8y9x4p

«1
8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
edytowano lutego 2022 w Kąciki twórców
Hej, jestem nowy na tym forum, w the sims 4 gram już sporo. Poniżej przedstawię kilka zdjęć z moich rozgrywek... na początek restauracje, które sam stworzyłem i sklep z robotami... Sam też zaczerpnąłem z tego forum kilka ciekawych pomysłów :) fajnie by było poznać tu kogoś kto też gra i mógłby się podzielić ciekawymi doświadczeniami i pomysłami :) dzięki4l1cfil1wmyk.png
wwoad4zlxp6o.png
hykxakkhorta.png
jj97yoe3a4gb.png
0mzpnoy1brgo.png
Post edited by 8y9x4p on

Komentarz

  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Witaj! :) Świetny pomysł na ten sklep z robotami! Domek wygląda nowocześnie, fontanna z frontu dodaje elegancji. Podobają mi się wnętrza, pasują do takiego domu. Super prace :)
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę! :) miło mi
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    Ładne i eleganckie parcele. Podoba mi się ich styl i kolory.
    EA ID: nojedzto
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Mi się bardzo podoba front tego budynku w drugim poście. Nie ma tam dużo rzeczy a mimo to wygląda bardzo efektywnie. Restauracja też bardzo ładnie zrobiona, choć fanem szklanych dachów akurat w czwórce za bardzo nie jestem, bo rzadko gdziekolwiek pasują.
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    Bardzo wam dziękuję 🙂
    chojrak zgadzam się, że szklane dachy rzadko gdziekolwiek pasują ale czasem gdy się robi jakiś nowoczesny budynek to bywa tak, że w sumie mega on pasuje :) będę dodawał kolejne zdjęcia
  • Opcje
    PusziSushiPusziSushi Posty: 230 Member
    Budowle są naprawdę świetne, podoba mi się styl każdego z nich. Mogłabym prosić o twoją nazwę w galerii? Z chęcią wyprobowałabym drugi dom:D
    <:
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    Moja nazwa to 8y9x4p
    Dziękuję za komentarz :)
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    Hej. Zrobiłem nową parcelę - elegancki klub. Poniżej przesyłam kilka zdjęć :) jest udostępniony w galerii,
    Poprzednio pisałem o sklepie z robotami, zapomniałem dodać, że są w nim też do kupienia wszystkie mikstury, zarówno te z nagród aspiracji jak i te wytwarzane przez naukowca w laboratorium, np. mikstura "kumpel kosiarza", "zeruj wiek" i wiele innych (ostatnie zdjęcie).
    u0oqibbfosm9.png
    b0bnbkcch2ar.png
    f6ebj4udp7tg.png
    05k7pzbv9xsm.png
    gps2j2snaufz.png
    j3ka1f4wx4ls.png

    a tutaj zdjęcia z moich klubów nocnych:
    bilm4ygc379h.png
    f8fhx1h06lrc.png


  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    wstawiam kilka zdjęć z mojej obecnej gry :)
    a50qvnyca4yb.png
    injmijathp1u.png
    36en2cklbbg2.png
    kil96u82mk94.png
    7haksm9i2y10.png
    c64oxw5mk637.png
    gdbm7veagevf.png
    7z0kf9qcr9ge.png
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Klub wygląda super! Pasowałby do Del Sol Valley do spotkań z gwiazdami ;) Świetne fotki, sim musi być naprawdę sławny skoro nawet kosiarz prosi o autograf ;)
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    @dzidziak86 bardzo mi miło, że Ci się podoba :) dziękuję za komentarz. Ten klub właśnie stoi w Del Sol Valley i często odbywają się tam spotkania z gwiazdą a więc trafiłaś idealnie. "Zostań gwiazdą" to najlepszy dodatek 🙂
  • Opcje
    nojedztonojedzto Posty: 61 Member
    Ściana u fana
    h2fcwqmmtupo.png
    EA ID: nojedzto
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    Hej simomaniacy :)
    przerobiłem dzisiaj troszkę muzeum Plumbob Pictures z Del Sol Valley, ogólnie podobała mi się ta parcela ale z zewnątrz (więc zewnętrznego wyglądu prawie nie zmieniałem, oprócz kilku kolorów) natomiast bardzo nie podobała mi się wewnątrz bo jak na muzeum to było strasznie puste... ogromny budynek tak słabo zagospodarowany... Pozmieniałem więc sporo w wewnętrznym wystroju, zrobiłem nawet dział z eksponatami archeologicznymi i dodam też sporo przedmiotów, których nie można kupić. Za kilka dni udostępnię go w mojej galerii jeśli ktoś będzie chciał sprawdzić dokładniej, a poniżej przesyłam kilka zdjęć :)
    p.s. oczywiście jako, że ideą tego muzeum były eksponaty ze sztuki filmowej i jako, że znajduje się ono w Del Sol Valley to nie zniszczyłem tego, nie wykasowałem ani jednego eksponatu związanego z filmem a wręcz sporo jeszcze dodałem. Filmy to wciąż motyw przewodni muzeum.
    7azg8vsm6n1c.png
    is6fvfb9dsrb.png
    zmblpezj2qp3.png
    ent9e9hsxtvp.png
    d9x7bbogyasq.png
    bdlgwpkan73d.png
    9x0ahnnzq2b4.png


  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Fajnie, że zachowałeś eksponaty związane z filmem, świetny pomysł z dodaniem kolejnych działów. Ja nigdy nie mam weny na zmienianie gotowych budynków. Czasem tylko wyremontuję gotowe mieszkania ;)
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    @dzidziak86 dzięki :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ten zielony pokój jest śliczny, jak jakaś elegancka sala w muzeum, gdzie panuje taki półmrok.
  • Opcje
    8y9x4p8y9x4p Posty: 50 Member
    Dzięki @chojrak właśnie taki efekt chciałem wywołać :)
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Kolekcje zebrane w muzeum robią wrażenie. Super to wygląda :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top