pytanie o zakupiony dodatek uniwersytet

konrad573konrad573 Posty: 25 Member
edytowano listopada 2019 w Dyskusja ogólna
Witam kupiłem dodatek na g2a.com ze względu że była tam najtaniej edycja discovery. I teraz mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem. Zależy mi na lepszej edycji tego dodatku uniwersytet. A wydaje mi się że mogłem kupić na cdkeys tam discovery bo g2a z tego co widzę to sprzedają zwykli użytkownicy i mogli sprzedać zwykłą wersja a tak bardzo mi zależy na The sims 4 university discovery edition.
Edit: Przepraszam chyba w złym dziale więc proszę o przeniesienie.
Post edited by konrad573 on

Komentarz

  • konrad573konrad573 Posty: 25 Member
    Edycja discovery czym się różni od zwykłej czy to tylko chwyt marketingowy ? Zależało mi by na tym kupić tanio Discovery uniwersytet z the sims 4.
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    konrad573 napisał użytkownik: »
    Witam kupiłem dodatek na g2a.com ze względu że była tam najtaniej edycja discovery. I teraz mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem. Zależy mi na lepszej edycji tego dodatku uniwersytet. A wydaje mi się że mogłem kupić na cdkeys tam discovery bo g2a z tego co widzę to sprzedają zwykli użytkownicy i mogli sprzedać zwykłą wersja a tak bardzo mi zależy na The sims 4 university discovery edition.
    Edit: Przepraszam chyba w złym dziale więc proszę o przeniesienie.

    Niestety muszę Cię zmartwić, gry zakupione na g2a.com, cdkeys i w tym podobnych sklepach są blokowane na Origin, gdyż nie są to sklepy autoryzowane przez EA: https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/The-sims-4-allegro/m-p/6546703#M143

    Co do drugiej wątpliwości, dodatek uniwersytecki posiada tylko jedna wersję - podstawową.
  • konrad573konrad573 Posty: 25 Member
    Danuta720 napisał użytkownik: »
    konrad573 napisał użytkownik: »
    Witam kupiłem dodatek na g2a.com ze względu że była tam najtaniej edycja discovery. I teraz mam wątpliwości czy dobrze zrobiłem. Zależy mi na lepszej edycji tego dodatku uniwersytet. A wydaje mi się że mogłem kupić na cdkeys tam discovery bo g2a z tego co widzę to sprzedają zwykli użytkownicy i mogli sprzedać zwykłą wersja a tak bardzo mi zależy na The sims 4 university discovery edition.
    Edit: Przepraszam chyba w złym dziale więc proszę o przeniesienie.

    Niestety muszę Cię zmartwić, gry zakupione na g2a.com, cdkeys i w tym podobnych sklepach są blokowane na Origin, gdyż nie są to sklepy autoryzowane przez EA: https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/The-sims-4-allegro/m-p/6546703#M143

    Co do drugiej wątpliwości, dodatek uniwersytecki posiada tylko jedna wersję - podstawową.

    ale zapłaciłem 125 zł myśląc że istnieje lepsza wersja.
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano listopada 2019
    Przykro mi. Przeczytaj uważnie w podanym przeze mnie wyżej temacie odpowiedź EA_Coral.

    Edit: Tu masz podaną listę autoryzowanych sklepów poza Origin:
    https://help.ea.com/pl-pl/help/faq/where-to-buy-ea-games-v2/

    Ponadto gry zakupione w znanych sklepach stacjonarnych typu Empik, czy Media Markt także są uznawane na Origin.
  • Atmosphere_Atmosphere_ Posty: 6 Member
    A to nie tak, że discover university to najzwyczajniej ta sama gra tylko tytuł po angielsku? Ja tam bym się nie spinała z tym g2a, mój chłopak ma mnóstwo gier z tej strony, ja kilka też i jest ok. Ważne żeby kupować od osób z dobrymi opiniami a omijać te podejrzanie tanie o nieciekawej, bądź zerowej reputacji ;) Kradzież z resztą to też nie jest, bo sprzedawca skądś kody w końcu ma, usuwają przeważnie te, które są zakupione z kart kradzionych (Janusze są wszędzie, nie tylko na allegro czy olx). Jeżeli kupuje się z głową, to wszystko jest w porządku, aczkolwiek nie wiem czy na premierę kupowalabym tam cokolwiek.
  • nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    @konrad573 @Atmosphere_ tak, Discover University to po prostu wersja angielska tego dodatku.
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • konrad573konrad573 Posty: 25 Member
    Kurcze mam nadzieje że będzie język polski. The sims 4 wszystkie dodatki oryginalne w pl i dodatek discovery university to będzie po polsku ?.
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    konrad573 napisał użytkownik: »
    Kurcze mam nadzieje że będzie język polski. The sims 4 wszystkie dodatki oryginalne w pl i dodatek discovery university to będzie po polsku ?.

    Jeżeli kupiłeś grę w języku angielskim to na Origin nie będzie możliwa zmiana języka, gdyż obowiązuje tzw. regionalizacja.
    - https://answers.ea.com/t5/Gry-z-serii-Mass-Effect/Dostepne-wersje-jezykowe-w-MEA-regionalizacja/td-p/5937423
    - https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Regionalizacja/td-p/7352424

  • konrad573konrad573 Posty: 25 Member
    Grę the sims 4 mam po polsku ale jeżeli dodatek jest kupione w wersji angielskiej to nic się nie zmieni? Cała gra nadal będzie po polsku ? Z tego co wyczytałem to będzie po polsku bo aktywowałem to w Polsce.
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    konrad573 napisał użytkownik: »
    Grę the sims 4 mam po polsku ale jeżeli dodatek jest kupione w wersji angielskiej to nic się nie zmieni? Cała gra nadal będzie po polsku ? Z tego co wyczytałem to będzie po polsku bo aktywowałem to w Polsce.

    Nie ma znaczenia, że aktywowałeś grę na polskim Origin, lecz, w jakim kraju kupiłeś grę. Jeżeli dodatek został kupiony w wersji angielskiej to obawiam się, że nie będziesz miał możliwości zmienić języka na polski.

    Ale najlepiej zamiast dywagować, po prostu włącz grę i sprawdź jak będzie się zachowywała. :)

  • konrad573konrad573 Posty: 25 Member
    edytowano listopada 2019
    Nwm na siostrze laptopie zainstalowałem. Jest chyba po polsku. Ale tylko uruchomiłem. Dodatek jest angielski ale the sims 4 jest polskie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top