Rodzina NOWAK i jej dom z The Sims 1 przeniesiona do gry The Sims 4!

AgentGAgentG Posty: 203 Member
Czas przenieść się 15 lat wstecz, kiedy do premiery zbliżał się pierwszy i za razem najlepszy w swym rodzaju symulator ludzkiego życia – gra The Sims. Wtedy, najpopularniejszą rodziną była rodzina Nowak – u której uczyliśmy się jak grać w Simy, u której ogólnie poznawaliśmy Simy. Po rodzinie Ćwirów postanowiłem odtworzyć właśnie Nowaków i to ich dzisiaj powitajmy w Czwórkowej wersji!

o93FFSI.png mZEWqON.png F4BlqGm.png
(Kliknij miniaturkę, aby powiększyć).

◊ Powitajmy rodzinę Nowak z gry The Sims 1 w najnowszej grze The Sims 4!

Postanowiłem jednak kontynuować to wielkie dzieło i przenosić najpopularniejsze Simowe rodziny z poprzednich części Simów do najnowszej generacji, wraz z ich domami. Chcę, by był to jeden duży projekt – ode mnie – dla polskiej Simowej społeczności jak i zagranicznej – moje publikacje są także podpisywane angielskimi nazwami.

WfA6VP0.png

Na tym filmie tak samo jak poprzednio, możemy zobaczyć rodzinę Nowak – Jana oraz Annę, kochające się małżeństwo. Jan to leniwy typowy domator, a Anna to zwykła kochająca kura domowa, dbająca o ich mały przytulny domek – który także jest na filmiku.

◊ Jak zdobyć dom Nowaków oraz samą rodzinę?

DBS8Lef.png JJTL4NC.png

Najłatwiejszym sposobem jest po prostu kliknąć w powyższy obrazek i dodać budynek do swojej gry, lub samą rodzinę. Po tej operacji, kiedy wejdziecie w grę, zostaną one pobrane i będziecie mogli grac tą rodziną na tej parceli.

◊ A jakie są inne sposoby na pobranie lub wyszukanie budynku czy rodziny? W Galeryjnej wyszukiwarce wpiszcie:

- Mój nick: GrzegorzUrbaniak
- Nazwę: Goth family House lub Ćwir
- Hashtag: #Newbie, #Nowak, #Home, #House, #Dom, #Rodzina, #Family


// Źródło wpisu oraz materiałów: THE SIMS TIMES.

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lutego 2015
    Sztuka marketingu i w simsach rodzi sie w bolach. Gratuluje pomyslu na promocje wlasnych simow. Jednak najlepszym sposobem na promocje jest dawanie lajkow innym odobom - jest szansa ze dodadza do obserwowanych i zrewanzuja sie. Simowie fajni - zreszta jak fajni nie ma opcji sie przelonac bez pobrania ich bo na zdjeciachj z Galerii wszyscy wygladaja identiko. Wiec najlepiej dac ich zdjecia z gry tutaj zeby inni sie mogli przekonac jacy sa. Facet obowiazkowo musi pokazac profil :)
    - Dom niestety odstrasza.
    - Jak dac link do swojej pracy w Galerii- wchodzimy w Galerie ale nie z gry tylko z portalu simsow. Po lewej wybieramy opcje pokaz nick Orgin wpisujemy GrzegorzUrbaniak po prawej wybieramy opcje domy albo rodziny, lokale albo wszystko. Czas - znow do wyboru albo tydzien albo wszystko. Wlaczamy szukaj. Pochwili o ile Orgin dziala - dzis nawalil na przyklad - mamy wszystkie dziela naszego szukanego.
    - klikamy na ta do ktorej chcemy dac link - u gory w na naszym ekranie wyswietlli sie link do tej pracy, Wazna jest tylko pierwsza czesc linku ta zlozona z duzych liter. Kopiujemy i wklejamy tam gdzie chcemy link umieszcic.
    - Teraz kazdy gdy kliknie na toto ujrzy te dzielo w Galerii. Moze je pobrac lub oblajkowac nawet na tym linku. Pobrane zjawi sie w jego bibliotece gdy wejdzie do gry i polaczy sie z Galeria.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ale całkiem podobny do oryginału. Ja z jedynki najbardziej zapamietałam dom Ćwirów . Poczułam się wtedy malutka
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2015
    Elu Kreatoro - a nie pomyślałaś, że nie o marketing Grześkowi chodziło? Wyraźnie napisał, że stara się odtworzyć domy z jedynki i rodziny z jedynki - na pewno nie pamiętasz dość siermiężnych początków tej gry, bo gdzieś wyczytałam, że zaczynałaś od dwójki. Więc nie można oceniać domów jedynkowych w kategorii ładny - brzydki, tylko - podobny czy nie.
    - A ja grałam jedynką, i tak samo jak Kamelia pamiętam wielkie - woow, gdy zobaczyłam dom Ćwirów. I pamiętam też taki ogromny pałac - marzenie do zdobycia (Długo nie było kodu na kasę :P)

