Problemy z modami !😭

Zainstalowałam The Sims 4 na MacBooku na koncie mojej kolezanki niby mody działały potem odinstalowałam potem zaintsalowalam z konta kolegi potem odpinstalowalam simsy a po jakiś kilku miesiącach kupiłam własne na własnym koncie no i te mody które wgrałam na początku zostały i niby usunęłam je z folderu „mods” a dalej są w grze i nie mogę wgrywać innych.Naprawialam już grę i resetowałem komputer. Odninstlowlaam i zainstalowałam i nic dalej to samo . Co mam robić bo nie mam innego komputera a naprzykład na kompie mojego taty działa a nie mogę ciagle grać na starym kompie mojego taty. Proszę pomocy 😭💔

Komentarz

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Prawdopodobnie problem dotyczy gry na komputerze, a napisałeś w dziale The Sims Mobile. :)

    Przypuszczam, że mody, które pobrałaś dawno już nie są aktualne. Każda aktualizacja EA wprowadza do gry nowe elementy i trzeba sprawdzać i na bieżąco wymieniać mody. Ponadto część modów dawno nie ma już zastosowania w grze, np. mody dotyczące tzw. "cheat-sow", gdyż EA zastąpiła je kodami lub ich autorzy przestali je aktualizować. I te mody trzeba usunąć z gry. Inne, które posiadaja aktualizacje należy wymienić i na bieżąco monitorować ich aktualizacje.
  • Opcje
    Agnetist_15Agnetist_15 Posty: 2 Member
    > @Danuta720 said:
    > Prawdopodobnie problem dotyczy gry na komputerze, a napisałeś w dziale The Sims Mobile. :)
    >
    > Przypuszczam, że mody, które pobrałaś dawno już nie są aktualne. Każda aktualizacja EA wprowadza do gry nowe elementy i trzeba sprawdzać i na bieżąco wymieniać mody. Ponadto część modów dawno nie ma już zastosowania w grze, np. mody dotyczące tzw. "cheat-sow", gdyż EA zastąpiła je kodami lub ich autorzy przestali je aktualizować. I te mody trzeba usunąć z gry. Inne, które posiadaja aktualizacje należy wymienić i na bieżąco monitorować ich aktualizacje.


    Ale ja nie wiem co robić
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano września 2018
    @Agnetist_15
    1.Wejdz do folderu gry i recznie wysuń myszką na pulpit folder mods. Gra utworzy nowy pusty gdy ja właczysz,
    2.Nastepnie usun z gry do kosza foldery oraz jeden plik zaznaczone na zdjeciu
    gx41rn3dwu1i.jpg
    3.Napraw gre na Origin
    Biblioteka gier , prawym myszy na okładke TS4 - opcja "Napraw gre"
    Teraz masz gre czysta bez modów i mozesz zacząć kolekcjonować je na nowo zwracajac uwage na to by byly raczej jak najnowsze :)
    Niestety nie wszycy Tworcy modów wywalaja ze swoich stron nieaktualne dzieła ,
    Chyba najpewniejszym źródłem modów jest TSR

    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top