Problem z zakupem Truskawek

Witam.
Wiem że były już tematy o tym by simka jadła truskawki aby urodzić dziewczynkę ale ja mam trochę inny problem.
Kupiłem przez internet nasiona owoców,rozpakowalem a tam same banany,winogrona i jabłka ale nie ma Truskawek.
Rozpakowalem ponad 30 paczek i nic.
Co zrobić by były tam truskawki?
Gram w Sims 4 wersja podstawowa bez żadnych dodatków.
Mam dom w tym pierwszym mieście ( pisze z telefonu i nie pamiętam nazw miast bo nie mam aktualnie włączonych simow).
Czy gdzieś można znaleźć jakieś krzaki,sadzonki czy coś?
Jeśli tak to poprosiłbym o konkretne miejsce w danym mieście o ile to możliwe.
Aktualnie słucham tylko muzyki pop.

Przy okazji moja simka jak była w drugiej ciąży to urodziła w domu bo nie było opcji jazdy do szpitala jak za pierwszym razem.
Wiecie może czemu?
Sims 4 zainstalowałem parę dni temu,wróciłem po dłuższej przerwie więc jak coś to mam grę aktualna z najnowszymi patchami.

Bardzo bym prosił o pomoc.
Pozdrawiam

Komentarz

  • domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    gnomy dają nasiona z okazji święta zbioru tam mogą być truskawki
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano października 2021
    Napisał, że ma samą podstawkę. Mnie na myśl przychodzą same inne lokacje niż podstawka.
  • domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    na festiwalu miłości w są posadzone i może jeszcze gdzieś rosą w pierwszym mieście w podstawce ale u mojej jest jesień więc nie mam ich
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano października 2021
    W grze podstawowej truskawki rosna tylko w Wierzbowej Zatocze - szukaj w okolicy jakiejs chaty. Aby te truskawki zaoowocowaly musisz pobyc w ich oklicy pare simowych godzin i nastepnego dnia rano od razu tam sie udać. Tylko przebywanie twojego sima w okolicy takiej rosliny "obudzi" ją i zacznie ona owocować w grze,

    Mozesz tez poszukac w Galerii jesli mozesz do niej wejsc na tagu #garden w dziale pokoi, pokoju z roslinami z base game i sciagnac sobie taki pokoj na parcele, Z reguly jest to kawalek podlogi z doniczkami w ktorych rosna rozne rosliny.

    Innym sposobem jest poszukanie truskawki w dziale debug, do ktorego wchodzisz przy uzyciu kodów,
    http://www.carls-sims-4-guide.com/cheats.php
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    ja mam inne pytanie chodzi o łóżka piętrowe jaki jest do nich kod bo nie wiem jak je zdobyć?
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    domatorka78 napisał użytkownik: »
    ja mam inne pytanie chodzi o łóżka piętrowe jaki jest do nich kod bo nie wiem jak je zdobyć?

    Nie ma żadnego kodu. Łóżka piętrowe znajdziesz w podstawie gry i zakupionych dodatkach. Jest ich kilka wersji.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top