MC Command Center nie działa... Co mam zrobić?

MC Command Center mi nie działa. Dodałam moda do folderu z modami do gry, tak jak każdy inny mod, jednak po uruchomieniu gry tego moda nie mam, chociaż w opcjach gry w rozpisce z modami on jest. Usunęłam nawet moje inne mody jednak to nic nie dało. Czy problemem może być to, że moja gra nie jest oryginalna tylko ściągnięta z internetu? Czy to może jednak coś innego?

Komentarz

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Witaj :)

    Ten mod uaktywnia się po wciśnięciu (i przytrzymaniu) klawisza Shift i kliknięciu prawą stroną myszki na simie, komputerze, skrzynce pocztowej. Każdy z tych obiektów ma inne funkcje. Gdy część z nich ustawisz po swojemu to będzie wymagane ponowne uruchomienie gry. Najpierw jednak ją zapisz.

    Pozdrawiam.
  • Opcje
    vvinnavvinna Posty: 2 Member
    @Danuta720 czy po naciśnięciu na sima, skrzynkę pocztową czy komputer ma się coś pojawić, bo jeżeli tak to u mnie nic nie ma. Kilka razy już próbowałam i nic :/
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lutego 2019
    @vvinna
    Jesli masz wersje gry pirackiej ściagnietą gdziesik z netu to MC Ci w zyciu nie bedzie działał bo on jest dostosowany do biezacych aktualizacji gry, ktorych Ty miec nie mozesz. CC bedzie działac ale taki mod ze skryptami jak MC nie.
    [edytowane przez EA_Kuba]
    Post edited by EA_Kuba on
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    EA_KubaEA_Kuba Posty: 610 EA Community Manager
    edytowano lutego 2019
    Zmuszony jestem zamknąć tę dyskusję z racji tego, że łamie ona regulamin forum, oraz Umowę Użytkownika Electronic Arts. Niestety, ale nie jesteśmy w stanie udzielać pomocy w produktach, które nie są zarejestrowane na platformie Origin.
    Nie propaguj, ani nie omawiaj działań niezgodnych z Umową użytkownika EA. To obejmuje pirackie oprogramowanie, "hacki", torrenty, "cracki" do gier, eksploity, usterki gier i pokrewne tematy. Widzisz coś takiego na forum? Zgłoś to bezpośrednio EA.

    Chciałbym również zwrócić uwagę na inny punkt regulaminu forum:
    Zachowuj się uprzejmie. Zawsze okazuj innym szacunek. Także wtedy, kiedy ich opinie różnią się od Twoich. Jeśli się z kimś nie zgadzasz, możesz to zaznaczyć w sposób kulturalny. Unikaj wycieczek osobistych. Szacunek oznacza też powstrzymanie się od nękania innych graczy, szydzenia z nich oraz wygrażania im.

    Każdy ma prawo do tego aby zadać pytanie, nawet jeśli jest ono zadane w złym miejscu.
    Kąciki Twórców Problemy techniczne? - AHQ
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top