Najczęściej występujące problemy techniczne gry i ich rozwiązania.

1356

Komentarz

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Powinien sie pojawic po wlaczeniu gry nowy, pusty folder mods.
    Teraz trzeba zobaczyc czy schrzanil sie stary sejf czy cala gra zapisana w Program Filles .
    W tym celu wyloz CALY folder gry TS4 na pulpit z folderu Electronics Art w Dokumentach i wlacz gre, Sprawdz czy utworzyl Ci sie nowy folder gry z nowym folderem mods po wlaczeniu gry, Zacznij grac byle jakim simem i zobacz czy masz dalej ten problem.
    Jesli nie masz to oznacza ze byl skopany stary sejf, jesli masz to znaczy ze trzeba przeinstalowac cala gre,
    Mysle ze jednak nie bedziesz miala tego problemu po tym zabiegu w nowej grze w czystym folderze.
    Jesli bedzie OK to wymien nowy folder Tray na stary z pulpitu zeby odzyskac swoja biblioteke. Mozesz tez sprobowac wymienic nowy sejf na stary i moze .. moze bedzie dzialal ale to jest malo procentowo szansa, Jesli po tym wymienieniu sejfu znow ci sie pojawi ten problem , to niestety musisz go wywalic - caly folder save i zaczac po wlaczeniu zupelnie nowa gre.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Smerfetka444Smerfetka444 Posty: 22 Member
    Jak przerzuciłam folder The Sims 4 na pulpit to po włączeniu gry utworzyły się nowe foldery i pliki w folderze EA, mam od nowa grę ale przynajmniej chodzi, dziękuję.
  • SimsoweAnimeSimsoweAnime Posty: 414 Member
    Jak przerzucisz folder Mods na pulpit o odpalisz grę to ona utworzy nowy folder Mods tylko, że bez modów/CC :wink:
    Po za tym poczytuj tu: http://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/768999/najcześciej-wystepujace-problemy-techniczne-gry-i-ich-rozwiazania/p1
  • Hej, pomóżcie! Kupiłam w przedsprzedaży dodatek psy i koty i niestety nie działa tj. na EA jest ciągle przetwarzanie (pieniądze doszły) na Menu ogólnym wyświetla się że już ten dodatek mam a grać nie moge :/ Co jest grane?
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    @Khalidovka to jest grane, że dodatek jeszcze się nie ukazał, przedsprzedaż to sprzedaż danej gry / dodatku przed premierą więc pojawi się w Twojej grze dopiero wraz z premierą (10 listopada).
  • Cześć! Nie jestem w stanie pobrac dodatku Psy i Koty. Kupiłam go przedpremierowo. Wyskakuje mi informacja o tym by sprawdzić połączenie z internetem bądź spróbowac później,ale próbuje od 24 wczoraj do tej pory i nic. Przeinstalowałam origina,naprawiłam pliki,odpaliłam origin jako admin,nic z podanych przez ea kroków nie działa. Pomocy.
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    @meleficient czytaj tu https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/Sims-4-cats-and-dogs-won-t-download/td-p/6407811/page/3
    W opcjach Origin włącz pobieranie w trybie bezpiecznym. Sprawdź czy masz ustawione TS4 w 64bit. Wypróbuj zaktualizowanie Orgin do wersji Beta. Uruchom Origin jako administrator. Wyłącz lub odinstaluj antywirusa.
  • waniSims nadal to samo:(
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    @meleficient tak szybko sprawdzone wszystkie opcje ? ekhm ..To przenieś folder The Sims 4 z dokumentów na pulpit. Włącz i wyłącz komputer , wyloguj i zaloguj się ponownie w Origin.
  • @waniSims tak bo część z nich już wczoraj zrobiłam i dzisiaj powtarzałam. już próbuję :)
  • @waniSims a po przeniesieniu folderu na pulpit i zrobieniu reszty mam jeszcze raz przenieśc do dokumentów czy tylko spóbować pobrać?
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Zobacz czy masz możliwość pobrania nie przenoś tylko sprawdź pobieranie . Pamiętaj Folder TS4 na pulpit . ustaw w 64bit, pobieranie w trybie bezpiecznym , wersja Beta Originu.
  • Zrobiłam wszystko i nadal guzik...
  • makochanmakochan Posty: 19 Member
    edytowano listopada 2017
    Galeria padła, czy to tylko u mnie takie cuda po pobraniu Psy i Koty??
    gmjle3czv2jd.png
    Czyszczenie cache pomogło :)
    Post edited by makochan on
  • severuskaseveruska Posty: 152 Member
    Mi nadal nie chce się nic załadować z galerii ;/ cache nie pomogło, napraw opcja także....ech :(
  • Hej, czy ktoś się orientuje czemu w całej grze zniknely mi postacie simow? zarówno na pasku rodziny jak w całej grze.
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    @Cyrric wyjmij folder Mods na pulpit. Napraw pliki gry i sprawdź czy wszystko ok po włączeniu gry))
  • Już wiem co się stało! Płatność do nich nie doszła! I musze jeszcze raz to kupić
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    @meleficient rozumiem ,że zwrócili kwotę za dodatek .Mam inne zdanie na ten temat to tylko przypuszczenia ale ..wydaje mi się , że na dodatek Psy i Koty czekało wielkie grono fanów. Setki tysięcy osób kupiło grę wcześniej i prawdopodobnie serwery tego nie uniosły.

    Takich błędów było bardzo dużo . Olbrzymia grupa osób nie mogła pobrać swojej gry. Wydane było oficjalne oświadczenie EA ,że próbują to poprawić. Nikt nie dojdzie teraz prawdy a takie stwierdzenie ,że płatność nie dotarła jest wiarygodna i nie do sprawdzenia przez gracza.

    Najczęściej ten błąd występował jak ktoś płacił z PayPal lub z Karty a płacący za grę przez PaySafeCard nie mieli raczej tego problemu.
  • Ja placilam wlasnie przez paypal i nie pobralo mi pieniedzy wiec luzik ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top