Piękne światy do pobrania za darmo

«13456725
AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
edytowano października 2014 w Poradniki do The Sims 3
Podkreśliłam w temacie, że za darmo.

EA co jakiś czas raczy nas światem, ale za dość ciężkie pieniądze.
A w necie można znaleźć dużo piękniej zrobione miejsca, bez błędów i konieczności doinstalowywania nie wiadomo ilu cc...

Na giełdzie wymiany i w ogóle w internecie można znaleźć mnóstwo światów, ale nigdy nie ma gwarancji, że przy okazji nie rozwalimy sobie gry.

Chciałabym, aby w tym temacie również gracze umieścili linki do światów, które sprawdzili, i na sto procent mogą gwarantować, że są bez błędów.


Pierwszy z polecanych przeze mnie światów to St Claire przygotowany pod Supernaturals i 4 Pory Roku.

Zrobiony był chyba na styl Los Angeles - zawiera nawet wzgórza z literami jak LA ze swoim Hollywood :)

Gdybym chciała go jakoś określić, to powiedziałabym, że przypomina trochę Starlight Shores w połączeniu z Bridgeport. Ale ma coś, czego nie posiadają oba te światy - klimatyczną Starówkę z domami jak z epoki królowej Wiktorii, ładnie urządzone przemysłowe śródmieście, część podmiejską oraz zanurzone w zieleni wiejskie posiadłości. Jak każdy świat - zaraz po wgraniu jest pusty, ale nowi mieszkańcy pojawiają się po każdym uruchomieniu gry z tą okolicą.

Link do pobrania

http://www.sims3createaworld.com/st-claire-by-awesims/

Trochę fotek:

st__claire___sims_3_3__by_mireluk-d5r6eeq.jpg

sims3updates_obj_13987_2_L.jpg

tumblr_m2cvkxGnbV1rojv6fo1_1280.jpg

sims3updates_obj_13987_1_L.jpg

StClaire_Seasons_4.jpg

tumblr_mjgibu2Xc31rwfgm4o6_r3_1280.jpg

0062601001335984542.jpg

StClaire_Seasons_5.jpg

StClaire_Seasons_11.jpg

st__claire___sims_3_4__by_mireluk-d5r6ezn.jpg

cahouseoutside.jpg

Jak podkreśliłam - świat jest pusty, ale można pobrać ze strony twórców gry (Awesims) sejw który zawiera ładnie zrobione rodziny (bez cc)

Haskins.jpg

Kensei.jpg

Teague.jpg

Holder.jpg

Villegas.jpg

Sejw po rozpakowaniu umieszczamy w folderze Saves znajdującym się w Moje dokumenty/EA/TS3
Post edited by Alicja on

Komentarz

  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano października 2014
    Drugi świat, jaki mogę Wam z całą odpowiedzialnością polecić, to moje ukochane Queenstown, zrobione przez tę samą ekipę co St Claire.

    Queenstown ma wersję starszą - sprzed Zwierzaków, ale że Zwierzaki wprowadzają dość istotne zmiany w budowie plików, więc nie zawracajcie sobie głowy starszą wersją.

    Jakie jest Queenstown... No, dość duże, ale mniejsze niż np Roaring Heights czy Sunset Valley.
    Klimatem przypomina Appaloosa Plains, ale o ile Appaloosa jest taką większą osadą - to Queenstown jest pięknym miastem ze śliczną Starówką, szerokimi ulicami, pięknymi parkami (jest nawet coś w rodzaju campingu), z rozległą częścią podmiejską. Kolorystycznie miasto dopasowane jest do Appaloosa, ale stylem bardziej zbliża się ku nowoorleańskiemu Twinbrook.

    Link do strony z tym miastem (pierwsze jest starsze Queenstown, niżej z tymi bardziej czerwonawymi drzewami na fotkach jest Queenstown pod Pets)

    http://www.sims3createaworld.com/queenstown-by-awesims/

    Na samym dole strony jest link do pobrania tego świata oraz link do pobrania niewielkiej ilości cc, które są wymagane do prawidłowego działania tej okolicy. Częśc instalujemy poprzez launcher, a te w formacie packages wrzucamy do folderu Mods.

