Aktualizacja: 03-11-2015 – wersja 1.12.118.1020

Hej, wielbiciele psikusów i przysmaków!

Czy Wasza drużyna wygrała? Czy Wasi Simowie płatali psikusy, rozdawali przysmaki... czy może po trochu robili jedno i drugie?

Ja bardzo chciałem wygrać!

Jednak nie wygrałem...

Ale w porządku... Ja... *pociąga nosem*... Pozbieram się jakoś. Może pewnego dnia...

Ale zaraz, czy widzieliście już w swojej grze gumisiową rybę? Albo ościorybę? Nie? To po co to czytacie? Biegnijcie zaraz zagrać!

Ach... Ale złowiliście tylko jedną z nich? Słyszałem pogłoski, że gumisiowe ryby i ościoryby są naturalnymi wrogami i często można je znaleźć na tych samych łowiskach...

No cóż, mam nadzieję, że dobrze się bawiliście z wyzwaniami. A teraz – nagrody!

Nowe drzwi, Edgar Szczodry, z głębi lwiego serca składają podziękowania drużynie #TeamTreat. Drzwi znajdziecie w katalogu kupowania. Nie mogą się doczekać, by powitać Waszych przyjaciół i sąsiadów.
Akfarium dla gupikuf jest już dostępne w katalogu kupowania, wraz z dożywotnim zapasem gumisiowych rybek, którymi możecie zapełnić swoje akwaria.
W swoim katalogu kupowania znajdziecie skrzynię „Ozdobna Piękność”. Otwórzcie ją i schowajcie do niej wszystkie swoje kolekcje.
Żegnamy się już z interakcjami Psikus i Przysmak. Dziękujemy, że spędziliście z nami czas... Być może zobaczymy się jeszcze ponownie.
Ale zaraz, to nie wszystko?

Słyszeliśmy, że wykonywanie napraw jest nudne i męczące... Teraz możecie o dowolnej porze dnia i nocy wezwać złotą rączkę. Majster naprawi to i tamto... Oczywiście, za niewielką opłatą.

Usługi złotej rączki znajdziecie w menu telefonu. Po wykonaniu telefonu wkrótce pojawi się u Was majster, który szybko naprawi, co trzeba.
Ze złotą rączką powiązane są też nowe interakcje towarzyskie, umożliwiające zdobycie umiejętności majsterkowania przez Waszych nieporadnych Simów.
Ponadto naprawiliśmy garść problemów (o ile można w przenośni położyć jakiś problem na dłoni, to w tej aktualizacji naprawiliśmy ich dosłownie garść).

Usunęliśmy problem, który uniemożliwiał pokojówce przybycie w normalnie zaplanowanych godzinach, jeśli próbowała przyjść do pracy w weekend.
Pokojówki powinny już prawidłowo pracować na zmianach od poniedziałku do piątku i nie będą próbowały wyrabiać nadgodzin podczas weekendów.
Po wprowadzeniu do gry usług złotej rączki, zauważyliśmy występowanie długich okresów, gdy majster stoi i nic nie robi – zdarzało się to także w przypadku innych usług (takich jak pokojówka). Zajęliśmy się tym „nicnierobieniem” wynajmowanych Simów i udało nam się znacznie je skrócić.
„Hej, Bub? Kolego?! Ej! BUB?! Hej! Kolego, płacę Ci od godziny roboty!! BUB!?!”
Teraz możecie wyjmować rybę z akwarium, gdy jest wyłączony prąd.
Okazało się, że nasze ryby boją się ciemności i czepiały się ścianek akwarium, gdy próbowało się je wyjąć, a prąd był wyłączony. Naprawiliśmy to i teraz możecie upchać w kieszeniach tyle ryb, ile chcecie, niezależnie od tego, czy jest prąd, czy go nie ma.
Poprawiliśmy kilka problemów z fundamentami, które powodowały, że Simowie nie mogli prawidłowo wytyczyć trasy biegnącej przez fundamenty niektórych parcel w Wierzbowej Zatoczce.
Problemy z EP01

Stanowisko rejestracji i stół do przesłuchań działają już prawidłowo, nawet gdy nie mają swoich domyślnych kolorów.
Z jakiegoś powodu oba te obiekty traciły całą funkcjonalność, jeśli został zmieniony ich kolor... Tak, właśnie tak się działo.
Wielkie dzięki za udział Was wszystkich w październikowym Wyzwaniu! Mam nadzieję, że mieliście tyle frajdy z grą, ile my mieliśmy, oglądając przebieg zmagań.


Komentarz

  • Opcje
    a jak ściągnąć tą aktualizację? prosze o pomoc
  • Opcje
    Dominika11302Dominika11302 Posty: 330
    edytowano listopada 2015
    Włącz origin, kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry i tam masz opcję "aktualizuj".
  • Opcje
    PawKobPawKob Posty: 3
    Ej a poprawiliście błąd ortograficzny?
  • Opcje
    Czy ktoś mi powie czemu po dzisiejszej aktualizacji wszystkie mody tj , ubrania i włosy zostały usunięte?
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    a - ubrania i włosy to nie mody tylko CC
    b pewno zginęły bo nie sa kompatybilne z nowa wersją?
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top