Problem z trybem tworzenia simów.

Ostatnio ściągnęłam sima z giełdy wymian. Zainstalowałam go i pojawiło mi się okienko że sim został poprawnie zainstalowany. Ale kiedy weszłam do gry, i chciałam włączyć tryb tworzenia simów nie mogłam. Czekałam przez godzinę i cały czas ładowało się wejście do trybu tworzenia. Co zrobić?
Skasowałam wszystkie inne rodziny, wszystkie światy i odinstalowałam sima i znowu go zainstalowałam, ale nic to nie pomogło.
Z góry dziękuje.

Komentarz

  • Opcje
    Azilek2012Azilek2012 Posty: 74
    edytowano września 2013
    A czy Tryb tworzenia sima otwiera ci się, gdy nie masz zainstalowanego tego sima?
    Nie poradzę ci zbyt wiele, ale dla mnie to wyraźny znak, że któreś z ubranek lub akcesoriów przyczepionych do sima są felerne i psują grę. Na początku też instalowałam simów z GW bo miały fajne ciuszki, albo fryzurki, potem źle działające ubranka i buty od nich zniekształcają mi niemowlęta i za nic nie mogę ich odinstalować z gry. Dlatego już nie instaluję żadnych simów z GW.
    Ja bym na twoim miejscu dała sobie z tym simem spokój.
    Nie rozumiem tylko dlaczego odinstalowywałaś wszystkie światy i rodziny XD.
    Jesteś bardzo wytrwała, że czekałaś aż godzinę ;) U mnie kreator powinien ładować się max 1m, ale to i tak już stanowczo za długo ;P do 30 sek. norma....

    Pozdro ;) i sorki, że nie mogłam ci bardziej pomóc :(

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top