    Wymaga też kilku obiektów z zestawów Bauhaus, Królewskie życie, Hacienda oraz Romantyczna ceremonia Wklejam listę w j. angielskim

    Hacienda Luxury Set
    Window
    Door
    Curtain

    Regal Living:
    Window
    Window
    Curtain

    Bahaus:
    Window
    Window
    Garage Door

    Misc items:

    Cupcake deco
    Wall flower
    Dramatic Palm
    Croon to me Softly Microphone Stand



    Fotki

    overview4.jpg

    QTP_02.jpg

    QTP_06.jpg

    Consignments.jpg

    QTP_11.jpg

    theatre1.jpg

    QTP_12.jpg

    QTP_08.jpg

    QTP_04.jpg

    BotanicGardens2.jpg

    concreteclub.jpg

    Campingground.jpg

    Hillbungalow.jpg

    cityhall.jpg
    Post edited by Alicja on
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano listopada 2016
    Trzecie miasto, które mogę Wam z całą odpowiedzialnością polecić, to L'isle de Gallahaad
    (Wyspa Gallahada)

    Świat ten jest niezbyt duży, zrobiony bardzo starannie. Wymaga jedynie podstawki, Wymarzonych Podróży i Kariery. Nie potrzeba niczego więcej doinstalowywać.

    Jeśli chodzi o styl - zbliżone jest do miasteczek na francuskim Lazurowym Wybrzeżu, ale ma nieco surowszy, bretoński klimat.

    Strona Simsdesignawenue już nie istnieje, ale admin z mojego forum umieścił ten świat na mediafire, więc póki tam jest - spieszcie się pobierać :)

    link http://www.mediafire.com/download/el3bbhw3w681902/SDA_Frances_GALAAD+Island_EN_With_WA_Ambitions.zip

    Wyspie Gallahada poświęciłam cały reportaż, który można przeczytać i obejrzeć tutaj

    http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/350530.page

    A na zachętę trochę fotek

    ftotj6.jpg

    14aj6e8.jpg

    2072fea.jpg

    16jl9vo.jpg

    30466075.jpg

    64827802.jpg

    87189745.jpg

    chata1.jpg

    dworek.jpg

    Post edited by Alicja on
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano marca 2014
    Genialny temat Alicjo. :)

    To ja też wstawię kilka zdjęć.


    Pierwszy świat to Mesa Grande stworzona przez aaronrogers8i3.
    Miasto jest piękne. Umiejscowione jest w oazie na pustyni.
    Ma taki amerykański klimat. Większość budynków jest w stylu lat 80'
    Samo otoczenie przypomina okolice Wielkiego Kanionu.

    Zawiera minimalną liczbę CC takie jak królicze norki i roślinność.
    Po pobraniu trzeba rozpakować folder gdzie między innymi znajdziemy
    prostą instrukcję z instalacją. Miasto wymaga tylko podstawy pomimo
    że zawiera królicze norki z dodatków. Działa super płynnie, a w dodatku
    jest na poziomie EA o ile nie lepsze. :wink:

    tumblr_mvw8mccUYt1t01y2po1_1280.png

    tumblr_mzilp0lhVL1t01y2po1_1280.png

    tumblr_mzp7jsJYlk1t01y2po1_1280.png


    *Link do pobrania*
    Więcej zdjęć do zobaczenia na tumblrze autora
    *Tutaj*


    Drugie miasto jest tego samego autora.
    Nosi nazwę Bridgewood. Podobnie jak poprzednie zawiera minimalną liczbę CC.
    Klimatem przypomina Północne wybrzeża Stanów. W folderze znajdziemy instrukcje
    z instalacją. Wymaga tylko podstawy.

    *Do pobrania tutaj*
    (Więcej zdjęć również na tumblrze autora)

    gPlQbps.png

    yRPDcm1.png

    Ostatni Świat który polecam i mam to Pigeon Rock.
    Mała wyspa stworzona przez Rflong7.

