Problem help

King26King26 Posty: 4 Member
edytowano lutego 2020 w Dyskusja ogólna
Cześć mam do wszystkich pytanie .
Po pierwsze wie ktoś może jakie wymagania ma ta grą?? Mam Samsunga j4+ i gra tragicznie laguje.. co dziwne bo np Sims free Play działa normalnie.
I druga sprawa miałem dzieciaka już nastolatka w grze i nagle dzisiaj zniknął zalogowałem się i nie ma go... A pisząc do EA nikt nie odpisuje.... I trzecie pytanie mam dwóch simów już po ślubie i nie ma opcji by mogli mieć dziecko a związek rozwinięty na full pozdrawiam:)

Komentarz

  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    to pewnie starszy model sims mobile i sims free play zajmują dużo pamięci sugeruje zmianę na nowszy sprzęt np:samsung 8 lub 7 ja mam taki i problemów nie ma polecam instalacje apki do ochrony i przyspiesza pracę telefonu i chłodzi baerię
  • Opcje
    King26King26 Posty: 4 Member
    Dzięki za odpowiedź ale nie będę wydawał kasy na nowy tel dla simów jeszcze za taką kasa.... To twórcy gry powinni ją zoptymalizować by była mniej zasobozerna. Jak napisalem Sims free Play działa normalnie. Tylko te Simsy mobile laguja.jaka aplikacje do ochrony?? Antywirusa?? Antywirus nie chłodzi telefonu
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    są takie w sklepiku gogle zawierają anty wirusa boster optymalizujący i chłodzący baterię oraz program do przyspieszenia pracy procesora i gry a co do sims spróbuj ją zainstalować od nowa może to pomoże ja mam s6 i mi dobrze chodzi jedna wersja i druga może coś pobrało w tle dlatego laguje
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    odnośnie sims free play co wtorek w klubie nocnym jest do odebrania prezent dziś wręcza go postać z pierwszej serii sims
  • Opcje
    King26King26 Posty: 4 Member
    Ooo ciekawe w którym klubie
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    klub nocny mały budynek na planie miasta koło dużego marketu z prawej strony co wtorek do końca miesiąca prezenty dają postacie wystarczy nacisnąć dymek z napisem ani .prezent .tu masz link do strony blogerki co prawda po angielsku ale za to rzetelny -https://thegirlwhogames.blog/
  • Opcje
    King26King26 Posty: 4 Member
    A co zrobić żeby w tej Sims free Play nie było co chwilę reklamy ... I czy orientujesz się może czy dodadzą kiedyś język polski?? ...
    Sims mobile są strasznie okrojone nie można ani piwnicy zrobić ani piętra nic
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    chyba nie ale ie które można przyspieszyć co do języka to może gdyby było więcej graczy to dali by te funkcję we free też kiedyś nie było schodów i innych rzeczy póżniej się pojawiały po aktualizacjąch na tej stronie są porady do qestów zadań tygodniowych i misji a zadania specjalne eventy nawet jak nie zaliczysz za pierwszym podejściem to póżniej ten event wraca na tym stopniu na którym się go przerwało
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top