Jak dać się przypalić, przemoczyć i przekląć - mini poradnik

Wszystko sprowadza się tak naprawdę do lokalizacji, twórcy przygotowali idealny grobowiec dla tej krótkiej przygody.
Wchodzimy do znanego nam grobowca w piramidzie po prawej czyli Piramidy Płonących Piasków.

rfovqxz7ncun.jpg

Idziemy prosto, rozbijamy sterty gruzu i penetrujemy. Po lewo pod stertą gruzu mamy dziurę która otworzy nam schody.

wfeh9mi0c5d7.jpg

Otwieramy skrzynię w której jest klucz do drzwi.

evp0uxzl14om.jpg

Widzimy następne oraz studzienkę, którą chwilowo ignorujemy, idziemy prosto do drzwi.

zqii5fjqam7r.jpg

Pierwsze zadanie zaliczone, gasimy ogień w studzience zaliczając drugie. Badamy studnię otwiera nam się tajne przejście.

9d26e3qyb58n.jpg

Przechodzimy przez drzwi i zbieramy zawartość kufrów. Ostatni po prawej uaktywnia tajemne przejścia i wyjście mumii.

us9d7rwbwero.jpg

Ta spuszcza nam lanie i przeklina.

gtjn0wh0nze0.jpg

Teraz wystarczy zdać sprawozdanie i pójść po kolejne zadanie. Będzie to oczywiście zdjęcie klątwy.
Miłej zabawy.

Komentarz

  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Dzięki Edytko. W zasadzie to jest tak, że kolejna i kolejna przygoda pokazuje się jako konsekwencja już wykonanego zadania. Nie ma losowego przydziału przygód w niektórych z nich, bo jedna wypływa z drugiej. Zbadanie Piramidy Płonących Piasków jest jedną z wcześniejszych przygód, więc nie ma pewności, czy pominięcie jej poskutkuje dotarciem do tego zadania z przeklęciem, poparzeniem etc. Ale spróbuję pominąć. Zobaczymy :)
  • edakraft2edakraft2 Posty: 1,043 Member
    edytowano lutego 2018
    Niczego nie musisz pomijać. Wejście jest po prawo, dostajesz klucz i szukasz owoców. Ignorujesz tylko to co jest na wprost, bo to część grobowca przeznaczona właśnie do tej przygody. Wiele lokalizacji tak ma że masz tam więcej niż jedną przygodę. :) Ja idę zawsze po kolei, wyjątkiem są Chiny gdzie staram się jak najszybciej dorwać topór pangu.
  • aanielkaaanielka Posty: 86 Member
    Dzięki @edakraft2 za ten poradnik, ostatnio jak moja simka była w Egipcie, miałam to zadanie, ale odpuściłam je (kolejny zresztą raz), bo jak sobie pomyślałam o lataniu po grobowcach i szukaniu odpowiedniej lokalizacji to po prostu zwątpiłam, tak jak całkiem ostatnio w Chinach miałam szukać jakichś robali do budowy bodajże miniaturowej armii terakotowej, na podglądzie mapy nie było znaczników i odpuściłam, bo gdzie tego cholerstwa szukać na tej wielkiej mapie? :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top