Problem z CC

Heej to znów ja, mam mały problem związany z włosami z cc do The Sims 4. Mianowicie chodzi o to, że wszystkie włosy cc (oprócz tych z Maxis Match czy jak to się tam pisze) świecą się, nie wiem czy dobrze to nazywam ale chodzi mi o to ze są takiej tekstury jakby były z plastiku i widoczny na nich jest odblask światła. Miał ktoś podobnie wie jak temu zaradzić? Bardzo Proszę o pilną odpowiedz bo zależy mi na tym żeby włosy z cc były takie jak powinny. Zdaje sobie sprawę ze to pewnie jest wina ustawień graficznych.

Komentarz

  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Może nie pobrałaś wszystkich elementów? Niektóre CC (recolory) bazują na innych CC.
    Nie znam się za bardzo na tym, ale może nie pobrałaś oryginalnych meshy na których bazują te rzeczy co pobrałaś?
  • Opcje
    psotka4292psotka4292 Posty: 7 Member
    @chojrak Wiem, że, niektóre CC bazują na innych, ale w moim przypadku to nie to zawiniło jestem tego nawet pewna. Zawsze gdy pobieram jakieś mody lub CC czytam uważanie ich opis albo jaką notkę. Wczoraj grałam i przebierałam moją simkę i zobaczyłam ze taka jedna sukienka też ma taką poświatę. Wydaje mi się, że jest to wina ustawień graficznych, bo kiedyś gdy miałam inne (ale oczywiście nie pamiętam jakie) było wszytko okej. A teraz mam tak poustawiane w ustawieniach żeby mi się nic nie zacinało, i boje się, że jak zacznę sama kombinować to tak pogrzebie, że będzie jeszcze gorzej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top