My little world~Marta - Emma na str. 10

123468

Komentarz

  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano czerwca 2013
    Simka jest bardzo ładna. Rysy twarzy ma świetne! Jest taka delikatna i świeża. Ten makijaż do niej pasuje. Fryzurka jest idealna do rys, jest świetna, też chcę umieć tak dobierać. Ja tu o mnie a czas piękną Bridget oceniać!:)
    Oczy ma fajne. Nie za duże nie za małe są bardzo dobrze zrobione i świetnie dobrałaś kontakty oraz dobrze postąpiłaś z delikatnym makijażem. Brwi są ok. Jeśli chodzi o nos pokombinowałabym jeszcze z mostkiem ale to zależy od gustu. Wypowiadam się jak zawodowiec - nie zwracaj na to uwagi proszę :mrgreen: A usta to takie jak ja lubię wydatne i dobrze dobrana pomadka. Congrats simka jest dobra, aaa dobra to mało powiedziane boska. Jeszcze może co do ubrań. Zdaje mi się wrażliwą i delikatną dziewczyną - i pasowałaby do niej su kie nka ale ty wybrałaś coś innego i to się nazywa oryginalność. Pasuje jej ten strój lecz wizytowy podbił moje serce :mrgreen: Na zdjęciach bonusowych wyszła bardzo ładnie i tak delikatnie :)
  • Opcje
    simelisssimeliss Posty: 144 Member
    edytowano czerwca 2013
    Martunia, Martunia, Martunia. W końcu do ciebie dotarłam. Wiem że pod jednym wspomnieniem poleciało kilka słów krytyki, ale chyba sama przyznasz że teraz Bridget wygląda o niebo lepiej. Ciemniejsze soczewki i subtelniejszy makijaż. Świetnie się kontrastuje. Trzeba przyznać, że jej delikatne rysy i niewinna twarzyczka trochę mnie zmyliła bo później nieźle poszalałaś z tą jej garderobą. Agresywnie, a za chwilę takie cieplutkie kolory. Jednym słowem łoszen goł, ale oryginalność jest ceniona. U mnie również, więc jestem jak najbardziej na tak. Pracuj tak dalej kochanie bo świetnie ci to wychodzi :wink:
    tumblr_n48m7svDXn1s5vw2ko1_500.gif
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano czerwca 2013
    Simka jest śliczna, a te zmiany wyszły jej na dobre. :) Z kontaktami ma bardziej wyraziste oczy, więc zmiana makijażu na delikatniejszy też była bardzo dobrym pomysłem. Oprócz tego ma przepiękny kolor włosów, taki "sarni". Co do garderoby, no coż, widać dziewczyna lubi rózne style. Trzeba wszystkiego spróbować i zobaczyć w czym dobrze sie czujemy. Codzienny, bardzo fikuśny i fajnie w nim wygląda. Wizytowy już bardziej elegancki i zwiewny. Reszta strojów też dobrze się prezentuje. Poleciłam ta piękność i czekam na sesję :)Pozdrawiam Gabi.
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano czerwca 2013
    @Alka: ****ę w postach niewiele, bo nie mam czasu, by rozpisywać się. Wiem, sportowy nie trafiony, ale pomyślałam sobie "a, dam jakiś losowy, pierwszy lepszy".. Cieszę się, że simka Ci się podoba :) A imię Bridget nie wymyśliłam, CAS takie wylosował, aż dziwne, że takie fajne imiona ma w zanadrzu xD
    @Anilewe89: A bałam się o krytykę za te rękawiczki XD Cieszę się, że zajrzałaś :)
    @Emila: Nie spotkałam sie nigdy z koniem o imieniu Bridget XD Dziękuję za komentarz kochana :)
    @Julka: Trafiłaś w setno, nie chciałam pokazywać kolejnej "grzecznej dziewczynki", że tak się wyrażę. Oj tam, zawodowe komentarze są najlepsze XD Z noskiem jeszcze popracuję :)
    @Eliza: No wkońcu skomentowałaś, wpadaj częściej :D
    @Gabi: Dziękuję kochana, że zostawiłaś komentarz ;*

    Prezentując simkę, chciałam pokazać, jak bardzo pozory mylą... Przychodzi miła, uśmiechnięta dziewczyna, człowiek myśli sobie: "Na pewno mogę jej zaufać, na pewno mnie nie skrzywdzi" A tu plask, osoba delikatna z wyglądu okazuje się najbardziej fałszywą osobą na świecie... Wiem, trochę to osobiste, ale chciałam wyjaśnić. Tę fałszywość i, że pozory mylą, postarałam sie pokazać w garderobie. Oczywiście liczyłam się z tym, że taka "oryginalność i inność" może się nie każdemu podobać. Zaskoczyliście mnie takim miłym przyjęciem :)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano czerwca 2013
    Simka jest śliczna i ma piękne stroje. Przepraszam za krótki komentarz, ale jakoś dziś nie mam weny do tworzenia ;<

