dodatek Psy i Koty - problemy i pytania

Cześć
Moja simka mieszka w dzielnicy San Myshuno w wieżowcu i adaptowała szczeniaka ,niestety nie mogę go wyprowadzić ,nie pojawia się w ogóle takie polecenie : ''wyprowadź' na spacer ani weź na smycz mogę tylko psa poprosić o załatwienie się.Spóbowałam z sprzedaniem psa do adopcji i zaadaptowaniem go powtórnie ,niestety problem się powtórzył .Natomiast przez jakiś czas grałam inną simką ,która akurat była w parku i spotkała psa przybłęde i tutaj nie było problemu z pójściem na spacer albo z wzięciem psa na smycz.Ktoś z was ma podobnie ?.Mam jeszcze jedno pytanie ,chciałam dać psu obrożę ,jakieś ubranko.Najechałam na zaplanuj stroje i weszłam w tryb w tworzenia a tam mam możliwość zmiany ubrania tylko umojej simki z psem nic nie mogę zrobić.Czy to ma związek z tym ,że to jest szczeniak i będę miała możliwość ubierania go jak będzie dorosły ? .Czy to jest jakiegoś innego rodzaju problem ?.Może szukam dodatków dla zwierząt nie w tym miejscu ?.W grę ram dopiero od wczoraj i nie ogarniam jeszcze wszystkiego .Będę wdzięczna za pomoc :smile:

Komentarz

  • I_YangI_Yang Posty: 162 Member
    Bo szczeniaki nie mają możliwości spacerów i ubierania. Poczekaj aż podrośnie ;)
    SimGaleria & Twitter: Sim_I_Yang
    Twórczość: http://www.iwakitoyang.deviantart.com
    Instagram: IwakitoYang
  • carmelka89carmelka89 Posty: 4 Member
    Dziękuję za szybką odpowiedź, będę w takim razie czekać cierpliwie aż, piesek urośnie.
  • MichelettoMicheletto Posty: 1 Member
    Mieszkam w wieżowcu z dwoma psami.
    Jak wyprowadzać dwa psy na raz ?
    Czy da się jakoś załatwić sprawę z tym że one co chwilę chcą siusiu i trzeba je z osobna wyprowadzać ? Są jakieś obiekty które mogą stać na przykład na balkonie jako psia toaleta? Mam służbę ale ona się nie zajmuje psami ....

    Pozdr
    Julia
  • domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    a może kuwetka co ? ;)
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @Micheletto , wieżowce w San Myshuno nie nadają się do mieszkania z psami. Niestety, w takiej sytuacji jedyna rada to przeprowadzka do wolnostojącej willi, najlepiej w innym świecie.
  • ZotolionekZotolionek Posty: 6 Member
    Ależ to niesprawiedliwe 😤 koty mogą wychodzić normalnie z wieżowców nawet do różnych miast za mną łażą a psiaki siedzą biedne na mieszkaniu. A specjalnie dałam cechę by się sam sobą zaja wychodząc właśnie z mieszkania eh 😔 czy napewno nieda się coś nantp zaradzić. A czy np kot może łapać te wstrętne szczury, bo próbował z jednym i nawet takiej interakcji niema .
  • Tolspad_08Tolspad_08 Posty: 1 Member
    Jak wyprowadzić szczeniaka na dwór?Bo chce się załatwić A nie może
  • GeminiGirlGeminiGirl Posty: 20 Member
    edytowano lutego 2022
    Tolspad_08 napisał użytkownik: »
    Jak wyprowadzić szczeniaka na dwór?Bo chce się załatwić A nie może

    Bierzesz go na ręce, wynosisz na dwór i się sam załatwi albo dajesz mu polecenie. Wyprowadzać się nie da.

  • Mysia_chanMysia_chan Posty: 2 Member
    Czy u Was też tak jest, że przy wyprowadzeniu psa na spacer sim/simka po chwili zmienia ubranie na strój kąpielowy ?? Przez to 1 sim mi już zamarł bo nie dało się go ubrać w normalne ciuchy, zaraz przebierał się sam w kąpielówki :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top