The Sims 4 Zostań Gwiazdą - pierwsze wrażenia

«13
Czy mieliście okazję już odkryć nowy dodatek ZOSTAŃ GWIAZDĄ i zasmakować sławy? ;)

Ja zawsze jestem pozytywnie nastawiona do każdego nowego rozszerzenia, wiele mi do szczęścia nie potrzeba, więc i teraz nie byłam rozczarowana. Del Sol Valley mnie oczarowało, choć rzeczywiście jest bardzo małe. Nawet same poszczególne dzielnice są niewielkie.
u4ldx2cqlxiy.jpg

Najbardziej spodobała mi się dzielnica z komercyjnymi parcelami, czyli STARLIGHT BOULEVARD, ze względu na przepiękne detale, wozy telewizyjne, limuzyny, parkingi i stację paliw. Wszystko to wprowadza naprawdę dużą dawkę realizmu. Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na lampki na palmach, które zapalają się po zmroku? Wygląda to obłędnie.
goenftnwjsrz.jpg
6f9x36319oad.jpg

W komercyjnej dzielnicy znajdziecie dwa kluby, muzeum, siłownie i park. Do jednego z klubów wejścia strzeże bramkarz. Możecie spróbować go przekupić jeśli nie macie odpowiedniego poziomu sławy.
7awkvcd2uf53.jpg

Czasem spotkacie celebrytów, z którymi będziecie mogli sobie zrobić zdjęcie albo poprosić ich o autograf, możecie też zwyczajnie spróbować zagadać, ale u mnie zawsze krępująco było i jeszcze nie udało mi się im przedstawić. Oczywiście wkoło kręcą się paparazzi, który pojawiają się nagle i błyskają fleszami na każdą stronę.
o49jyqu9m05l.jpg
Podobają mi się pozy gwiazd, kiedy ustawiają się do zdjęcia, tu widać dziewczę się naprawdę przyłożyło do pozowania.
83yoc8t799k8.jpg

Kolejna dzielnica MIRAGE PARK to miejsce dla tych, którzy rozpoczynają swoją drogę na szczyt. Szczerze najmniej się spodobała, choć fajnie wyglądają żaglówki przy domach :)
zej1naddp8x1.jpg

Dla tych, którzy są już gwiazdami światowego formatu stworzono miejsce na wzgórzach THE PINNACLES, widok stamtąd rozciąga się niesamowity, zwłaszcza nocą.
ilfpbjv8wbiv.jpg
7tyvk7vtlxjt.jpeg

Jeśli chodzi o rozgrywkę to nie miałam jeszcze okazji bliżej poznać wszystkiego, a na kodach nie gram, więc trochę to potrwa. Na razie moja simka rozpoczęła karierę aktorską i miała pierwsze przesłuchanie i zlecenie. Studio filmowe wygląda super! Strasznie spodobał mi się plan zbudowany obok studia, skojarzył mi się od razu z Nowym Jorkiem. W każdym razie jak moja simka przyszła nagrać chyba jakąś reklamówkę to już czekał na nią stylista i makijażysta. Potem wystarczyło zgłosić gotowość do zdjęć reżyserowi i wkroczyć na scenę :)
s7zf1tfo0xi1.jpg
rkg8tdb8smpo.jpg
sz09bre240ip.jpg
akv3vbrrhwhu.jpg
ki89pq566ysg.jpg
wzdagv7gxd8p.jpg

Tyle udało mi się odkryć :) Z przyjemnością poznam Waszą opinię i poczytam o wrażeniach. Koniecznie wrzućcie jakieś zdjęcia z rozgrywki :)

Pozdrowienia, Monika :)

Komentarz

  • SCD86SCD86 Posty: 82 Member
    Są inne kariery poz aktorską?
  • KarminiaSimsKarminiaSims Posty: 115 Member
    SCD86 napisał użytkownik: »
    Są inne kariery poz aktorską?