    Pozdrawiam ;*
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano czerwca 2013
    Martusiu, wlasnie dlatego ze zdjecia simki sa "nie w kolorze" wyszly fantastycznie. Piekna sesja. Masz talent. Twoje simki sa pieknymi dziewczetami, jak Bridget. Jest naturalna, sliczna, zgrabna mloda dziewczyna. jej garderoba jest kapitalna, jak najbardziej oddaje jej charakter. Simka ma tak piekne spojrzenie ze wrecz trudno uwierzyc ze jest produktem gry a nie zywa, cudowana dziewczyna. Oczywiscie nie byloby tak fajnie gdybys nieumiejetnie strzelila cala sesje, a sesja jest WSPANIALA. Estetyczna, minimalistyczna, wyrazista i skupiajaca nasza uwage wylacznie na Twojej niesamowitej pracy. Gratuluje.

    Extra.
    Pozdrawaiam.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Dziękuję za wszystike pozytywne komentarze :)
    _________________________________________________
    Strasznie długo nie było mnie na Stronce i Forum. Zaniedbałam kącik. Przepraszam Was :oops: Są wakacje i mam inne rzeczy do roboty. Teraz będę częściej wpadać :) Nudziłam się z Niką i ona chciała stworzyć simkę i jej chłopaka XD Było dużo śmiechu. Mam zamiar najpierw pokazać Wam simkę :D Jakby co, wszystkie uwagi kierować do Niki xD To ona "operowała" moją ręką, więc można powiedzieć, że to jej praca :3
    Więc także, miłego oglądania :)
    Oto Nika Sikora XD
    5ddv.jpg
    Strój codzienny (Nika ma rockowy styl, jak widać) XD
    tfwx.jpg
    Strój wizytowy (Prawdziwa Nika zakochała się w nim) :)
    az3r.jpg
    Kostium kąpielowy:
    u4w8.jpg
    Sexi piżamka dla Gerusia <3
    qbnm.jpg
    Strój sportowy:
    06mf.jpg
    Stroju wyjściowego nie pokażę, bo to totalna porażka XD
    BONUSIK z Gerardem <3, którego chyba nie pokażę, bo nie wyszedł Nice za dobrze;/
    6tli.jpg

    9n5o.jpg

    0pn1.jpg
    I na koniec 2 zdjęcia mordeczki Niki, na początku nie podobała mi się, ale teraz myślę, że Nika zrobiła świetną robotę :) Ta poza się jej bardzo spodobała:
    jjvp.jpg

    5hls.jpg
    Na koniec GW: SIKORKA XD
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Buntowniczka, widzę ;> Bardzo ładna ta Twoja simka, tylko jak dla mnie nawzisko troszku dziwne, ale to dla mnie nie ma znaczenia. Okrągła buzia i prosty nosek. Dla mnie troszkę za nisko dałaś jej twarz. Fajnie, jak byś na przyszłość dała jakieś zdjęcie z profilu, bo musiałem się wpatrywam w ten jej nos na innych zdjęciach z sesji. Ubrania w odważnym stylu. Piżama bardzo mi się podoba d_strach.gif.gif No i reszta strojów tez w miarę okej. Nika szybko go uwiodła swym gibkim ciałem, no no :D to mi się podoba. Tak ma byc :D

    Pozdrawiam ;)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Witaj Marto :) Bardzo się cieszę, że po tak długiej przerwie znowu wróciłaś na forum. :) Nowa simka Nika jest trochę inna niż pozostałe, bardziej drapieżna. :mrgreen: Patrząc na jej twarz, to najwiekszą uwagę przykuwają jej oczy o pieknym kształacie.:) Makijaż oraz garderobę też ślicznie dobrałaś. Może wizytowy trochę odbiega od jej stylu, ale kto powiedział, że rockowa dziewczyna nie może od czasu do czasu wyglądać romantycznie. :wink: Mówiąc szczerze, to mnie akurat ten strój podoba się najbardziej. :) Wojtkowi najbardziej spodobała się ta seksowna piżamka, i nie dziwię się, pewnie wszystkim chłopakom się spodoba, bo jest kusząca. :lol: Pozdrawiam i życzę udanych wakacji. :) Gabi.

    PS. Sikorkę poleciłam. :wink:
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Yeah! 8)
    Marta wróciła na forum xD Jak się cieszę :)
    Ta simka jest...hmmm...na pewno inna niż te Twoje pozostałe. Znaczniej oryginalna itp.. zresztą sama o tym wiesz :XD:
    Ubranko codzienne nie za bardzo przypadło mi do gustu, ale co tam moja opinia ma do znaczenia xD Liczy się, żeby Tobie się podobało :mrgreen: Strój wizytowy jest po prostu boski :shock: Spodobał mi się i to strasznie. Strój kąpielowy także niczego sobie :D Co do ...piżamki (trudno mi nazwać "to piżamką" :XD: ) krótko mówiąc sam szegz :P Sportowy jest znowu... orginalny xD Wszędzie czarno, a ta sobie bluzka różowa xD
    Wniosek: Nika wyszła Ci o wiele lepiej niż po prostu fajnie xD
    Co do bonusika to cóż, bardzo fajny :lol:

    Pozdrów swoją koleżankę ode mnie xD :XD:
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Cześć! Cieszę się, że znowu Cię widzę na stronce (moja mina: 39282_3.jpg). Ta simka jest bardzo ładna! Ma rockowy styl i wielkie, przyciągające uwagę oczy. Najmniej podoba mi się strój wizytowy i sportowy po prostu nie pasują do jej stylu ;c Reszta jest ok, a nawet bardzo ok. Jest naprawdę śliczna i ma ładniutką buzię :wink: Co do chłopaka-to masz rację, że nie bardzo Twojej koleżance wyszedł. Ta simka jest bardzo oryginalna i nie musiałaś mówić, żebym zauważyła, że ktoś Ci w niego pomagał- za bardzo odstaje od innych Twoich simek :lol: Ale miło czasem zobaczyć tu coś zupełnie innego :)
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Wyzywajaca dziewczyna. calosc idealnie skomponowana aby oddac jej charakter. Od ostrego makijazu po stroje. No fakt chyba trzeba glebiej siegnac w szafe by jej dobrac rockowy wyjsciowy. Czy cos takiego wogole istnieje? A moze po prostu gwiazda rocka ma jeszcze prywatny wizerunek po prostu. Nie na uzytek widowni. Mnie sie najbardziej rekoloring podobal rockowego stroju kapielowego. Ale generalnie co innego mnie tu sie spodobalo - wiadomo komentowanie ciuchow i simek to dla mnie kara boska. Spodobalo mi sie tlo zdjec - idealnie dobrane i utrzymane s tym samym stylu jak cala simka i jej stroje. TO sie nazywa dbalosc o kazdy detal. :)
    a_car.gif.gif
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano sierpnia 2013
    @Wojtek: Hehehe, wiedziałam, że chłopakom szczególnie spodoba się piżamka :3 O zdjęciach z profilu postaram się nie zapomnieć przy następnej pracy :) Pozdrawiam :D
    @Gabi: Jejciu, jak mi brakowało Twoich komentarzy :) Dziękuję za życzenia na ten ostatni tydzień wakacji :) Miłych, pozdrawiam kochana ! :)
    @Emila: Hahaha, Emila i jej "mądry" komentarz XD Dziękuję ! :* Nika również Cię pozdrawia :)Kto powiedział, że musi być wszędzie czarno ? Dziewczyna musi mieć troszkę koloru w szafie :)
    @Jowita: Też się cieszę XD Co z tego, że nie pasują do jej stylu, nie ma reguły, że wszystko musi być w czarnym kolorze. Dziękuję :)
    @Ela: Dziękujemy, miło się to czyta :) Cieszę się, że zajrzałaś :) Pozdrawiam !
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Oryginalna i sexowna kocica, bardzo udana sesja.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Sesją to bym tych zdjęć nie nazwała, jak już to "prezentacja sima" :) Dziękuję i cieszę się, że Ci się podoba :)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano sierpnia 2013
    Niesamowicie seksowną simkę stworzyłaś, Marto.
    Super prezentacja. Nika wygląda naturalnie i zmysłowo.
    Stroje są mistrzowsko zaprojektowane.
    Najlepiej wygląda w kąpielowym.
    W dodatku te włosy... Cudna jest. Poleciłem 8)
    Pozdrawiam :*
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Fryzurka i makijaż odpowiednio dopasowane do garderoby, od razu bije od niej stylówka :D Ładne oczyska i nosek. Nic dodać, nic ująć ;)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano sierpnia 2013
    Piękna simka, zmysłowe oczy ;)
    Ogólnie mi się bardzo podoba *.*
    W dodatku kolor włosów ach! I nie wyskubane brwi, bardzo polubiłam tą simkę :3
    Powodzenia dalej, praca na plus ;3
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano września 2013
    Aha, no skoro nie ma reguły, to nie ma...Ale fajnie wygląda w tym wizytowym :) Podoba mi się jak mówiłam ogólnie ta simka...Więc jeszcze raz- baardzo ładna. Ma fajnie dobrane ciuchy, ładną fryzurę, słodko wyglądają ze swoim chłopakiem :) Kiedyś na początku kącika zrobiłaś nam koleżankę Nikę...Fajnie, jakbyś dodała coś nowego...czekam...
    P.S. Próbuję podbić komentarzem, mam nadzieję, że się uda :)
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano września 2013
    Cześć, jeszcze raz razem z prawdziwą Niką dziękujemy za tak miłe komentarze :) Nika jest bardzo szczęśliwa, że spodobała się Wam nasza wspólna praca :) Twarz wzorowałyśmy na twarzy Niki :)


    A teraz chciałabym zapowiedzieć simki. Ci, którzy oglądali moje wspomnienia może będą je kojarzyć...
    t9eg.jpg

    t0bm.jpg

    Więcej za pare dni :D
    Pozdrawiam ! :)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top