Najczęściej występujące problemy techniczne gry i ich rozwiązania.

12346»

Komentarz

  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    ok dzięki
  • Opcje
    Nikola182Nikola182 Posty: 3 Member

    Klikając w opcje „nowa gra” pojawia mi się jak zawsze randomowy sim w casie, do wyboru mam tylko cztery aspiracje, po wybraniu którejś z nich automatycznie wypełniają się wszystkie cechy, nie mam nawet listy cech zeby je zmienic, nie mogę dodać do tej rodzinki żadnego innego sima a przy zapisaniu tego randomowego sima nie moge wybrać miasta do ktorego chce go wprowadzić, podstawka, miejskie zycie, witaj w pracy, żadnych modów.
  • Opcje
    MiaukotkaMiaukotka Posty: 2 Member
    Hej wszystkim. Gram w simsy 4 od niedawna. Wystąpił u mnie problem ze starzeniem się. Wszystko jest włączone i simowie normalnie się starzeli... do czasu. Gdy mój sim (starzenie przebiega normalnie) ożenił się z inną simką zauważyłam, że ona w ogóle się nie starzeje. Jemu codziennie skraca się życie, a ona cały czas ma 23 dni do zmiany grupy wiekowej. Ktoś spotkał się z czymś takim albo ktoś wie, co z tym fantem zrobić?
  • Opcje
    domatorka78domatorka78 Posty: 419 Member
    sprawdziłaś ustawienia rozgrywki?
  • Opcje
    MiaukotkaMiaukotka Posty: 2 Member
    Tak. Wszystko jest dobrze ustawione. Wszyscy inni się starzeją, tylko ona jedna nie. Doszłam do wniosku, że cały zapis prawdopodobnie się popsuł, bo na innych zapisach wszystko działa normalnie. Szkoda tylko zaczynać wyzwanie od nowa :___:
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @domatorka78 , wysłałam Ci PM, możesz odpowiedzieć? :)



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top