    W ramach darmowej aktualizacji dodali Twórcę stylów:) Więc w sumie mamy teraz dwie, nowe kariery do odkrywania. No i jeszcze doszła ta możliwość "rejestracji niestandardowego zajęcia Sima" (poprzez telefon).
    SimsMantra ☆ Blog polskiej Społeczności The Sims | The Sims 4, The Sims Mobile → simsmantra.pl
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    piękne fotki Moniu! dzięki za przybliżenie nowego dodatku! wyglada super i na pewno kupię, ale poczekam na promocję :D
    aż tyle nie gram w simsy ostatnio :)
  • ElcardieElcardie Posty: 6 Member
    Tak szczerze to cokolwiek nie zrobicie to odezwie się do was agent i każe jakieś misje robic. ja maluje obrazy i sprzedaje kolekcjonerowi i daje mi to sławę, potem dzwonią "nakręć to czy tamto a dostaniesz kasę"
  • SCD86SCD86 Posty: 82 Member
    edytowano listopada 2018
    robię interakcję z tą gwiazdką - śpiewam, odgrywam scenki (poza pracą), wrzucam historie na simstagram i nie dostaję punktów bonusowych, tych gwiazdek. Tez tak macie? Nawet jak kończę pozytywnie zlecenia, jest info , że zdobyłam punkt, a go nie mam
    Post edited by SCD86 on
  • ElcardieElcardie Posty: 6 Member
    Ja to nawet nie mam pojęcia jak nakrecic filmik. Wg. opisów "kup to czy tamto zeby zorbic to czy tamto" szukam nazwy w wyszukiwarce i mi nie pokazuje, potem sie okazuje, ze w poleceniu co innego a na opisie przedmiotu co innego.
  • DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    @Elcardie Musisz kupić stanowisko do nagrywania "więcej wyświetleń" i jeżeli chcesz nagrywać wędkarstwo to kupujesz drona nagrywasz, pozniej otwierasz drona i pisze ci coś w stylu "przełóż do stanowiska więcej wyświetleń" pozniej otwierasz pliki na stanowisku i np: monujesz i wysyłasz :)
  • DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    edytowano listopada 2018
    Powiem szczerze Moniu że grałam sporo simką i się zdenerwowałam jak nie mogłam zrobić etap aspiracji z "dostań nagrodę" Bardzo było ciężko :smile: ale zagrała 2x pod rząd w filmie na (złoto), a co do tych "gwiazdek" bardzo też powoli się uzupełniają więc dron jest idealny na transmisję na żywo.
    Noi ten "chud gwiazdy" .. na 5sec normalny pozniej "gwiazdorzy" :smiley: Mam nadzieję ze to poprawią, podobają mi się pozy, nie ukrywam że chciałabym żeby było ich więcej.
    Stylista mody... mmmm.. bardzo fajna sprawa a kurteczki i spodnie wymiatają, można je odblokować na którymś z etapów :)
    ea4vql39duve.png
    20z290j56kxs.png
  • ElcardieElcardie Posty: 6 Member
    edytowano listopada 2018
    DomikiaLo tak, wiem, ale zanim się wklikałam w wyszukiwarkę to trochę minęło, strasznie nie intuicyjna.
    EDIT - mam pytanie. Simka urodzila dziecko z X gosciem, ale przeprowadzilam ja do goscia Y i gram rodziną z gościem Y. Gosc z X umarl i dziecko, gdzies "przepadlo". Da sie to jakos odzyskac?
    Post edited by Elcardie on
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Elcardie napisał użytkownik: »
    DomikiaLo tak, wiem, ale zanim się wklikałam w wyszukiwarkę to trochę minęło, strasznie nie intuicyjna.
    EDIT - mam pytanie. Simka urodzila dziecko z X gosciem, ale przeprowadzilam ja do goscia Y i gram rodziną z gościem Y. Gosc z X umarl i dziecko, gdzies "przepadlo". Da sie to jakos odzyskac?

    @Elcardie, niestety, obawiam się, że bez grania modem MCComander nie da się go odzyskać. Zapewne dziecko zabrała opieka społeczna. Za pomocą telefonu mogłabyś spróbować, znając jego wiek oraz płeć, ale nie będziesz miała pewności, czy do adopcji dostaniesz właśnie to dziecko.
    Jest jeszcze inna opcja, ale ona wymaga posiadania moda w grze.
    Zobacz, czy twoja simka ma w kontaktach tego gościa z dzieckiem. Jeżeli nadal jest jako duch to możesz przywrócić go do życia za pomocą MC Commandera -a za chwilę usunąć z gry, przedtem jednak wejdź w "Zarzadzanie rodzinami" odszukaj tego goscia z dzieckiem i przenieś dziecko do swojej simki.

    SCD86 napisał użytkownik: »
    robię interakcję z tą gwiazdką - śpiewam, odgrywam scenki (poza pracą), wrzucam historie na simstagram i nie dostaję punktów bonusowych, tych gwiazdek. Tez tak macie? Nawet jak kończę pozytywnie zlecenia, jest info , że zdobyłam punkt, a go nie mam

    @SCD86 , być może jakiś nieaktualny mod, lub CC psują Ci grę. Wszystkie mody sprzed aktualizacji należy usunąć z gry, a na ich miejsce porać aktualne, o ile ich twórcy już je zaktualizowali. Na pewno też zepsuły się CC z trybu CAS - typu włosy, oczy, brwi. Prawdopodobnie dzisiaj wydany MC Commander je naprawia [MC Command Center Hotfix 5.2.5].