    Gdyby Grześ chciał zbudować piękny dom - na pewno by to zrobił. Ale to jest jego pomysł na przypomnienie nam klimatów jedynki, ubożuchnych tapet i mebelków, i jeszcze bardziej ubożuchnych Simów. Wielkie brawa Grzesiu że ci się chce wyszukiwać te elementy gry, które - można powiedzieć - dziś są już kultowe. A gdy uda ci się wiernie oddać postać pani Zadeckiej (dzisiejszej Agnieszki Zadek), to padnę :)
    Post edited by Alicja on
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Zaczynalam od jedynki - dwojki nie mialam bo to byl okres gdy mnie mialam czasu na gry :) Nowak tu faktycznie podobny do oryginalu. Pani Nowakowa juz mniej ale za dobrze jej juz nie pamietam. Domy tam budowalam sobie sama choc oczywiscie bude Nowakow i chate Cwirow pamietam. przerobilam te domy na nowo. Kazda gre zaczynalam od przerabiania domy Cwirow bo strasznie niefunkcjonalny byl :))
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    No to sorry wielkie:) Może z kim innym skojarzyłam tę jedynkę. Znam osoby, które grają jedynką - jeszcze!
    - Elu - ja myślę, że zamysłem Grzesia jest odtworzenie tych parcel takimi, jakie były WTEDY. Bez przebudowywania i myślenia o funkcjonalności. Od przebudowywania mamy fachowców :) Właśnie jestem po "oglądzie" British Garden Kamci!
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Sorry, ale w jedynce nie istniała chyba możliwość przebudowywania. Można było tylko inaczej poustawiać meble :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2015
    Istniała, Emilu. Można było przerobić istniejący dom. Były ograniczenia w kształtowaniu dachu.

    http://pl.sims.wikia.com/wiki/The_Sims
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Dachów w TS1nie było w ogóle, Alicjo - to akurat pamiętam świetnie. Nawet na mapach lokacji stały tylko niezadaszone mury :)
  • Opcje
    AgentGAgentG Posty: 203 Member
    edytowano lutego 2015
    @Jaktojes - jasne, że dachy były. Masz jakieś złe informacje. :) W The Sims 1 były najzwyklejsze trójkątne (jak piramidy) dachy.

    @kreato - to nie marketing, to nie promowanie się, to nie walka na lajki. To projekt w stronę fanów - przypomnienie starych czasów sprzed 15 lat. 15 LAT.

    @Alicja1957 - kocham to "Grzesiowi"! <3:D


    @Alicja1957 - Czy w The Sims Panna Stanisława/Agnieszka Zadek miała swój dom? :3
    Post edited by AgentG on
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    W jedynce czy w dwójce, Agencie?
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Panny Zadek w jedynce nie bylo - chyba ze doszla z jakims dodatkiem ale ja mialam tylko podstawe :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    AgentGAgentG Posty: 203 Member
    @jaktojest - w jedynce. Są dachy w podglądzie mapy i w domu simów - ohydne tekstury, ale są.

    @kreatora - czyli jej nie ma. Szkoda. :c
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano lutego 2015
    Była panna Zadecka - doszła z którymś dodatkiem gdzie Simy mogły spotykać się w mieście. Gdy jakaś para całowała się na ulicy albo rozbierała w publicznym miejscu - panna Zadecka w burym staromodnym ubranku i z toczkiem na siwym koku pojawiała się jak zły duch nie wiadomo skąd i waliła torebką po pechowcach.

    latest?cb=20100719095648

    Nie miała własnego domu - to była postać NPC - tak jak królik, klaun, Cyganka i psychiatra w różnych odsłonach gry.

    Emilu - dachy były w jedynce

    latest?cb=20100809181201

    - nie pamiętam czy były widoczne gdy się było na parceli. Pamiętam że były do wyboru cztery kolory dachówki - nawet zwróciłam kiedyś uwagę na opis jednego z zestawów dachówek trójkowych u Hathsepsuth z TSR - -że są wzorowane na jedynkowych. W dwójce można było kodami obniżać i podwyższać dachy. W trójce (chyba nie od razu) doszedł suwak wysokości dachów.

    O Agnieszce można poczytać tutaj

    http://pl.sims.wikia.com/wiki/Agnieszka_Zadek
  • Opcje
    AgentGAgentG Posty: 203 Member
    @Alicja - to że była Panna Zadecka to wiem, moich Simów też lała torebką. Ale niestety nie miała domu, także nie mogę jej odtworzyć. :c
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top