    *Do pobrania na Giełdzie*

    screenshot_original.jpg

    screenshot_original.jpg

    screenshot_original.jpg

    Zachęcam również do odwiedzin tematu Rflong7.
    Ma naprawdę niesamowitą wyobraźnię.
    Niektóre światy to czysta bajka. :-)
    *Link do Tematu*
    Trzeba zmienić język na angielski.
    Mam nadzieję że się Wam podobało. :P
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano marca 2014
    Kolejny świat godny uwagi poleciła mi Kamelia z prośbą by dołączyć go do tego zbioru.

    Jest to świat stworzony przez kogoś ze Skandynawii (prawdopodobnie Danii) - ale nie potrafię tego określić.

    Nazywa się ENEKJAER ISLAND

    Jest niewielki świat - około 45 MB - jest wyspą zabudowaną budyneczkami w skandynawskim stylu - niewielkimi, kolorowymi - podobnymi nieco w stylu do Aurory.

    Wymaga dodatków: Wymarzone Podróże, Kariera, Po zmroku, Zwierzęta, Supernatural, 4 pory roku, Uniwersytet i Paradise Island
    Trzeba też do niego pobrać dywaniki rabbitholes z podstawki, z Supernaturals oraz dywanik rabbithole z Centrum Jeździeckiego

    - linki
    http://customsims3.com/forums/thread-53.html
    http://customsims3.com/forums/thread-967.html
    http://www.modthesims.info/d/497998



    tumblr_mqgcc8FYyl1s0afdro1_500.png

    tumblr_mqgcc8FYyl1s0afdro2_250.png

    tumblr_mnmqofTqKX1s0afdro1_500.png

    więcej zdjęć na tumbl'rze autora

    http://fagersims.tumblr.com/tagged/Downloads

    link do pobrania (free) jest na stronce
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2018
    Kolejny świat wklejam specjalnie dla Kreatory :)


    Niestety - nie sprawdzałam go, ale znalazłam na dość porządnej stronce - w zakładce downloads jest bardzo dużo innych światów podzielonych wg EP oraz tego, czy są puste, czy nie.

    Ten konkretny świat jest w egipskim stylu - i to starożytnym :D Właściwie wygląda jak oaza, więc byłoby to to, czego kreatoro sz.u.k.a.sz..
    Nazwy miejsc publicznych brzmią odpowiednio - Centrum Ptaha, Laguna Amosisa, Park Cleopatry, etc...
    Wszystko zrobione ze smakiem i umiarem.
    Ale sam twórca ostrzega, że zanim się wszystko załaduje, co trochę trwa, to na początku lekko się przycina. Zważywszy, że świat zawiera grobowce oraz miejsca do nurkowania - to zrozumiałe...

    zważywszy także i to że jest to spory świat mający ok 105 Mb...

    Wymaga łaty 1.63... oraz Riverview, free store i jeszcze trochę, oraz wszystkich EP oprócz Skoku a ze stuff packów - Outdoor living, High End Loft oraz Town Life

    Świat nazywa się Alexandria

    wklejam trochę fotek - cały opi.s świata i więcej zdjęć znajdziecie tu

    http://customsims3.com/forums/thread-3441.html

    attachment.php?thumbnail=10145

    attachment.php?thumbnail=10129

    attachment.php?thumbnail=10130

    attachment.php?thumbnail=10131

    attachment.php?thumbnail=10136

    attachment.php?thumbnail=10137


    Link do pobrania
    http://www.mediafire.com/download/9mfjmsfy261hei3/Alexandria+.zip


