Niewykonalne wyzwanie Superbogaty superłotr?

Hej. Chciałabym Was zapytać o Wasze doświadczenia związane z tym wyzwaniem, czy komuś udało się je ukończyć? Ja próbowałam raz, ale niestety strzałka na pasku kariery praktycznie stała w miejscu, a nawet jak ruszyła trochę do przodu, to potrafiła się sporo cofnąć, po kilku simowych tygodniach w końcu simka wrociła do domu z oznaczeniem awansu, a jednak dostała stałą wypłatę a wskaźnik znów cofnął się. Sytuacja powtórzyła się przez kilka kolejnych simowych dni, aż w końcu rzeczywiście awans doszedł do skutku. Pograłam nią jeszcze jakiś czas, ale zdobycie kolejnego awansu było wręcz niemożliwe. Stworzyłam nowego sima, warunki rozpoczęcia wyzwania były spełnione i na początku rzeczywiście wszystko szło sprawnie, po ledwie paru simowych dniach otrzymałam pierwszy awans i na tym koniec dobrych wiadomości, wskaźnik znów stanął w miejscu. Nie wiem, czy jest to błąd w grze czy może na tym polega wyzwanie, aby na danym poziomie kariery dorobić się majątku i awanse na wyższe stanowisko nie będą już możliwe?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top