◊ nolcanol - Moja twórczość ◊

«13456715
Cześć Wszystkim! :)
To mój pierwszy post w tej kategorii. Postanowiłam założyć swój "kąt", by dzielić się z Wami moim hobby jakim jest budowanie w The Sims. Mam nadzieję, że znajdą się osoby, którym coś tam mojego się spodoba :)
Na pierwszy rzut idzie domek, który stworzyłam opierając się na domku z filmu Top Gun. Niewielki, przytulny, w sam raz dla młodych Simów :)

Posiada:
§ 1 łazienkę z prysznicem
§ 1 sypialnię z podwójnym łóżkiem i mini gabinetem
§ 1 kuchnię, otwartą na salon i jadalnię

Wielkość działki: 20 x 15
Cena: 31 681§
jc6g0rjml5en.jpg
0odu5el1gi6t.jpg
ndkjj7xrjbws.jpg
97z2q7zzarka.jpg
nswc9hkc02dr.jpg
uzbbzy1dm3zr.jpg
8ybv39rhjc5a.jpg
mb6odlvgsdwd.jpg
j4s0gld1mjjr.jpg
ehtncvs36pg3.jpg
krdbsn6nvp78.jpg
3cl3ur7trywh.jpg
f13u3s2j7lx7.jpg
dsorqdfv8plr.jpg
xld775a1tpj6.jpg
Galeria: nolcanol
Instagram: nolcanol
TSR: nolcanol
eqahdwoysw56.jpg