    Edit: niestety - link wygasł
    Post edited by Alicja on
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2014
    Pieknie dziekuje :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • MattMateusz15MattMateusz15 Posty: 572 Member
    edytowano kwietnia 2014
    Alicja1957-Czy mogłabyś znaleźć mi jakiś świat gdzie są rodziny i użyty w nim został dodatek NZTŚ ? Mogą być też np. NZTŚ + K + P + Z+ itp. :P
    Zapraszam do mojego kącika :D
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano stycznia 2016
    Żaden świat stworzony przez graczy po wgraniu nie jest zaludniony - aby pojawiły się rodziny (będą to rodziny generowane przez grę) - trzeba świat wgrać, wejść do gry, zapisać grę i wyjść. Po każdym kolejnym uruchomieniu będą się pojawiały nowe rodziny.
    Czasami twórcy światów chcą aby ich miasto zaludniały fajne rodziny, więc tworzą sejw do tego konkretnego świata. Trzeba go osobno pobrać, rozpakować i wkleić do folderu saves.
    Oczywiście - uprzednio trzeba ten świat wgrać.
    Takim światem, jakiego posz.u.kujesz (z Supernaturals, Pogodą i Zwierzakami) jest St.Claire - na dole pod tekstem masz dwa pliki do pobrania - plik świata i sejw do niego. Na dodatek nie trzeba niczego dodatkowo dogrywać. A sam świat jest przepiękny!
    Link do niego podałam na pierwszym miejscu w tym temacie. Dodałam do tamtego posta link do zupdatowanej wersji, bo zapomniałam o tym.

    Tu masz link do wersji zupdatowanej pod Supernaturals (obejrzyj fotki klikając na strzałki z boku na prezentacji)

    http://awesims.sixty-ten.net/2013/01/28/st-claire-a-world-for-the-sims-3-updated-for-seasons-supernatural/




    Gdybyś miał trudności z odszukaniem linków do pobrania - tu masz link bezpośrednio do pobrania z mediafire

    świat:

    http://www.mediafire.com/download/79amv638sjfkyn7/St+Claire+-+Seasons+-+World+File.rar

    sejw:

    http://www.mediafire.com/download/hidd3395feopkco/St+Claire+-+Seasons+-+Save+Game.rar



    Edit Alicja: - Niestety, strona Awesims... nie istnieje już. Świat można co prawda znaleźć jeszcze w necie - np na Chomikuj, ale gdyby coś - to ja go mam :) I podzielę się, jeśli ktoś do mnie napisze na pw.
    Post edited by Alicja on
  • MattMateusz15MattMateusz15 Posty: 572 Member
    edytowano kwietnia 2014
    A ten świat pod Supernatural to gdzie trzeba kliknąć na tej stronie ? Bo ja taka ślepota że aż nie widzę :P
    Zapraszam do mojego kącika :D
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano kwietnia 2014
    Właściwie, to są światy z rodzinami Alicjo. :-)
    Przykładem może być Mesa Grande i Bridgewood, które przedstawiłem wyżej.
    Niektórzy twierdzą, że tworzenie rodzin przez graczy powoduje rozwalanie się
    zapisu po kilku pokoleniach, ale nie jest to prawdą.
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano kwietnia 2014
    To prawda, zdarzają się światy stworzone przez graczy od razu zaludnione, ale gra rzeczywiście również generuje wtedy tyle błędów (główny błąd to cmentarze), że nie opłaca się skórka za wyprawkę. WIęc lepiej pobrać osobny sejw i wrzucić go do gry.

    Mateusz!! :roll: Ślepota rzeczywiście zaawansowana - podałam linki!
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano kwietnia 2014
    Alicjo, St. Claire to piękny świat. :-) Po zwiedzeniu Wyspy Gallahada myślałem że trudno będzie to przebić, a tu proszę. Taki świat jak St. Claire to rozmach jednym słowem. Nierozumiem tylko idei dawania 4 pralni i kilku parcel tego samego typu. Masz jeszcze coś ciekawego dla nas :?:


    Lubię zwiedzać światy. :P Na anglojęzycznej stronie jest nawet temat poświęcony odkrywaniu światów. "World Explorers" o ile dobrze napisałem. Powstało po wyjściu Isla Paradiso, a temat ma już ponad 100 stron. Teraz już chyba głównie gawędzą. Szkoda że nie znam na tyle dobrze angielskiego... :(
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano maja 2014
    A jak ładnie poproszę :?: :D
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    edytowano maja 2014
    Alicjo pobrałem wczoraj świat: L'isle de Gallahaad jednak u mnie jest z nim problem bo simy nie mogą przemieszczać się po danym świecie. Nie wiem co jest nie tak - znasz rozwiązanie?
    Bardzo śliczny świat ktoś stworzył :)



