Pamiątki rodzinne - kariera / Dyniowi Kochankowie

FarentisFarentis Posty: 2 Member
edytowano lutego 2020 w Dyskusja ogólna
Witam,
Mam odblokowana historie o związku ,,Dyniowi Kochankowie".
Nie wiem w jaki w sposób ja rozpocząć, nigdzie mi się nie wyświetla.

Druga kwestia to Pamiątki rodzinne dotyczące kariery.
W Misjach mam takie 3 (załączam ss).
Nie mam opcji/nie wyświetlają się (czy o co tu chodzi) te dane przedmioty które mam umieścić.
t7fbzp29s4mt.jpg

spotejaqn1d9.jpg

Pozdrawiam :)
Post edited by Farentis on

Komentarz

  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Hej @Farentis! :)

    Nie wyświetla Ci się ta historia w liście związków? Próbowałaś rozpocząć flirciarską interakcje z innym simem? Po pójściu na randkę powinnaś mieć możliwość wyboru tej historii.
  • FarentisFarentis Posty: 2 Member
    Dziękuję za odpowiedz @dzidziak86
    Spróbowałam na nowych postaciach i w końcu się udało :)
    Czy wiesz może jaki jest problem z pamiątkami o których pisałam wyżej?
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @Farentis u mnie wygląda to tak samo ;) Nie mam odblokowanych tych pamiątek, możesz sprawdzić jakie pamiątki masz odblokowane sprawdzając swoją kolekcje. Pewnie też jak sprawdzisz jakie historie masz dostępne na tych będziesz mieć kłódeczkę.

    Jeśli chodzi o te kariery to, żeby je rozpocząć należałoby wykonać misje. Na pewno zauważyłaś, że czasem pojawia się możliwość rozpoczęcia misji, które odblokowują różne kariery. Ja próbowałam raz z chirurgiem, ale niestety nie podołałam i od tego czasu mi się już nie pokazało ;) Czasem pojawiała mi się też misja z karierą z naukami kosmicznymi, nigdy nie widziałam fotograficznej. Możliwe, że to jedno z powracających wydarzeń i może prędzej, czy później znów będzie można wziąć udział w misji i odblokować tę karierę. Różne historie można też odblokować za gotówkę, tak jak to zrobiłaś z historią dyniową, ale jak wiesz pojawiają się one najczęściej w ramach ograniczonej promocji.
  • domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    mi się udało odblokować kochanków ale za zielone ze skrzynki za to nie mogę odblokować kariery fotomodela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top