Jeden pokój, jeden temat, jeden tydzień

«13456714
dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
edytowano marca 2020 w Wyzwania społeczności forum
527saocge7ck.png

Cześć wszystkim! :) Mam dla Was propozycję na nowe, cykliczne wyzwanie na forum :) Mam nadzieję, że Wam się spodoba i przyłączycie się do zabawy. Autorem wyzwania jest @rosemow i od kilku lat prowadzi - One room, One week, One theme na angielskim forum. Nazwa mówi już wiele ;) Co dwa tygodnie w tej dyskusji pojawi się nowy temat i na jego podstawie spróbujemy stworzyć pomieszczenie, swoje prace również będziemy publikować tutaj. Możecie wrzucać dowolną ilość zdjęć, można je też obrabiać w programie graficznym. Na budowę będziecie mieć równo tydzień. Nie będzie to wyzwanie, gdzie będziemy wybierać zwycięzcę i głosować, wszystko w formie wspólnej zabawy.

Kilka zasad:
  • Nie można używać CC
  • Nie ograniczajmy się tylko do The Sims 4, udział mogą wziąć prace z dowolnej odsłony serii The Sims
  • Można wykorzystać kod MOO (bb.moveobjects on)
  • Nowy temat będzie pojawiać się w co drugi poniedziałek.
  • Jeden tydzień na zgłoszenie swojej pracy
  • Można dodać dowolną ilość zdjęć
  • Można przerobić zdjęcia w programie graficznym
  • Jeden użytkownik = jedno zgłoszenie
  • Jeśli udostępnicie prace w galerii użyjcie hasztag #oneroomchallengePL i jeśli macie ochotę to podajcie link do galerii
  • Swoje prace publikujemy w tej dyskusji

Jeśli macie pytania, sugestie lub propozycje dajcie koniecznie znać. Jeśli macie pomysły na tematy napiszcie mi je w prywatnej wiadomości :) To chyba tyle na początek ;) Pozostaje tylko ruszyć z pierwszym tematem!


p1oqjwmiedon.jpg

Marta pracuje w restauracji i uwielbia gotować. Długo odkładała na to, aby wyremontować swoją kuchnię i w końcu udało jej się zebrać odpowiednią sumę na remont. Teraz wystarczy zatrudnić projektanta i rozpocząć prace. Zaprojektujcie w takim razie dla Marty kuchnię godną światowej sławy kucharza! ;)

Czas do niedzieli 26 maja do godziny 00:00. Rozmiar kuchni dowolny, a fundusze nieograniczone ;) Nie mogę się doczekać co stworzycie! Dobrej zabawy! :)
Post edited by dzidziak86 on

Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top