    Edit Alicja - Marco - przycinać się może z kilku powodów - ale podstawowy problem to zapewne jakość twojej karty graficznej. Spróbuj zmniejszyc wszelkie wymagania gry - detale Simów, parcel, odbicia etc... Świat jest jednym z mniejszych jakie znam, więc jest mało "pamięciożerny".
    Myślę, że powinieneś już dość dawno temu rozważyć dokupienie RAMU, dobrej karty oraz porządnego zasilacza.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano maja 2014
    Chojraku - ładnie poprosiłeś - to i proszę.

    Mam dla ciebie świat, który powinien cię rzucić na kolana! :wink::mrgreen::D
    Miasto znam od dawna, jest piękne - i tworzone z konkretnym zamysłem, planem, no i ma coś, co trochę na wyrost można nazwać historią.

    Ma bowiem swojego protoplastę - niejaką Melissę O'Flynn - od niej wywodzą się najstarsi mieszkańcy miasta (dla zainteresowanych jest do pobrania sejw z mieszkańcami) - a historię mieszkańców współtworzyło wielu testerów (m.inn. Armiel, Fourk)


    Twórcą miasta jest znany z MTS kreator o nicku Simsample



    Miasto jest naprawdę przepiękne i stylowe - podzielone jest na liczne dzielnice, ma też starówkę, i oczywiście nowe osiedla.


    MTS_simsample-1320336-Kanmore-Landell.jpg


    MTS_simsample-1320338-Moon-Leif-Henge.jpg


    No i ma coś, o co wojowałam z EA od początku - dworzec kolejowy :) Ma najprawdziwsze tory, ale niestety - pociąg po nich nie jeździ :(


    Screenshot-10.jpg


    MTS_simsample-1320340-Old-Town-Grandver.jpg


    Bluefunk-2012-03-07-1203.jpg



    Nie wiem czemu jestem aż taką miłośniczką kolejnictwa - ale wiesz, ja jestem z innej epoki - jako dziecko podróżowałam (serio!!!) jeszcze pociągami, które wjeżdżając na stację waliły parą jak rozjuszony byk, miały wielkie czerwone koła i drewniane, niczym nie wyściełane ławki w drugiej klasie. Może ten widok utkwił mi w pamięci i napełnia do dziś nostalgią?

    Ale wracając do świata - świat jest sporych rozmiarów, ma aż 162 parcele(!) 82 mieszkalnye i 80 komunalnych, i choć jest zrobiony na mapie takiej samej wielkości jak Sunset Valley to nieco słabsze karty graficzne naszych kompów mogą sobie z nim nie poradzić.

    Miasto zostało wielokrotnie wyróżnione i opi.sane przez szanujące się magazyny gier - m. innymi

    SF Magazine (str 106-109) - link http://issuu.com/sf_magazine/docs/sf_magazine_issue_14

    Świat Jericho zebrał mnóstwo pochlebnych recenzji. Stał się też tłem do prowadzonego bloga przez niejaką Fourk oraz simowych opowieści Armiel - znanego kreatora m.innymi z z MTS

    Krótki filmik mozna obejrzeć tutaj

    http://s1213.photobucket.com/user/JerichoWorld/media/JerichoFlyover_640.mp4.html


    Oto link do miasta Jericho w pierwszej wersji

    http://modthesims.info/d/464250

    Wymaga podstawy Wymarzonych Podróży, Pokoleń, Po Zmroku, Zwierzaków oraz darmowego (nie przerabianego) Riverview.


    Wersja pod Show Time, Cztery Pory Roku i Supernaturals jest dostępna tutaj


    http://modthesims.info/download.php?t=485727


    Metoda pobrania jest troszkę skomplikowana dla mało obeznanych graczy, wiec ją wyjaśniam najprościej jak potrafię.

