Paweł już nie tworzy

«13456737
PabloPablo Posty: 1,881 Member
edytowano maja 2020 w Kąciki twórców
.....

Nick na orgin: pawel0674
twitter.com/Pawe60835471
ax2bcah90lb6.jpg










Post edited by Pablo on

Komentarz

  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Witaj Pawle :)
    mam nadzieję, że wkrótce uporacie się z problemami technicznymi i zasypiesz tu nas lawiną swoich prac!
    pozdrawiam :)
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Pablo :* Juz nie moge sie doczekac twoich zdjec i relacji. Wiem, ze sa na CLiS ale ja na Create nie moge wejsc z zagranicy diabli wiedza dlaczego :( Tak wiec walcz z kompem do skutku. Duzo calusow i pozdrowki ze Spain :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    "The Rain in Spain"? "W Hiszpanii mży, gdy dżdżyste przyjdą dni"?

    http://youtu.be/i9K3NCMpDO8

    No to współczuję, Elżbieto :(

    Pusiczce (?) też współczuję - hamowanie przez tych maksisów rozwoju naszych wybitnych talentów poprzez psucie nam komputerów jest KARYGODNE! >:)

    Nie daj się, kolego Pawle!
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    edytowano października 2014
    Witam wszystkich simowiczów teraz w swoim imieniu,to prawda mam spore problemy aby dodać coś swojego na to forum i miła koleżanka Kami próbuje ten problem rozwiązać.Mam nadzieję że już jej się udało i niebawem zobaczycie moją twórczość.
    Kochani raczej domków w TS4 nie tworzę,tylko przerabiam te pochodzące od EA i Maxisa. Jakoś nie mogę rozgryź nowej funkcji budowy w tej grze.
    ajjefk6xlfke.png - oto próbna fotka z mojej gry kochani :)

    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Te dwa simy u góry są całkie fajne. Ale prosze o fotki z gry, bo z CAS są już niemodne :D
  • The user and all related content has been deleted.
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    edytowano października 2014
    Kamelio i Wiolinka miło mi że jako pierwsze skomentowaliście mój kącik :) Obecnie zajmuję się jednym tematem a mianowicie "Projekt CLiS" na Create i tylko takie fotki z gry dodaję. Kami posiadasz tak Ty jak i Wiola tam konta i możecie zapoznać się z tym tematem do czego serdecznie zapraszam.
    Dodałem jedną fotkę z tego tematu ale pewnie nie zwróciłyście uwagi na nią :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Elę skręci chyba, jak znowu zarost zobaczy! :D .

    Fajnie, że tu dajesz, bo tu mi się lepiej czyta - nawet z telefonu wejdę bez problemu, a na create to mi na telefonie tło wyłazi na pierwszy plan :\ .

    Faceci nieźli, ale czekam na historyjkę. A ta fotka to po rozwodzie już, bo nie pamiętam? Jeśli tak, to już ci Devil w paradę włazi?
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Wybacz Pawciu że tak późno zaglądam, ale nie dostałam od Ciebie nawet jednego czułego słówka o tym że tworzenia simów się w czwórce podejmujesz.
    Wyszło Ci to wspaniale, Twój pierwszy bohater Sławek bardzo mi się podoba, styl klasyczny ale z pazurem a'la country prezentuje się bombowo!
    Krzysiek to już bardziej luzak, ma piękne oczy i widać że dominują u Ciebie simy rudo / brązowowłose :)
    I widzę, że Vimes z Iwonką się załapał, tylko jeszcze jakiejś galerii z Tobą w roli głównej mi brakuje?

    Pozdrówki Trójkowy Mężusiu <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Dzięki za odwiedziny Aga i Anno :)
    Aguś raczej prócz projektu niczym teraz się nie zajmuję a kolejne odcinki daję na Create.
    Anno mój kącik dopiero od wczoraj jest aktywowany bo były problemy z dawaniem fotek na niego i była potrzebna interwencja Kamelii aby ruszył.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    No cóż. To będziemy na create nasze biedne oczka męczyć :\ . Ale co tam, grunt, że jest historia! :D
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    edytowano października 2014
    agusiamal napisał użytkownik: »
    No cóż. To będziemy na create nasze biedne oczka męczyć :\ . Ale co tam, grunt, że jest historia! :D
    Bardzo mi przykro Aguś z tego powodu że będę męczył Twoja oczka :( Ale na osłodę powiem że i tutaj planuje dawać jakąś mini historyjkę jednak nie mającą nic wspólnego z "projektem CLiS" :)

