"Śnieżna eskapada" i inwazja Japończyków.

Witam wszystkich. Mam pytanie: od czasu zainstalowania dodatku "Śnieżna eskapada" gra tworzy mi postaci niezależne prawie wyłącznie o azjatyckim typie urody i japońskich nazwiskach. W ten sposób niedługo wszyscy będą wyglądać tak samo i nazywać się podobnie. Witają się także w stylu wschodnim, oddając sobie głębokie, pełne szacunku ukłony. Wolałabym, aby jednak pozostało, tak jak było i zachowała się jakaś różnorodność. Mam zainstalowany mod MCCC, ale przecież nie mogę wszystkich ścigać i oglądać czy są Azjatami oraz zapobiegać zbyt licznemu zaludnianiu przez nich. Myślałam, że po następnym dodatku - "Ucieczka w plener" - sytuacja ulegnie poprawie, ale kiedy moja aktywna rodzina udała się na biwak, leśniczy i turyści również w większości okazali się być Azjatami :( Cóż czynić z tym ambarasem?

Komentarz

  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    Ha ha, jak w życiu azjatów jest więcej niż innych nacji. Poczekaj aż wyjdzie dodatek o indiach. Ja też tak mam i muszę z tym żyć. Proponuję zaludnić kilka domów rodzinkami z galerii albo stworzonymi przez siebie. Powinno trochę pomóc.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top