Sim ucieka z parceli tuż po wejściu na nią

zelkojadzelkojad Posty: 1 Member
edytowano września 2018 w The Sims 2
Witam. Posiadam grę ze wszystkimi dodatkami.
Założyłem przedsiębiorstwo domowe (kawiarenka + bar ze sceną muzyczną, telewizją i bilardem) w takim układzie, że parter przeznaczony jest na lokal, a obok jest wejście do klatki schodowej, prowadzącej do mojego mieszkania na piętrze.

Simy traktują wejście do lokalu jako "główne drzwi" w domu, bo jest zlokalizowane najbliżej ulicy. Chłopiec zostawia gazety przed knajpką, goście dzwonią do niej dzwonkiem...

No właśnie, goście. Zaprosiłem dwie simki - jedną poznaną na wakacjach na Dalekim Wschodzie i jedną z najbliższej okolicy. Obie usiłowały wejść do knajpy, zamiast do mieszkania, a gdy im to uniemożliwiłem (najpierw zamykając drzwi na klucz, a potem... usuwając je całkiem) - złościły się, że nie mogą wejść, i wychodziły z parceli.

Nic nie pomaga, że o ustalonej godzinie czekam na zewnątrz i osobiście witam gościa. Niemożność wejścia do knajpy = foch. Nawet przy mieszkaniu otwartym na oścież.

Jest jakaś metoda oprócz likwidacji lokalu? Bo najwyraźniej jest w nim coś tak ciekawego, że simy wolą drapać w ścianę, aby się do tego dostać, niż odwiedzić moje mieszkanie na piętrze. ;)

Edit: problem rozwiązałem. Może to rozwiązanie przyda się potomnym, którzy również zapragną odkopać stareńką dwójkę: wystarczy wyłączyć urządzenie biletujące, bo to do niego goście lgną za wszelką cenę...
Post edited by zelkojad on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top