    Oto kolejne fotki z mojego warsztatu zwanego CAS gry kochani :)q1evpjpukd7h.jpg
    38h0v1tkqr5c.jpg
    j5bnwg7rba5p.jpg
    3g9saqmengs2.jpg
    yakxqn86lnq0.jpg
    Oraz kolejny apacz zwany simem :pwveo6l3rkp9n.jpg
    0s6da9qkex2f.jpg
    b94l3u8to294.jpg
    ubhrg2im61km.jpg
    hc8qwo0hl25z.jpg
    47xxp1ppklba.jpg



    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Nie, no oczka jakoś dadzą radę :D .

    Marco mi się podoba, nawet go sobie pobrałam, ale ten Michał - jakiś taki przylizany. Nie próbowałeś mu jakiejś innej fryzurki zrobić? Nawet dla faceta tam się coś znajdzie :) . No chyba, że miał taki ulizany być - to zwracam honor o:) . Chociaż w bieliźnie wygląda całkiem, całkiem... :D
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • LamomaniaxLamomaniax Posty: 456 Member
    Hejka! Noo nieźle stworzyłeś tego Marca! Szalejesz! Sim jest tak realistyczny, że ja ma wrażenie jakbym go gdzieś widziała :D Wygląda świetnie.
    "Wakacyjne" <3
    tlnhmcafbmk3.jpg
  • The user and all related content has been deleted.
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Iwonko,wprawdzie Anna jest trójkową małżonką ale Ty możesz zostać czwórkową :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    Ej, uważaj młody! Za bigamię idzie się do pudła przynajmniej na osiem lat B)

    Dobrze, że wrzucasz swoich Simów także tu, do kącika - nie wszyscy mają ochotę wynosić się na jakieś Create. Agusia ma rację, Michał jest za bardzo ugrzeczniony, a jego fryzura nie do końca pasuje do żółtego odjazdowego swetra. Dlaczego nasze Damy ubrały mojego Emila w jakieś bure szarości? :(

    Twój Bezimienny Pusiczka jest już całkiem gotów, byś opowiedział o nim fascynującą historyjkę. Michał niekoniecznie. Chyba, że planujesz dla niego karierę kulinarną, więc ubrań czy fryzury i tak nie będzie widać pod fartuchem i czapką kucharską.
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Nie wytrzymalam XD Pawelek mlody nie jest - dobrze powyzej sredniej sredniego wieku. Ale jest kochany facet z wyobraznia, choc dyslektyk - to na wypadek, gdyby ktos wykryl blad ortograficzny u niego gdziesik od razu usprawiedliwienie pisze. Tworzy bardzo oryginalnych simow wzorowanych na zywych osobach. Choc jak jeszcze raz da ktoremus na nazwisko Vimes to udusze. I dlaczego zawsze Devilowi wyrywa sprzed nosa najladniejsze panienki w swoich historiach? DUZA pretensja chociaz Iwonke mogles mi zostawic : >:)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Witaj Pawełku. Fajnych robisz facetów, choć dla mnie trochę za grzeczni. :D
    Mam nadzieję, że następni nie będą tacy ulizani.
    A tak na poważnie to świetnie Ci wychodzą. No i koniecznie proszę o fotki, historyjki tutaj. Create, to Create, bardzo lubię tamto forum, panuje na nim rodzinna atmosfera. Niestety nie mam czasu zaglądać i komentować, dlatego na razie muszę się ograniczać. :(
    Elu i nam się zdarza popełniać błędy, takie czasy, że wszystko robimy w pospiechu i nie zauważamy, nie mamy czasu na poprawki.... :)
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Bardzo dziękuję za kolejne komentarze simowicze :)
    Co się tyczy moich historii simowych jedna już jest,jednak forum nadal mnie nie lubi i nie pozwala mi opublikować jej.
    Właśnie wczoraj zwróciłem się z ponowną prośbą do Kamelii aby pomogła mi stworzyć nowy temat,który jest przygotowany specjalnie dla tego forum. Create ma swój temat o nazwie "Projekt CLiS" dla tego forum jest inny temat pod tytułem: "Pawełek pogrywa z życiem w The Sims 4" - oto jedna z fotek do tego tematu:
    7g0hx9ds0r57.png
    O ile Kamelia znów poświęci swój czas aby moja historia pokazała się tutaj to zobaczycie ją całą :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top