SUPER WILLA ! ! ! :D

Spam autoreklamowy usunięty. - Anilewe89

Komentarz

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano lipca 2013
    Czy ten dział wygląda Ci na miejsce na takie autoreklamy? Jak chcesz się dzielić swoją twórczością, to przejrzyj kąciki innych użytkowników i popatrz jak należy to robić. To nie jest dział do podawania samych linków, tylko do szerszego prezentowania swoich dzieł. Same linki mogłeś podać tu: http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/612659.page
    Jeśli nie zamierzasz prowadzić normalnego kącika, to usunę ten wątek. Czekam na Twoją decyzję, czy poprawiasz swój wpis, czy oczyścić dział z tego spamu.
  • Opcje
    oponka1989oponka1989 Posty: 33
    edytowano lipca 2013
    "Czy ten dział wygląda Ci na miejsce na takie autoreklamy? "

    "Jeśli nie zamierzasz prowadzić normalnego kącika, to usunę ten wątek. Czekam na Twoją decyzję, czy poprawiasz swój wpis, czy oczyścić dział z tego spamu."

    jezuuu ... -,- spusc troche z tonu, rozumiem ze jestes jakas osobą która niema czasu na nic tylko na siedzenie na forum i pouczania innych, rozumiem, ogarniam ten typ, ale mam rade jesli chcesz dalej walic mi takim sarkazmem i jeszcze niby grozeniem to mam dla ciebie propozycje... ^^

    podam ci ja ironicznie w linku ;*
    http://kwejk.pl/obrazek/935088/tam-sa-drzwi.html
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano lipca 2013
    Anilewe89 ma rację. To co robisz nazywa się spam.
    Albo wkleisz zdjęcia swoich projektów, albo usuń te posty. To nie miejsce na reklamę tu jest dział dla kreatorów.
    I myślę, że to jest ostatnie ostrzeżenie dla Ciebie. Nie podbijaj tego linka bo możesz dostać bana. :)
  • Opcje
    oponka1989oponka1989 Posty: 33
    edytowano lipca 2013
    mam pytanie jesli bana to tylko na forum tak? 0,o
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lipca 2013
    To sie nawet nie nazywa spam - to sie nazywa bezczelnosc. A jaka pewnosc siebie z tego "Tfurcy" bije. Patrzcie i podziwiajcie co "geniusz" Wam tu raczyl przedstawic. Jakos nie podziwiam. Ewelinka wywal to bo do smieci plz.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano lipca 2013
    Chamstwo to mało powiedziane jak się patrzy na zachowanie właściciela tego tematu. A może to zwykła głupota? W końcu pewnie gdyby wiedział, że mówi takie rzeczy do jednego z moderatorów z forum, to chyba sam by "spuścił z tonu" i nie miał takich odzywek. Aż człowieka rozrywa od środka, jak się widzi taką mieszankę tępego chamstwa, pyskówki i całkowitego braku szacunku do drugiej osoby.
    Według mnie takie osoby jak oponka1989 wręcz nie powinny mieć swoich kącików, bo wzdrygam się na myśl, co może z tego wyniknąć. Najpierw powinno się nieco zaznajomić z forum, a potem się na nim górnolotnie udzielać. Mam nadzieję, że moderatorzy szybko załatwią sprawę użytkownika oponka1989 i nauczą go szacunku do innych ludzi. :) Bo mnie osobiście oburzyło jego zachowanie i sposób, w jaki odniósł się do Anilewe89.
  • Opcje
    oponka1989oponka1989 Posty: 33
    edytowano lipca 2013
    ***** sie "twórcy" ... "gemiuszu" -,-
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano lipca 2013
    Spokojnie koleżanki, zostawcie ten ŚMIETNIK bez komentarzy, sam się zwinie, a jutro po nim nie będzie śladu. :mrgreen:
  • Opcje
    EdollciaEdollcia Posty: 179
    edytowano lipca 2013
    Jak widze co tu ******* [oponka] to aż mnie krew zalewa, nie dość, że zachowujesz się chamsko i prostacko, to jeszcze spamujesz. I Jakbyś nie zauważył Kreatora napi.sa.ła "Tfurcy" specjalnie bo ty "Twórcą" nie jesteś. I Jakbyś miał troche honoru, to byś wstawił tu zdjęcia swojej "willi" a nie głupio pi.sał. Przykro mi że to forum schodzi na psy, przez takie dzieci jak ty [***** "ty" z małej, bo szacunku tu nie mam:*]
    Anilewe odpowiedziała Ci kulturalnie [po tym jak sama się jej zapytałam czy twój wątek nie jest niezgodny z regulaminem] a ty jej wyjeżdż*** z "tam są drzwi", to jest jej obowiązek żeby oczyszczać forum z takich ludzi jak ty.
    Dziękuje, dobranoc.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Drzwi to ja mogę Tobie pokazać. Nie dość, że się nie stosujesz do regulaminu, to jeszcze zamiast dostosować się do zwykłego pouczenia pyskujesz i obrażasz! Twój kącik tutaj nie powstanie, a na dodatek z resztą grona moderatorskiego przedyskutuję kwestię bana dla Ciebie. Będziesz miał nauczkę za swoje gówniarskie zachowanie. Temat oczyszczam z linków i zamykam.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top