Kaśka z AppaloosaP.

Hej :)
Ostatnio "pochłonęła" mnie trzecia część simsów i chciałam podzielić się z miłośnikami własnie tej serii fotkami z gry. Może jest jeszcze trochę ludzików, którzy z przyjemnością tu zajrzą o:)

Pewnego dnia Glad Farmwel odziedziczył po swoim zmarłym przyjacielu, skromny dom w AppaloosaPlains. Odziedziczył go wraz z zamieszkującą tam córką przyjaciela, nastoletnią Kasią. Do miasteczka przybył wraz ze swoim ukochanym konikiem Wilczkiem.

0jaesfgqakjd.jpg

wouibbsd8yhu.jpg

Oczywiście, już pierwszego dnia a raczej nocy wybuchł pożar.

brj3ft1nvmga.jpg

"Glad, ale ty tak serio się boisz??? "

wz3jhun0urc4.jpg

Kaśka, była jeszcze nastolatką i do jej obowiązków należała m.in. nauka, choć nie tylko.

xuhqnb5f48u4.jpg

sfrwrqners45.jpg

5xx9u372oj35.jpg

AppaloosaP. nie jest jakimś nawiedzonym miasteczkiem, ale i tu jak wszędzie zdarzają się porwania.

jeyiisqjaf42.jpg

kxqpqdt7jdpz.jpg

h3line2zqahl.jpg

Zdarzają się i skutki tych porwań...

kmilbtwethjf.jpg

v5yn39dd6iqz.jpg

mu0rhj9ivl10.jpg

Małą Didi wszyscy pokochali.

p4jxjp3q0k1g.jpg

Matka też ją często odwiedzała.

gyy5d1xiueog.jpg

Wreszcie nadszedł wyczekiwany dzień urodzin Didi.

nmz0i50ylkci.jpg

p96md5elg0nt.jpg

5al21gecyxfd.jpg

4rj7u66hp7rc.jpg

A gdy Didi śpi, takie śnią jej się sny.

jsumyf4hx9gu.jpg

5x7hcuvou9el.jpg

cdbmn.
ID GALERIA - Nawia9

Komentarz

  • YukizYukiz Posty: 413 Member
    Małe ufolki są świetne... te ich czarne, wręcz jak otchłań oczęta pochłaniają wszystko :)
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Super, że zdecydowałaś się założyć swój temat! :) Fantastyczne zdjęcia, a te miny bezcenne ;) Kiedy oglądam fotki z trójki to rozumiem skąd u wielu niechęć do czwórki.
    Rzeczywiście te oczy ufolka są niesamowite, a konik boski :)
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Kasia wygląda na kogoś kto ma tendencje do pakowania się w kłopoty. :tongue:
  • EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    @Yukiz :)@dzidziak86 :)@chojrak :) bardzo dziękuję za odwiedziny u Kaśki <3 oraz zapraszam do stołu na własnoręcznie upieczone przez nią ciasto :p

    2xrke5oevb55.jpg

    No, tak w gotowaniu nigdy nie była dobra o:)
    ID GALERIA - Nawia9
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Wilczek jest cudny ;) Przyznam szczerze, że chyba lepszej kariery Kaśka wybrać nie mogła, mam wrażenie, że pasuje to do niej idealnie. Te koleżanki rzeczywiście interesujące, szczególnie ta druga wygląda jakby pomyliła epoki. Super fotki!
  • ANIA3ANIA3 Posty: 1,331 Member
    genialne opisy do fotek :D taka trochę gra absurdu :) bohaterowie nietuzinkowi zdecydowanie
    trochę przypomnienia jak wyglądała trójka, ma swój urok bezsprzecznie :) i ci kopytni miłośnicy marchewek <3
    dziwna randka... hmm ten pan być może właśnie poluje na lunch, kto wie
    Keep Calm 
    and 
    patatajaj na tęczowej owcy 

    B)
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Zdjęcia z zabawami konika w śniegu są cudne. :love: Zwłaszcza to gdzie leży na grzbiecie.
    Randka w śmietniku i zabawa dorosłego w piaskownicy to wierzchołek góry lodowej. :wink: W trójce o wiele dziwniejsze rzeczy się działy. :lol:
  • EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    @dzidziak86 , @ANIA3 , @chojrak dziękuję <3
    ID GALERIA - Nawia9
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Świetne fotki , urocza jest ta Kaśka ,no i te soczyste kolory Trójki ..bajka <3 Sama czasem odpalam trójkę i pogrywam , mam też cały czas na kompie Sims2 (uwielbiam) i The Sim - jedynka . W każdej odsłonie jest coś co mnie zachwyca :D
    Konika masz cudnego !!!
    ID Origin olivkasims
  • EmeraldXIXEmeraldXIX Posty: 677 Member
    Dziękuję @olivkasims <3
    Ja gram w trójkę i czwórkę, no i ostatnio zakupiłam na Origin, Sims Średniowiecze. Totalnie mnie wciągnęło. Szkoda, że nie ma w dziale o średniowieczu funkcji dodawania fotek, bo na pewno powrzucałabym tam mnóstwo zdjęć. W każdej grze robię je wręcz maniakalnie :D

    mgbid1kcylaf.jpg

    Pozdrawiam, miłego tygodnia :)
    ID GALERIA - Nawia9
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top