    Dodatek Zostań gwiazdą uważam za bardzo udany. Dopracowana okolica, choć malutka to bardzo udana, świetne interakcje, choć niektóre przerysowane, ale co się dziwić, świat amerykańskich celebrytów taki właśnie jest. :) Mają swoje różne dziwactwa, niektóre nawet bardziej sfiksowane, więc to co pokazano w grze to tylko namiastka tego, czego można się spodziewać w prawdziwym świecie luksusu.
    Monika na zdjęciach pokazała już chyba wszystko, co można obejrzeć w grze, więc dodam tylko jedno z najwyższego wzgorza nad doliną Del Sol Valley, gdzie waśnie buduję dom dla gwiazdy. :)

    Piękne słońce o 7.00 rano:
    n4rmnm57i6dh.png



  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @DominikaLo śliczna simka! Ja jeszcze tak daleko nie zaszłam. O co chodzi na tym drugim zdjęciu? Wygląda jakby simka dostała swoją gwiazdę na alei gwiazd? Nie miałam pojecia, że coś takiego jest możliwe :)

    @Danuta720 na pewno jest jeszcze wiele do pokazania :) Widok przepiękny! Chyba stamtąd najładniejszy się rozciąga. Z wielką chęcią zobaczę ten dom dla gwiazdy, podeślij choć linka :)
  • DominikaLoDominikaLo Posty: 1,152 Member
    edytowano listopada 2018
    @dzidziak86 Nie jest już taka piękna bez modów :lol: Mam bardzo słabą pamięć więc albo za ukończenie aspiracji z gwiazdą albo za najwyższy poziom sławy, ale prawdopodobnie to pierwsze :blush: dostaje się diament i można położyć go na alei gwiazd :blush::)
    Post edited by DominikaLo on
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    dzidziak86 napisał użytkownik: »
    @Danuta720 na pewno jest jeszcze wiele do pokazania :) Widok przepiękny! Chyba stamtąd najładniejszy się rozciąga. Z wielką chęcią zobaczę ten dom dla gwiazdy, podeślij choć linka :)
    @dzidziak86 - Moniu, ten dom (NoCC), jeszcze jest w fazie budowania. Jak opublikuję to podeślę linka. :)
    A propos gwiazdy - przy odpowiednim poziomie aktorskim, można na alei Gwiazd, dodać swoja gwiazdę. :)

  • SCD86SCD86 Posty: 82 Member
    Ja już wszystko wiem, te gwiazdki po prostu bardzo wolno się zdobywa, a ja myślałam, że to tak machnę na jeden wieczór :D Teraz już mam 3
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @DominikaLo dzięki, mam nadzieję, że mojej simce też uda się zdobyć taką gwiazdę :)

    @SCD86 właśnie też zauważyłam, że bardzo wolno te gwiazdki się nabijają. Na razie mam jedną, kupiłam ten bonus za to i po tym jak moja simka została jeden dzień w domu popularność jej spadła i straciła ten bonus. Na szczęście gwiazdka nie przepadła, bo zdobycie jej zajęło simce tydzień ;)
  • konik2008konik2008 Posty: 69 Member
    hej teraz już nie wiem czy kupować cztery pory roku czy Zostań gwiazdą. :D
  • kajtakajta Posty: 56 Member
    edytowano listopada 2018
    Ja jestem niezadowolona z faktu, że znowu nie dodali żadnych sensownych cech. Przecież to nie może być aż tak trudne. Jednak zamiast czegoś ciekawego dostajemy cechę "zadufany w sobie". Wolałabym w końcu dostać coś nowego, mogliby chociażby zaczerpnąć pomysłów z The Sims 3.
    Tak poza tym to jestem MEGAA zadowolona z miasta, jest jedyne w swoim rodzaju. Czujesz tam zupełni inny nastrój niż w Wierzbowej Zatoczce czy innym małym miasteczku.
    Dopiero dzisiaj kupiłam dodatek i zagrałam tylko raz, więc co do wrażeń to na razie tyle. Jednak czytając wasze komentarze to aż chce się wszystko rzucić i pobiec grać :#:#:#
  • Dorcia1988Dorcia1988 Posty: 23 Member

    Mnie ten dodatek STRASZNIE przypadł do gustu. Te wszystkie interakcje z fanami, poprzez całą masę zleceń! Nie sposób się nudzić. Tutaj moja Simka Gwiazda robi sobie zdjęcie z fanką.

    9c2qc7l42bpx.png

    I to pozowanie do zdjęć, zawsze zbiera się mnóstwo innych simów dookoła :smile:

    wiefavscrcxn.png

    Tutaj gwiazdorska rodzinka relaksuje się na tarasie z widokiem na Del Sol Valley

    uspww2ndunoj.png




  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    @Dorcia1988 świetne zdjęcia :) Przyznam, że trochę irytujące jest się zbierają w takie grupy przy gwieździe i co drugi mi mdleje ;)

    @konik2008 to rzeczywiście trudna decyzja ;) Ja bym nie mogła zrezygnować z pór roku i chyba gdybym miała wybierać zdecydowałabym się na nie, bo dla mnie to najważniejszy dodatek :)
  • SaracenSaracen Posty: 1 Member
    Hej. Wiecie jak można zdobyć nagrodę w karierze gwiazdy? Cały czas gram na złoto w filmach i nic :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top