Najczęściej występujące problemy techniczne gry i ich rozwiązania.

2456

Komentarz

  • Opcje
    TosiowaTosiowa Posty: 76 Member
    @beSupernatural1 Spróbuj zmniejszyć ustawienia grafiki. Może twój komp jest słaby na tą grę
  • Opcje
    oyfrzgri0spu.png
    Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, chociaż to jest demo. Włączam grę i pojawia się coś takiego. Ktoś wie o co chodzi?
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano czerwca 2016
    Z tego komunikatu jasno wynika, ze Twoja karta graficzna nie spelnia wymagan gry - jest za kiepska - albo nie posiada aktualnych sterownikow.
    Sprawdz jaka masz karte graficzna - Menager Urzadzen.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    Niekoniecznie, może wystarczy pobrać najnowsze sterowniki. No i grę odpalamy z platformy Origin, a nie tak, jak pokazałaś, z Programu Files.
    Najpierw musisz się zalogować do Origin (przy włączonym internecie), dopiero możesz spróbować włączyć grę klikając na jej okładkę.
  • Opcje
    [Deleted User][Deleted User] Posty: 0 Member
    edytowano czerwca 2016
    Ale przypatrzcie się kochani dobrze, Auriska próbuje odpalić demo tworzenia simów TS4CAS. :p ,niech to najpierw wyinstaluje, być może weszło w kolizję z pełną wersją gry.

    d86ydohhulpd.jpg

    Powinno to tak wyglądać. :)
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Nie usuwaj postu Sławku :) , bo tak naprawdę nie wiadomo o co chodzi, może @AuriskaAurelia jako przykład dała TS4CAS, wiec nie wiadomo, czy ma grę, czy nie i co chce uruchomić.
    Z uruchamianiem CAS w ogóle byłabym ostrożna, gdyż, jak zresztą napisał Sławek, wchodzi w kolizję z samą grą. Jeżeli ma, lub chcew najbliższym czasie zainstalować gręTS4 to lepiej niech nie dotyka TS4CAS.
  • Opcje
    ilonailona Posty: 659 Member
    po czerwcowej aktualizacji,po ktorej simowie maja wolny wybor w ubraniach itp. mogą wystepowac problemy z rzeczami CC,dlatego trzeba uzyc programu Sims4Studio http://sims4studio.com/thread/562/sims-studio-jackpot-open-beta ,trzeba miec tam konto,aby go pobrać
    a następnie postąpić tak,jak na obrazku poniżej,to samo dotyczy krzeseł i stołów z najnowszego gameplay,dopoki nie naprawia tego tego aktualizacja,trzeba sobie w ten sopsob poradzic
    jh4kgbhosa30.png
    aiqqvif0wamt.png
  • Opcje
    W folderze cache nie mam nic ;-;
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Tu jest mowa o CAS nie cash.
  • Opcje
    Ktoś wie jak temu zaradzić? Ściągnęłam kilka pomieszczeń z TSR i wkleiłam do folderu Tray, niestety jak wchodzę w grę i galerię mam tam sam lamy zamiast obrazka pomieszczenia, a po kliknięciu pisze, że "nie udało się odnaleźć tego obiektu". Nie wiem nawet jak te niedziałające pliki odnaleźć teraz w folderze Tray no bo po nazwie się nie da...

    Wie ktoś dlaczego tak się dzieje? Nieaktualne coś czy niekompletne ktoś dał do pobrania? Dotąd nie miałam takiego problemu...
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member

    Na TSR nie publikują pomieszczeń. To co widzisz na obrazkach to zapewne obiekty CC, lub nawet całe zestawy. Dlatego mogą być spakowane programem ZIP i najpierw należy je rozpakować. Jeżeli zawierają końcówki - .package to na pewno są obiekty CC i należy umieścić je w folderze Mods.
    Chyba, że pobrałaś jakieś domy, a wtedy po rozpakowaniu plików, należy umieścić je w folderze Tray. Jeżeli dom zawiera CC to najpierw trzeba je pobrać (listę CC masz pod obrazem domu ), wypakować do folderu Mods, a dopiero potem pobrać dom i wypakować go do folderu Tray.
    Każdy dom na 100% jest spakowany ZIP-em, więc zobaczysz do w swojej bibliotece dopiero po rozpakowaniu w folderze Tray, a domy zawierające CC dopiero wtedy, gdy w Bibliotece zaznaczysz opcję: obiekty zmodyfikowane". Taką samą opcje musisz zaznaczyć w opcjach samej gry.
    Pozdrawiam. :)
  • Opcje
    Gdy chcę zagrać w POLSKĄ wersje the sims 4 z dodatkiem wampiry to nie wyświetla mi nazw umiejętności wampirów, nazw co robi dymek (wampira) podczas rozmowy. Efekty jakie robi wampir/zadaje itp. Gdy natomiast zmieniam na język angielski to wszystko jest poprawne. Wiecie może jak naprawić to?
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    edytowano czerwca 2017
    @MrOrochimaru nie mnóż tematów (http://forums.thesims.com/pl_PL/discussion/772989/straszny-problem-pomocy#latest), jeżeli nie pomogła tamta odpowiedź to:
    a/ sprawdź, czy na pewno masz oryginalną grę,
    b/ jeżeli tak, to czy posiadasz CC/mody, one bowiem mogą zakłócać grę, gdyż część z nich może być niekompatybilna z najnowszą aktualizacją gry. A wtedy nie pozostaje ci nic innego, jak po kolei je sprawdzić.
  • Opcje
    Te informacje tez mi nie pomogły
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    @MrOrochimaru zadzwon do EA w W-wie . Pomoc techniczna. Oni moga Ci zmienic wersje jezykowa , Komus juz to zrobili tutaj.
    tel. 22 397 08 40
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Smerfetka444Smerfetka444 Posty: 22 Member
    Czy ma ktoś tu problem taki z grą gdy chce się wejść w rodzinę w świecie to przechodzi na zarządzanie światami?
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    @Smerfetka444
    Standartowe postepowanie gdy wyskakuje bug w grze.
    Pierwsze wejdz na Origin prawym myszy na okladke TS4 wybierz opcje "napraw gre"
    Jesli nie pomoglo
    Wyjmij folder mods na pulpit z folderu gry - gra utworzy nowy pusty po wlaczeniu i sprawdz czy bez modow masz ten blad dalej.
    Jesli nie masz tego bledu przekladaj mody z pulpitu do nowego folderu gry za kazdym razem wlaczajac gre az znajdziesz winowajce tego bugu.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Smerfetka444Smerfetka444 Posty: 22 Member
    Już próbowałam kilka razy naprawiać grę i nic. A czy mam to zrobić mimo że nie mam włączonych modów, bo mam wyłączone?
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Mimo ze masz wylaczone :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Smerfetka444Smerfetka444 Posty: 22 Member
    Nadal gdy wchodzę w rodzinę to wchodzi mi zarządzanie światami nie gra wtedy muzyka lub 2 się jakieś na się na siebie nakładają. Przerzuciłam folder Mods na pulpit i tak samo i nie widzę żeby się pojawił jakiś nowy folder.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top