    Należy stworzyć folder zatytułowany np Jericho i do niego pobrać wszystkie części miasta w 12 spakowanych plikach. Następnie klikamy po kolei na pliki ppm (prawym przyciskiem myszy)wybierając polecenie zmień nazwę i odcinamy częśc nazwy każdego pliku pozostawiając jedynie Jericho.part1.rar, Jericho.part2.rar i tak dalej. Zwróćmy uwagę czy wszystkie części jednakowo się zaczynają - Jericho - czy nie odcięliśmy przez przypadek czegoś więcej... Gdy to zrobimy - ppm przeciągamy od góry do dołu i zaznaczamy wszystkie pliki a lewym przyciskiem myszy dajemy polecenie wypakuj tutaj - wtedy wszystkie te paczki wypakują na m się do jednej o nazwie - Jericho.sims3pack - voila! I teraz instalujemy jak każdy inny simspack. Wszystkie pliki o nazwie Jericho....rar wyrzucamy, zostawiamy tylko ten simspack, który sobie wycinamy po zainstalowaniu z folderu downloads i przechowujemy wraz z innymi cennymi zbiorami :)

    Miasto jest puste, zasiedla się szybciej jeśli mamy mod twallana story progression. Ale gwarantuję, że i bez modu miasto szybko się zaludni :) - po każdym uruchomieniu gry i wejściu do miasta przybywają nowi mieszkańcy.

    Zdjęcia z sejwu można obejrzeć tutaj

    http://s1213.photobucket.com/user/JerichoWorld/media/Legacy/Bluefunk-2012-03-10-1313.jpg.html?sort=3&o=101

    Więcej zdjęć miasta dostępnych jest tutaj

    http://s1213.photobucket.com/user/JerichoWorld/media/Final/Screenshot-1042.jpg.html?sort=3&o=14

    MTS_simsample-1259172-Screenshot-87.jpg


    Bluefunk-2012-03-06-185617604198.jpg



    Bluefunk-2012-03-06-185617604244.jpg



    Bluefunk-2012-03-10-1313.jpg


    Bluefunk-2012-03-07-0956.jpg



    Screenshot-102-1.jpg



    Screenshot-100.jpg



    Screenshot-101.jpg



    Screenshot-102.jpg



    Screenshot-103.jpg



    MTS_simsample-1259176-Screenshot-30.jpg


    MTS_simsample-1259175-Screenshot-7.jpg



    MTS_simsample-1259199-EmptyLots.jpg


    MTS_simsample-1259170-Screenshot-212.jpg


    MTS_simsample-1259173-Screenshot-138.jpg


    MTS_simsample-1259174-Screenshot-157.jpg


    MTS_simsample-1259178-Screenshot-81.jpg



    MTS_simsample-1259171-Screenshot-181.jpg


    Screenshot2.jpg



    MTS_simsample-1320337-Mist-Indigo-Beach.jpg


    Bluefunk-2012-03-09-131317606023.jpg


    Bluefunk-2012-03-09-1356.jpg




    MTS_simsample-1259179-Jericho-Overview.jpg
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano maja 2014
    Dziękuje. :mrgreen:
    Wspaniałe miasto. Zwiedziłem, obejrzałem większość budynków, odkryłem grobowiec. Chociaż absolutnie niepraktyczne. Mój komputer jakoś to wytrzymywał, ale nie chce niczego sfajczyć. Jeszcze Czwórka nadchodzi. :P W takich miastach głównym problemem jest "obstawienie" wszystkich kas w mieście, do czego potrzeba około 40 simów, a to już armia. Dworzec kolejowy przerobili na bar kowbojski z wielkim świecącym szyldem. xD

    A skoro już o pociągach mowa. Gdy byłem mały, babcia zabierała mnie na dworzec w Płocku i potrafiliśmy tam siedzieć kilka godzin i oglądać pociągi. :D Miałem może z 4 albo 5 lat. Szkoda że tak mało pamiętam z tego czasu. :(

    Pracuję teraz nad własnym miastem, niedługo kończę.
    Chciałem zostawić jakiś trwalszy ślad na tej grze przed wyjściem Czwórki.

