Instalacja The Sims 3 na iMac-nieznany błąd

Chciałam zainstalować grę The Sims 3 na iMac, początkowo wszystko szło ok, zainstalowałam grę podstawową z Origin (wersja elektroniczna) do tego dodatek Po Zmroku i Wymarzone podróże. Wszytko działało ok, dokupiłam dodatek Cztery Pory Roku i po zainstalowaniu go nie mogłam już otworzyć gry, cały czas pokazywał się "nieznany błąd" i gra nie działała... Odinstalowałam wszystko i ponownie zainstalowałam, kilka razy i nic... nadal nie działa.. nawet bez tego dodatku Cztery Pory Roku... Wydałam tyle kasy na te dodatki i nic... Nie wiem co mam robić bo z komputerami jestem na bakier... Pomóżcie proszę...

Komentarz

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Witaj @Alusia :)

    Obecnie nie zainstalujesz całej gry The sims 3 z płyt na systemie iMac, natomiast możesz pobrać dodatek z konta Origin, wpisując najpierw tam jego kod (rejestracja dodatku na Origin).

    Niestety, teraz musisz najpierw:
    1- odinstalować wszystko,
    2- nastepnie przeczyścić komputer CCleaner,
    3- uruchom ponownie komputer
    4- wpisz kod produktów tych dodatków, których nie rejestrowałaś na Origin (pozostałe łącznie z podstawą gry zostały już przedtem zarejestrowana, więc po raz drugi nie wpisuj ich kodów).
    5- pobierz podstawę gry oraz dodatki, a na końcu aktualizację 1.69

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    @Alusia
    Bardzo dobra rada z jednym wyjątkiem.
    W zadnym wypadku nie szukaj programu Ccleaner ani go nawet nie próbuj pobierać, bo to program na komputery z systemem Windowsa.
    Normalny sposób usuwania programów w Macu jest bardzo skuteczny i nie trzeba czyścić rejestrów potem, bo tam nie ma nic do czyszczenia.
    Zamiast tego mozesz dodatkowo spróbować zresetować Origin
    https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/how-to-reset-origin-on-mac/

    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top