Komentarz

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Bardzo ładny hausik, piękne tarasy i fajnie wkomponowane boczne wejście. Dla młodej parki i nie tylko marzenie, wystrój zresztą tez bardzo przytulny.Kolorowo ,żywo radośnie i co od razu widać lubisz zwracać uwagę na eksponowanie najdrobniejszych szczegółów jak okularki z gazetą na stole czy to foto, które wygląda niemal jak świąteczna lub okazjonalna widokówka.
    Możesz jeszcze ewentualnie spróbować z inna teksturą dachu może czerwona dachówka albo "słomiany" i byłoby chyba jeszcze ciekawiej choć i tak jak jest jest pięknie.
    Fajnie,że masz już swój wątek czekam na kolejne prace i czymam kciuki za Twoją zabawę i pomysły :)
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano sierpnia 2016
    O rany. :hushed: Dom naprawdę fajny. Taki sielski trochę z zewnątrz, zwłaszcza od strony zaplecza z narzędziami. :smile:
    Wewnątrz przytulnie, jasno i świeżo. Fotel-jajo przyciąga wzrok, podobnie jak kanapa i puf które wyglądają na bardzo miękkie.
    Kuchnia użytkowa i praktyczna. Jest sporo rzeczy niemieszczących się w szafkach, takie to życiowe i urealnia grę. :smile:
    Jadalnia jest chyba najżywszym zakątkiem w tym domu. Pomarańczowe krzesła i zielone nakrycie w połączeniu z kwiatami dają wiosenną atmosferę, jeszcze te zwiewne firany i kwintesencja wiosny oddana, choć w rzeczywistości jesień powoli się zbliża. :tongue:
    Doceniam detale, super wyglądają w kuchni na blatach, czy na stole.
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Uroczy domek. Uwielbiam CC w domach bo wydają się dzięki nim brdziej realistyczne ^^ EA powinno popracować nad bibelotami do wyposażenia wnętrz. Czuć sielski klimacik, jest jasno i przestronnie. Piękny♥
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    nolcanolnolcanol Posty: 667 Member
    Dziękuję bardzo za miłe słowa :)
    @SimDels Ja wręcz uwielbiam te drobiazgi wszędzie. Mogłabym upchnąć je wszędzie, na każdej szafce, półce, zawalić nimi biurka, żeby nie było miejsca na komputer nawet :D
    @chojrak Ta kanapa rzeczywiście to jest coś. Sama chciałabym mieć taką, z wielkimi poduchami i się tak w niej zapaść z jakąś książką :) U mnie zawsze coś się w szafkach nie mieści, więc to faktycznie jest takie życiowe i realne :)
    @M3lcik Dokładnie o tym samym myślę. Za mało jest tych pierdółek oficjalnych w Simsach, nawet mimo wszystkich pakietów. No ale po to mamy genialnych twórców CC :D
    Galeria: nolcanol
    Instagram: nolcanol
    TSR: nolcanol
    eqahdwoysw56.jpg
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Śliczny domek . CC nie za dużo , dobrze połączone z obiektami z gry :) Piękne zdjęcia , dobrze oświetlone pomieszczenia. Domek wydaje się bardzo energetyczny , czysty i zadbany dzięki kolorom użytym we wnętrzach )) Przytulny i sielski tarasik , skłania do odpoczynku i odprężenia ))
    Czekam na kolejne chałupki pozdrawiam ;))
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    bardzo ładny przytulny domek!
    w środku bardzo mi się podoba, jest tak domowo i świeżo, pomieszczenia kolorowe i przytulne, nie są zagracone, a to duży plus, bo przyjemniej się w takich gra :)
    bryła prosta, ale zapewne taki był zamysł, małego, prostego domku zjasna elewacją i nie potrzeba tu nic więcej, delikatny ogród, fajnie zorganizowany zakątek dla domorosłego ogrodnika, nic tylko siać, sadzić i uprawiać :)
    jedyne co mi nie pasuje, to dach
    pozdrawiam i czekam na kolejne prace :)
  • Opcje
    QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    Uroczy ten domek. Ujęły mnie kolumienki na ganku. Rzadko buduję domy z najniższymi ścianami i nawet nie wiedziałam, że kolumny z pachami łuków mogą tak wyglądać. Są takie jakby miniaturowe, ale bardzo dekoracyjne. Całość bardzo przytulna, tu się zgodzę z przedmówcami. Podoba mi się, że pokazujesz też sima na fotografii wnętrza. To pomaga sobie wyobrazić grę w takim domku. Czekam na kolejne dzieła i pozdrawiam. ;)
    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Śliczny domek - w środku już wszyscy się pozachwycali, to ja dodam, że mnie szczególnie ujęłaś tym zakątkiem "ogrodniczym" z wiszącymi akcesoriami do pracy w ogrodzie, i zgromadzonymi wokół utensyliami. Jest tego akurat nie za dużo, i w sam raz, by pokazać, że mamy do czynienia z pracowitą jak pszczółka mieszkanką tego malutkiego domeczku. Wielkie brawa za piękne oświetlenie domku, bo zdjęcia wyszły rewelacyjnie.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Bryłowo bardzo fajnie, delikatnie i ciekawie. Nie lubię natomiast jak szafki w kuchni wiszą aż tak wysoko. Za to łazienka niebieska jak z żurnala, fantastyczna nikt by się jej nie powstydził
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Wooww lubisz kolory ! Energetyczne wnętrza , pięknie ozdobione , cc w ilościach nie szkodliwych :) ))Bryła świetna . Jak dla mnie odrobinkę za dużo białego na zewnątrz jakby to trochę przełamać byłoby ciekawiej . W środku rodzinka simowa czuje się znakomicie mając takie wypaśne pokoje :) Pozdrawiam serdecznie , czekam na kolejne prezentacje ))
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Świetny realistyczny projekt, minimalizm ale chyba taki da się spotkać w realu.Efektowne trzy łapki na przedzie Pomieszczenia równie świetne zwłaszcza część kuchenna i salonowa.Superowy projekt
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Kolorów nigdy dość :)

    Pierwszy domek jest śliczny - wnętrza cudowne, zakochałam się z miejsca. Ale muszę się zgodzić z Kami w sprawie dachów. Nie znoszę, kiedy dach czterospadowy jest prowadzony jedynie do granicy bryły budynku. Dobrze jest go wysunąć o jedną kratkę z każdej strony i wtedy naprawdę ładniej to wygląda. I chyba te ozdoby sufitowe są troszkę za duże. Jakoś mi tu proporcje nie pasują. Ale oprócz tego nie zmieniłabym nic. Tak jak w drugim, modernistycznym domu - tu jest ciekawa bryła, przestronne, kolorowe wnętrza i klimat.