    Podpatruje światy u innych, jednak nigdy nie ściągam pomysłów. :wink:
    Pozdrawiam.
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano czerwca 2014
    I kolejne miasto - nie miasto, bo to jest właściwie tylko sejw gry zrobiony z Sunset Valley.
    Ale ktoś zadał sobie trudu by przerobić Sunset tak, by było bardziej grywalne, domy mniejsze i ładniejsze, więcej parcel do zasiedlenia. Okolica wygląda przez te zabiegi całkiem inaczej!
    Sejw po ściągnięciu i rozpakowaniu umieszczamy w folderze Saves w Moje dokumenty. Gdy uruchomimy grę, w menu głównym będziemy mogli sobie wybrać okolicę tak, jak byśmy już nią wcześniej grali i zapi.sali.

    MTS_Elias943-997682-Cover.jpg


    MTS_Elias943-997683-Welcome.jpg


    MTS_Elias943-997684-(2).JPG


    MTS_Elias943-997685-asd.JPG


    MTS_Elias943-997686-Mansion.jpg


    MTS_Elias943-997687-Screenshot-426.jpg


    MTS_Elias943-997688-View.jpg



    Link http://modthesims.info/download.php?t=368549
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano czerwca 2014
    Kolejny piękny, sprawdzony świat! :)

    Waikiki - egzotyczna wyspa z przepiękną roślinnością i wodospadem. Nie jest duża, więc grywalna. Stworzyła ją ta sama kreatorka, która popi.sała się pięknym toskańskim światem Prato di Livori czyli Latoya, lub Lili (z SimsDesign), (lub Łoś z MTS, bo i tu umieściła ten świat w downloadzie)

    17.png


    21.png


    6.png


    7.png


    10.png


    11.png


    13.png


    15.png


    16.png


    Świat jest kompletnie pusty - miłośnicy urządzania wszystkiego od podstaw będą zachwyceni, bo wszystkie parcele zarówno publiczne jak i mieszkalne będą mogli umieścić wg własnego widzimisię.
    Świat ma dużo własnych terrainów, a także własny kolor wody.

    Do pobrania stąd
    http://latoya-sims.blogspot.com/2012/08/summer-time-waikiki-tropical-island.html


    Inna, ciekawa wyspa nazywa się Loneisle


    tumblr_m9m2oa6MB91qzex80o1_1280.jpg

    Niestety - nie mam fotek z jej zabudowy, wiem, że posiada jednak coś ok. 3-4 parcel - jest zrobiona jako bezludna wyspa, do dowolnej zabudowy.

    Do pobrania stądhttp://trapiki.tumblr.com/post/30577264681
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano czerwca 2014
    Riverview Redux nie jest światem stworzonym od podstaw - to jest przerobiony już istniejący świat - czyli Riverview. Po całkowitym opróżnieniu z wszystkich parcel i dekoracji w terenie postawiono niektóre z nich na nowo, zredukowano ilość parcel, dróg, miejsc ze znaleziskami, nasionami etc. Nieciekawe drzewa zostały zastąpione ładniejszymi, a domki wymienione na lepsze.

    tumblr_mkqrsqSRIg1resjamo1_500.png


    Do pobrania stąd http://pleyita.tumblr.com/post/47119181836/riverview-redux-my-little-pet-project-this-is

    Uwaga - ten świat nie zastępuje oryginalnego Riverview, to tylko jego sejw, więc w grze musisz mieć również Riverview, które jest do pobrania ze store ZA DARMO
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Wszystkie, albo prawie wszystkie światy są dostępne pod tym adresem
    http://www.sims3createaworld.com/the-sim-3-best-custom-worlds/

    W zakładce worlds jest podział na wielkość, rodzaj (pustynne, miejskie, wyspy) oraz przeróbki oryginalnych światów made by EA.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top