Być rodzicem czy Zjedzmy na mieście

Mam ogromny problem z decyzją, który z pakietów kupić pierwszy. Na razie posiadam wszystkie dodatki, wampiry i przygodę w dżungli. Akcesoria niezbyt przypadły mi do gustu, ale bez dodatków i pakietów nie wyobrażam sobie gry. Zamierzam posiąść wszystkie pakiety, lecz aktualnie nie mam wystarczających funduszy :( Na początku byłam bardziej przekonana do Być rodzicem, ale w międzyczasie moja przyjaciółka zakupiła Zjedzmy na mieście i mocno mnie przekonywała do zakupu właśnie tego pakietu najpierw. Teraz sama nie wiem co wybrać...

Komentarz

  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Zależy jak lubisz grać. Jeśli rzadko masz dzieci w grze to bardziej będzie się opłacać kupić Zjedzmy na mieście.
    Sam nie mam ani jednego ani drugiego, ale polecam zapoznać się z opinią innych w ankiecie:
    forums.thesims.com/pl_PL/discussion/773997/najlepszy-pakiet-rozgrywki-do-the-sims-4-to#latest

    Na youtubie można znaleźć też sporo first looków z tych pakietów, gdzie można przyjrzeć się co dokładnie oferuje dany pakiet. Poniżej wklejam dwa przeglądy, może one ułatwią decyzję. :smile:

    https://www.youtube.com/watch?v=KwGnOifCuKA

    https://www.youtube.com/watch?v=wwF8PIMqLfw
  • LolilyLolily Posty: 2 Member
    chojrak napisał użytkownik: »
    Zależy jak lubisz grać. Jeśli rzadko masz dzieci w grze to bardziej będzie się opłacać kupić Zjedzmy na mieście.

    Dzieci mam, ponieważ gram wielopokoleniowo, jednak własna restauracja też mocno mnie pociąga. Zapewne skończy się zakupem obu, mimo iż zaplanowany wydatek miał być mniejszy :#

  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano lipca 2018
    Zawsze możesz odłożyć zakup i poczekać na obniżki. Są dosyć często i są widziane nawet z menu głównego w grze. :smile:
  • NateQkNateQk Posty: 2 Member
    edytowano października 2018
    Moim zdaniem, jeśli lubisz robić rodzinki wielopokoleniowe, to Być Rodzicem w tym przypadku jest dobrym wyborem. Daje tutaj możliwość kreowania przyszłości potomków, poprzez wychowywanie ich i możesz sprawić, że będą w dorosłości np. odpowiedzialni lub też i nieodpowiedzialni. Dochodzą też fajne rzeczy.
    Co do Zjedzmy na mieście, to też jest ciekawy pakiet rozgrywki, własna restauracja to dobry pomysł na biznes. Nowe rzeczy i restauracje.
    Osobiście posiadam obydwa te pakiety i gdybym miała ten dylemat, to wybór by padł na Być Rodzicem, ze względu na to, że jest dużo nowych interakcji, które uwielbiam najbardziej. Jeśli ty też lubisz, to polecam ci to z całej duszy.

  • PocioMajaPocioMaja Posty: 39 Member
    Mi bardziej się podoba dodatek "być rodzicem" ale "zjedzmy na mieście" też jest świetny. Myślę, że to też zależy od tego, jak wolisz grać. Jeżeli zamierzasz mieć dzieci, to raczej "być rodzicem" a jeśli raczej nie, to "zjedzmy na mieście".
  • konik2008konik2008 Posty: 69 Member
    edytowano stycznia 2019
    Mam dodatek zjedzmy na mieście ale nie wpisany kod XD (Chcę go sprzedać i kupić jakiś inny). To zależy od tego jak grasz w Simsy np. Zjedzmy na mieście dodaje funkcję "zbudowania" restauracji (w cudzysłowie ponieważ nie którzy myślą że samo im zbuduje) to z pewnością leprze jak chcesz coś zjeść a Simsy bez dodatków dodają z takich rzeczy tylko kluby i bary :/ . Co do dodatku "być rodzicem" polega bardziej na siedzeniu w domu a nie na podróżach w różne miejsca (oczywiście w tym przypadku do restauracji) dodaje znacznie więcej interakcji z rodziną i z tego co mi wiadomo takie rzeczy jak bunt czy zdobywanie pasji przez dzieci :D . Powinno to ułatwić meblowanie pokoi potomstwa czy ubieranie ich. Daj mi znać co kupiłaś. ;)
  • HollandHPHollandHP Posty: 9 Member
    hej mam problem z być rodzicem. stolik do zabawy klockami który jest tylko dla małych dzieci działą tylko dla dorosłych co mam zrobić?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top