    Pozdrawiam :)
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    Świetna przeróbka. Niby kształt ten sam, ale jakże inny klimat. Trochę jak z "Charlie'go i Fabryki Czekolady", ale nie w takim lekko upiornym sensie, tylko właśnie bajkowym.
    Bardzo podobają mi się te powiększone elementy, ciasteczka, filiżanki, itp, jako dekoracja. Basen z ponczem też super. Z toksycznych odpadów i kupy śmieci powstała bajkowa kraina, którą chciałoby się zjeść w całości. ;)
    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Cudowny pomysł Nolcanol ! Jestem pod wrażeniem samego pomysłu, teraz budynek wygląda jak wizja słodkiej fabryki z bajki ale co ciekawe nadal jest to ta sama bryła mająca nawet oryginalne detale jak rury itd. Zdaje się, że ta praca tak bardzo zadziwi zarówno modernistów jak i konserwatora zabytków w ławie miasta stołecznego w SImslandzie ,że pogodzi ich interesy :)

    To oryginalne i piękne połaczenie surowej cegły z pięknym kolorowym wystrojem rodem z bajki bardzo spodobało mi się we wnętrzach np tu . Nie wiem czy bawiłąś się kiedyś symulatorem lunaparku nazwie Roller Coaster Tycoon 3 (RCT3), lub podobna grą; były tam takie gigantyczne ciacha i torty lub sklepiki o takim kształcie i bardzo kojarzy mi się Twoja wizja dzięki takiemu skojarzeniu także z parkiem rozrywki. Niesamowity pomysł na te ciacha !
    Nie widziałem jeszcze podobnej pracy w simach, genialne !
    Sala produkcyjna az zachęca by tylko stanąć tam sobie i naszabro... tzn wyprodukować sobie cukierki :)
    Ciekawy klimat ma także ten klub a kiedy patrze na podcienia z ciastkowym interiorem to az mi się zjesć cos słodkiego zachciało :)
    Ten zakamarek wygląda podług oryginału tak jakby jakaś wróżka zaczarowałą wszystko w jednej sekundzie, pięknie to wygląda !
    Przepyszna... tzn piękna i słodka jak prawdziwy tort praca! Dzięki za udział i wspaniały zamysł. Bardzo ciekawy klimat wyczarowałaś.
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo podoba mi się Twoja przeróbka , fajnie że nadal jest fabryka , tylko teraz taka czyściutka i słodka . Świetnie dobrałaś elewację jak landrynka ale nadaje klimat fabryki babeczek . Świetne kolorowe jasne wnętrza , zapraszają by usiąść i zamówić ciacha ja na pewno to zrobię:D
    A to zdjęcie jest obłędne !! :star:http://prntscr.com/ckkd2e Świetna praca gratuluję !
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    świetna przeróbka. W zasadzie to miałam napisać to samo co QuiteIzzzy, tez skojarzyło mi się to z 'Charlie i fabryka czekolady' ale także z klimatem z Alicji w Krainie czarów.
    Tyle że jest super słodko i radośnie, jakbyś odczarowała starą ,smutną i opuszczoną fabrykę i nadała jej nowe życie.
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • Opcje
    WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    Przepiękne te Twoje domki. Fajnie wplatasz te dodatki CC w otoczenie, na pewno Simom wspaniale się w takich domach mieszka :D Wnętrza masz jasne i czyste, wszystko ma swoje miejsce i wszystko fantastycznie się ze sobą komponuje, bardzo podoba mi się kolorystyka, jaką stosujesz. Ogólnie jestem pod wrażeniem Twoich prac :)
    A co do przeróbki fabryki - niecodzienna wersja kolorystyczna, ale jeśli zrobiłaś z niej babeczkarnię,to wszystko jest tak, jak być powinno. Pomysł ciekawy, każdy łakomczuch zapewne skusiłby się na odwiedziny tego przybytku :) Wszędzie słodycze, nawet dekoracje na zewnątrz stanowią słodycze, co mnie bardzo urzekło. Wnętrza równie ciekawe i klimatyczne, widzę, że zadbałaś nawet o bar i TV, super :)
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Sama elewacja może za słodka jak dla mnie. Podziwiam jednak inwencję twórczą.
    Fontanna z ponczem jest urocza. :bawling: Podobnie jak ogromne filiżanki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top