Aktualizacja 1.13.104

KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
edytowano grudnia 2015 w Aktualizacje gry
Uwaga. W tym temacie nie piszemy o problemach. Na wszystkie pytania związane z aktualizacja postaramy sie odpowiedzieć w dziale Technikalia



Co doszło z grudniowa aktualizcją

-64 bitowa wersja gry.

-Nowy wygląd map.

-Automatyczne wyłączanie się modów przy aktualizacji.

-Zmiana zachowań w grupie, od teraz możecie dodawać oraz usuwać Simów z grupy, a biały kryształek został zamieniony na sześciokąt ze Spotkajmy Się.

-Nowa interakcja zatrudniania NPC przy obiektach.

-Nowa bluzka dla mężczyzn oraz kobiet.

-Nowy rodzaj parceli: basen.

-Możliwość wybrania obrzeża oraz koloru wody w basenie (zwykła oraz fioletowa).

-Poprawione zostało zachowanie Simów podczas wybuchu pożaru.

-Zostało dodane więcej powitań. Rodzice i ich dzieci będą się przytulać, nieznajomi machać, a znajomi podawać rękę.

-Interfejs: zmiana wyglądu okienka rozmowy, zmiana zarządzaniem rodzinami oraz podróżowania, zmiana okienka z zadaniami imprezowymi, został dodany przycisk z opcjami zdjęć, przycisk zarządzania światami oraz przyciski przełączania miedzy kamerami z TS3 oraz TS4.

-Zdjęcia robione przez Simów są teraz lepszej jakości i pojawią się w folderze "Zrzuty ekranu", w dokumentach.

-Możemy chować grill do wyposażenia.

-Mali chłopcy dostali długie proste włosy, jak u dziewczyn.

-Zestaw świąteczny został zaktualizowany i zwiera teraz nowe ubrania oraz obiekty.

-Simowie będą wyłączać telewizor gdy przestaną go oglądać.

-Simowie będą wyglądali na zaskoczonych pojawieniem się Mrocznego Kosiarza (no może że Mroczny przyjdzie po nich, wtedy będą wyglądali na... dość martwych).

-Nastolatkowie nie będą już trzymali telefonów odwrotnie.

-Sprzątaczki nie będą już myliły niedzieli z poniedziałkiem.

-Zmiana koloru włosów dziecka kosmity nie będzie zmieniało już jego kolor oczu.

-Zmiana rozmiaru stóp kosmity będzie poprawnie zmieniało rozmiar ich małego palca.

-Niegrani Simowie nie będą już nosić ze sobą setki (!) obiektów.

-Pojawiać się będzie mniej kosmitów przebranych za normalnych Simów.
Post edited by Kameliaxxx on

Komentarz

  • Opcje
    kcmolkcmol Posty: 1
    Po ostatniej aktualizacji, moje Simy nie reagują na polecenia. O ile toaleta nie jest jakimś dużym problemem, bo raz na jakiś czas załapie, to o spaniu nie ma wody. Za każdym razem jak wysyłam ich do łóżka, oni nie reagują, a polecenie jest automatycznie kasowane. Przy aktualizacji usunęłam folder z modami. To jakiś błąd przez aktualizację, czy zrobiłam coś nie tak?
    Proszę o pomoc :)
  • Opcje
    U mnie po ostatniej aktualizacji, moje Simy chciały urządzić przyjęcie domowe tylko tego nie mogły zrobić, gdyż pole z miejscem odbycia się tej miejscówki czyli mojego domu była na biało czyli nie miałem żadnego możliwego miejsca. Czy da się to naprawić?
  • Opcje
    EurekaEureka Posty: 1
    Przy finalizowaniu aktualizacji pojawia się okno z informacją czy użytkownik zgadza się na umowę z microsoft visual c++ 2010. Gdy nacisnę anuluj cała aktualizacja zaczyna się od nowa. Nigdy wcześniej nie pojawiało się takie okno z taka informacją i nie wiem czy mam potwierdzić tą umowę czy nie?
  • Opcje
    a mi wszystko działa :)
  • Opcje
    Hej,ja mam problem z tą nową aktualizacja po pierwsze zniknęły mi wszystkie rzeczy bo miałam wcześniej ściągnięte do gry ciuchy domy itp,i nie mogę nic pobierać z galerii pisze że nie mogę pobierać nic na tym etapie gry czy coś takiego,czy wie ktoś może czemu tak mi się stało ?
  • Opcje
    Moim problemem jest to, że przy najnowszej aktualizacji simy również nie reagują na polecenia i głównie dzieje się to wtedy, gdy klikam na toalete a potem na wanne, to najpierw sim wchodzi do wanny ignorując wcześniejszą toaletę, a do wanny wchodzi na sekundkę i z niej wychodzi i tak za każdym razem.
  • Opcje
    Klaudia181100Klaudia181100 Posty: 3
    edytowano grudnia 2015
    Po ostatniej aktualizacji gdy włączam grę w oknie jest napisane takie coś
    Unable to start:
    The current user is not entitled to run The Sims 4 in the installed language.
    [f089e35b:90f690cf:00000075:495f32a0]

    Jak mam to naprawić błagam o jakieś rady :'(:s:(
  • Opcje
    również problem z modami, jak je przywrócić?
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    mody zawsze wyrzucamy na pulpit przed instalacją aktualki
  • Opcje
    Po ostatniej aktualizacji gdy włączam grę w oknie jest napisane takie coś
    Unable to start:
    The current user is not entitled to run The Sims 4 in the installed language.
    [f089e35b:90f690cf:00000075:495f32a0]

    Co mam zrobić? Nie jestem w stanie nic ogarnąć. Starałam się pozmieniać jakieś ustawienia, ale bez skutku.
  • Opcje
    SattiSatti Posty: 2
    Czy ktoś ma po aktualizacji poniższe problemy?:
    - sim zamiast do najbliższej idzie do najdalszej toalety (ma w pokoju własną łazienkę, a idzie na dół)
    - znikają przyjaźnie, a nawet znajomości - simy przestają wiedzieć, że mają rodzinę - amnezja postępująca
    - sim traktuje zlew w blacie jako pusty blat i przygotowuje posiłek w zlewie lub go tam zostawia, co więcej mając trzy wolne blaty w kuchni, idzie przez pół domu, by gotować w łazience
    - dzieci gubią prace domowe i zostawiają nawet w parku (bardziej niż zwykle gubią!)
    - simy coraz częściej bez powodu anulują kolejkę poleceń.
  • Opcje
    herosik150herosik150 Posty: 2
    edytowano grudnia 2015
    Według mnie najlepszym rozwiązaniem dla nas wszystkich jest reinstalowanie gry, ale przed tym wrzucić folder Mods na pulpit i wbić go do gry po całkowitej instalacji oraz aktualizacji i zaznaczeniu opcji by mody były włączone - widoczne w grze.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top