Z warsztatu Anuli ;)

«1
Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
edytowano września 2014 w Kąciki twórców
Witam Was w moim małym świecie.
Wszystkie domy oraz Simowie (poza moją Simselfką) umieszczeni w tym dziale można odnaleźć w galerii za pomocą tagu: #Anulaa89. Na razie nie jest tego wiele, bo nie mam czasu na zabawę ;) ale na pewno to nadrobię!

A teraz po kolei:

Moja pierwsza stworzona jeszcze w Demo CAS Simka, Paulina Bochenek. W sumie z zamysłu chciałam najpierw zrobić siebie, ale wyszła moja koleżanka a nie ja więc nadałam jej jej prawdziwe imię zmieniając jedynie nazwisko:
tfhynvf2pbyb.jpg

ts8g8252l2vo.jpg
o9lsg2dhiu7y.jpg
18ayfvm0pifh.jpg

Drugą simką stworzoną po kolejnej nieudanej próbie odwzorowania simowej siebie jest Emilia Kordek:
o3q05rnp0pxo.jpg
o7vmy2rbin9o.jpg

4aujo6kgycw0.jpg
qzrzhncrjlwc.jpg
i3fljnlte6nd.jpg


Następna partia Simów Anulii niebawem ;) - jeżeli któraś z powyższych Simek przypadła Wam do gustu zapraszam do Galerii pod hasztagiem #Anulaa89 :)
micro_A89C.jpg

Komentarz

  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Jak wiekszosc simek pokazanych z CAS oba Twoje dziela sa sliczne i pelne wdzieku. Jednak jak naprawde to dziala dowiadujemy sie jak sie przekonalam ze zgrzytaniem zebow, gdy nasze postacie laduja w grze i cos co sie nam wydawalo super w CAS az takie super nie jest. Niestety jak w TS3 nieszczesne dzieci CASu trzeba nieraz poprawiac w grze. Tak, ze pieknie sie prosi aby jednak te CAsowe dzieci pokazywac w simowym swiecie :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
    Oczywiście, że pokażę - po prostu na razie wrzuciłam screeny jakie mam na ten moment zrobione ;)
    micro_A89C.jpg
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Ja Anulko czekam na Twoje rekolory i domki. Dziewczyny są super
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Obie simki bardzo ciekawe, i o rożnych typach urody. :) Mnie bardziej przypadła do gustu Emilia :) Mam nadzieję, że koleżanka mi wybaczy ten wybór. ;)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Witam Aniu!

    Bardzo mi miło gościć w Twoim kąciku.
    Paulina: może dlatego że ma dość wyraźnie zarysowaną szczękę to jest taka trochę groźna i odrobinę męska. Nadrabia garderobą, swobodna w ciepłych kolorach no i oczywiście swoimi walorami młodego simowego ciałka ;) Powiedziałabym: chłopczyca, o :)

    Emilia znów to taka melancholijna śliczność. Kobieca, tajemnicza, słodka. Piękne oczy, świetna fryzurka, tak samo podoba mi się w odsłonie zimowej: w sweterku zielonym, to chyba mój ulubiony.

    Świetne zdjęcia, liczę że będzie ich więcej :)

    Pozdrówki! (*) (*) (*)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    Witaj Anulo. Obie simki mają ciekawą urodę, choć tak, jak napisała Gabi, ruga simka bardziej się może podobać, przede wszystkim ma bardziej kobiece kształty. Pierwsza ma rysy "chłopięce", może, gdybyś zmieniła jej fryzurę, dodała lekki makijaż - do wyboru są i lekkie, prawie niewidoczne - zmieniłaby się nie do poznania. Teraz to wersja "saute", aczkolwiek takie typy urody mają wzięcie w świecie mody. :)
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Emilia ma bardzo 'poczciwy' wyraz twarzy a paulina kojarzy mi się z kobietą,która 'ma głowę na karku' ,bardzo fajne simki - nie przerysowane i przez to takie bardziej realistyczne.
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano września 2014
    Ja także Aniu optuję za Emily - ma rzeczywiście "poczciwą' twarz (miło, Dels, że używasz jeszcze tego słowa), i jest taka pogodna.
  • Opcje
    Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
    edytowano września 2014
    Dziękuję Kochani za komentarze.

    Co do Pauliny, to ona po prostu ma taką twarz :) - nie chciałam jej na siłę "ukobiecać" skoro jest męska, to tak ma być :D - taka jej natura (w realu też ;) ). Tak to dziewczyna z charakterem. Danusiu, nie chciałam zmieniać jej fryzury, bo wtedy nie wyglądałaby jak ów Paulina z realu. :) Wszystko jest tak trzeba.

