Polepszenie działania gry the sims 3 (cyfrowa wersja origin+dlc.)

konrad573konrad573 Posty: 25 Member
edytowano listopada 2019 w Problemy techniczne
No więc mam oryginalna the sims 3 + wszystkie dodatki na orgin(moge wysłać screena jako dowód.) I mam problem że gra używa za mało ramu są przycięcia co jakiś czas ale nie jest źle. spec: Clevo p755dm-3g i7 7700 , 16 g ram , gtx 1070 8g na dysku hdd niestety bo ssd zajęty cały, win 10 64bit. Jak próbuję zwiększyć ram w plikach gry sims3.ini to potem zawartość store nie działa bo piszę że za stara wersja gry i trzeba robić napraw całych simsów i znowu trzeba instalować całą zawartość store ( oryginalne store.). A tak działa trochę lepiej a niestety bez store. Da się coś zrobić czy lepiej tak zostawić ?.
Post edited by konrad573 on

Komentarz

  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    @konrad573 Korzystałeś z tego poradnika na zwiększenie ramu? Jeśli zrobiłeś to prawidłowo, to store powinno działać. Możliwe że zmieniłeś coś w nie tym miejscu co trzeba. Zwróć uwagę, że plik sims3.ini znajduje się w innym folderze, jeśli jest to gra pobrana z origina. Znajduje się w takim folderze - C:\Program Files (x86)\Origin Games\The Sims 3\Game\Bin

    Tutaj jest mój post jak odciążyć grę i zwiększyć ilość ram. Ja bym się doszukiwał problemu w tym, że masz dwa dyski i w dodatku zawalone. :confused: Ale zawołam kogoś jeszcze.

    Możliwe że store nie instaluje się tobie, bo zrobiłeś jakiś błąd przy zwiększaniu ilości ram dla gry.
  • konrad573konrad573 Posty: 25 Member
    edytowano listopada 2019
    Zwiększyłem ram znowu. Przestało działać store bo niby za stara wersja. Kazało grę zaktulizować do nowszej wersji i napraw i trzeba store na nowo ściągać co jest wkurzające. Dysk systemowy ssd jest prawie pełny a na drugim hdd jest sporo miejsca. Gra jest zainstalowana w ścieżce d\gry\Origin Games\The Sims 3\Game\Bin . Zainstalowałem w tej bo niby tak lepiej czytałem gdzieś bo to jest dla 32 bit aplikacji i lepiej w innym miejscu bo wtedy jest ograniczenie do 2G ramu. Na dysku C nie ma miejsca na simsy. Gra z origina. dowód : https://postimg.cc/gwGmMbd7 .
  • konrad573konrad573 Posty: 25 Member
    edytowano listopada 2019
    Ok już wszystko dobrze. Chyba patch 4g psuł grę a bez niego tylko z zmianą w sims3.ini jest ok działa store i wszystko.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top