    Co do Emilki - skoro już zaczęłam widzieć, że nie bardzo wyjdę z tego tworu simowa ja, stwierdziłam, że czas na przeciwieństwo poprzedniczki - chłopczycy. Bardzo się starałam, żeby miała w sobie to coś, i widzę czytając Wasze komentarze, że chyba m się udało. :)
    micro_A89C.jpg
  • Opcje
    Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
    edytowano października 2014
    Mój pierwszy udostępniony dom w The Sims 4. To nie pierwszy jaki zbudowałam, ale poprzednie były zrobione na odwal się - bo chciałam tylko pograć. Ten uważam, za ładny i postanowiłam się nim podzielić. Dom jest przeznaczony dla rodziny z jednym - góra dwojgiem dzieci. Ewentualnie bez dzieci. Pokój dziecinny poczeka na potomka - albo jeżeli para nie będzie mieć dzieci można pokój zaadaptować np. na gabinet bądź zburzyć ścianę dzielącą go od salonu i dzięki temu mieć ogromny salon.

    Informacje:
    2 sypialnie, 1 łazienka
    Działka: 20 x 15
    Cena: 41 567 Simoleonów

    Instalacja w grze:
    Po wypakowaniu plików z archiwum należy zawartość folderu wkleić do folderu Tray w The Sims 4 w Dokumentach

    s1plafwfh339.jpg
    bw8chezl8msf.jpg
    zqtqvvh8f2w4.jpg
    vv2v2cpavacy.jpg
    zonmxhite7al.jpg
    y1mps2nj9c8b.jpg
    fuc5hgbe00qh.jpg
    8v27x0sx6tdh.jpg
    w4p0jdzgadh3.jpg

    Więcej zdjęć na moim blogu -> Klik

    W załącznikach znajdziecie plik do pobrania :)

    Domek można pobrać również prosto z Galerii, znajdziecie go pod hashtagiem #anulaa89.

    Ps zdjęcia moich simek z trybu gry już niedługo dodam.
    micro_A89C.jpg
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Witam Anulo (uwielbiam tę odmianę naszego imienia)!

    Pierwsze słowo jakie przychodzi mi namyśl, kiedy patrzę na Twój projekt domu to: schludny, dopracowany, estetyczny.
    Przestrzeń tego maleństwa zagospodarowana świetnie, uwielbiam takie cudeńka małe, co pomieszczą wszystko, a jeszcze jakże wspaniały urok mają.
    Sypialnia dla odważnych kochanków, co się kolorów nie boją ;) Jak już tam zdziałają co mają zdziałać, to wiadomo pokój dla malucha będzie jak znalazł!
    Łazienka praktyczna a najbardziej podoba mi się mała kuchnia z wysepką, może przez te dziarskie kolory słonecznego lata.
    A w salonie Anula :) Niemniej piękna niż jej domek :)

    Dobrego dnia życzę!
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    Faktycznie troszkę ciasny, ale za to jak zmyślnie urządzony! :) Dołączam się do Anny jako fajna czerwonej sypialni :) Naprawdę udany projekt :) Poszukam go w galerii, kto wie, może nawet zamieszka w nim mój avek? :)
  • Opcje
    Anulaa89Anulaa89 Posty: 103 Member
    Anna_vel_annA napisał użytkownik: »
    A w salonie Anula :) Niemniej piękna niż jej domek :)

    :D i te ręce przechodzące przez sukienkę - piękne haha :D - i w drugiej ciąży :P chyba długo w tej chałupce nie pomieszkają xD bo w sumie nie chcę przerabiać pokoju dziecinnego na pokój dla dwóch dzieciaków.

    Dziękuję dziewczynki :* miłej nocki życzę.

    Anilewe byłoby mi bardzo miło ;)
    micro_A89C.jpg
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Słodki domek. Bardzo podoba mi się ten narożnik, tak wyszło elegancko. W środku faktyczne ciasno, ale przytulnie. Ciąży tylko pogratulować :D
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Bardzo ładny domeczek, ciekawie wygląda to wejście. W środku, mimo małej powierzchni, bardzo funkcjonalnie rozplanowałaś pomieszczenia. :) Mnie podobają się wszystkie wnętrza, ale najbardziej pokój dziecięcy. :)
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Witaj Anulaa ,Również zwróciłem uwagę na narożnik z poddaszem,urozmaica bryłę tak jak zaokrąglony taras.Fajnie wykorzystałaś każdy skrawek przestrzeni,chyba najbardziej spodobał mi się dziecięcy i sypialnia.Najfajniejesze jest to,że na tak małej przestrzeni można robić tak wiele rzeczy - jest miejsce dla ogrodnika itd.czyli wszystko zgodnie z nazwą ;)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    Bardzo ciekawy, narożny domek w dodatku przepięknie zaprezentowany na fotkach, aż miło się ogląda :)
    zastanawia mnie kwestia basenów, kiedy je wkrótce "dołożą" do gry, to jak my je powciskamy w te mini parcele ^^
  • Opcje
    The user and all related content has been deleted.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top