My little world~Marta - Emma na str. 10

123578

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano maja 2013
    Marto, męski sim Filip wyszedł świetnie. :D Podoba mi się jego twarz, jest taka młodzieńcza, lecz kusząca. :wink::mrgreen: Cała zaprezentowana postać to taki, jakby marzyciel. Preferuje, jak widać swobodny styl ubierania, ale gustowny. W stroju kąpielowym, przystojny sim i ta poza, potrafią dziewczynie podnieść ciśnienie. :mrgreen: Szkoda, że się nie wysłał. Pozdrawiam Gabi.
  • Opcje
    MrLuzikMrLuzik Posty: 18 Member
    edytowano maja 2013
    Sim wygląda na prawdę świetnie, szkoda jednak, że Giełda szwankuje, bo miałem dla tego sima wspaniałą przyszłość w mojej grze... Moja simka, która jest piosenkarką na 8 poziomie byłaby jego żoną O_O
    A może skorzystasz z czegoś innego niż Giełda Wymiany?
    np. Mediafire?
    http://mediafire.com/
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano maja 2013
    @Anilewe: Dziękuję za odwiedziny i pozytywną opinię :D
    @kreatora: Heh, dziękuję. Tak myślałam, że tutaj zaglądniesz, bo w końcu lubisz simów :) Następnym razem postaram się zrobić zdjęcia z profilu. :D
    @Alka: Aż dziwne, że Ciebie tutaj widzę :shock: Fajnie :) Cieszę się, że sim Ci się podoba. Tak wiem, wiem, idealny to Filip nie jest. Nie mam za fajnych skinów męskich. Dziękuję za opinię :) Opinia takiego Twórcy bardzo mnie dowartościowywuje :D
    @bwsunny: Dziękuję, zastanawiałam się czy dać mu włosy w tym miejscu, ale coś mi nie pasowało xD
    @Jowita: Rozumiem. Dziękuję i tak uważam, że ta piżama jest okropna xD
    @wiolinka75: Dziękuję za pozytywną opinię :)
    @Sweetka15: Taaak, uwielbiam takie bluzy u chłopaków :)
    @Gabi: Kochana, strasznie się cieszę, że zajrzałaś i że Ci się podoba :)
    @MrLuzik: Nie. Nie dam go na żadne mediafire czy coś podobnego. Po głębszym zastanowieniu się nie wyślę Filipa na GW. Będzie tylko dla mnie :twisted:

    Jeszcze raz dziękuję, za tak pozytywne opinie :)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano maja 2013
    Jesteś okrutna,że Filipek bedzie tylko dla Ciebie xD Ale no cóż, takie życie xD Jesteś totalną wariatką,że tak go "masohistujesz xDDD" ta sesją, no ale .... :twisted:
    Filipek świetnie Ci wyszedł, prawie,że podobny do niego, tego w realu :lol: Ale i tak chłopa nie ogarniam xD
    No baju, baju. Bejbe <333 ♥
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    edytowano maja 2013
    Filip, sim wrecz sliczny, subtelny, ma piekna garderobe i swietna sesje mu zrobilas, tlo jest jasne i czyste i pozwala skupic sie wylacznie na naszym playboy'u. Elegancko wyglada w stroju wizytowym, ale wszystkie ciuszki sa udane i pieknie ubarwione. Przystojny pan. Pozdrawiam, do nastepnego razu.
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano maja 2013
    Cześć :D Dawno mnie tu nie było.. Chyba xD No, ale.. Jeśli chodzi o Filipa.. Tooo.. Jest dobrze.. Myślę, że praca jest w porządku. Fajny ma kolor oczu. Do niczego nie mogę się przyczepić :)

    Pozdrawiam :*
  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano maja 2013
    Jest **** *o*
    Wybacz jakoś nie mam dziś weny do pisania. Powiem tak. Masz duży talent do facetów zazdroszczę. Filip jest cudownyy *-*
  • Opcje
    KOkosik13KOkosik13 Posty: 103 Member
    edytowano czerwca 2013
    Oj, zaniedbałam cię. Już dwie prace, a ja żadnego komentarza. Przepraszam! Zacznę może od Marty. Jak już pewnie sama wiesz, jesteś piękną simką! Naprawdę mogę ci pozazdrościć wielu rzeczy! Mam piękne i słodkie rysy twarzy. Najbardziej u ciebie podobają mi się te słodkie oczęta i mały nosek. Dodają ci one uroku :3 Mój komentarz jest na drugiej stronie, więc nie jestem w stanie teraz ocenić dokładnie twoich strojów. Ogólnie, jak je oglądałam, to mi się podobały :3 Jeśli masz taki styl na co dzień, to gratuluję dobrego stylu! :)

    Teraz czas na Filipa. Piękny brunet z słodkimi oczami. Cud, miód! :3 Uważam, że jest on bardzo udany, ponieważ miałam okazję go zobaczyć w innej postaci, ale cii! xD Garderoba świetnie dobrana. Nic tylko, tego słodziaka schrupać! ;3

    Ogólnie to obie prace mi się podobają i czekam na następne!
    Życz mi żebym już nie musiała *****ć twojego kącika na 3 stronie! :D
    Pozdrawiam.
  • Opcje
    simelisssimeliss Posty: 144 Member
    edytowano czerwca 2013
    Oj Filipek, Filipek. Chyba sobie tym sama tworzysz konkurencje bo te oczy az prosza sie zeby sie w nim zakochac. Sliczne, typowo meskie, subtelne usta, zgrabny, dosc masywny nosek i glebokie spojrzenie, w dodatku ciemnowlosy. Ahh.. odplywam :mrgreen:
    tumblr_n48m7svDXn1s5vw2ko1_500.gif
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano czerwca 2013
    @Emila: "Masohistuję" ? ... ***? XD
    @Anna_vel_annA: Staram się dawać do prezentacji simów białe jednolite tło :) Dziękuję, wpadaj częściej :)
    @Wojtek: Dzięki za opinię ;**
    @Julka: Ja i talent do facetów?! Talent do facetów to ma Alka i jeszcze inni wybitni Twórcy XD :D
    @Agata: Taak, Tobie i Emilii pokazywałam zdjęcia Filipka XD Dziękuję kochana :)
    @Eliza: Odpłynęłabyś, gdybyś zobaczyła prawdziwego Filipa *___* Dziękuję :*

    Po długiej przerwie mam zapowiedź sima, a raczej simki xD Za kilka dni postaram się dodać więcej zdjęć :)
    yowf.jpg

    qeos.jpg

    Przepraszam, że nie w "kolorze" XD Tak jakoś spodobały mi się :)
    Zapraszam :D
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano czerwca 2013
    Fajna i ciekawa simka. Czekam na resztę ^^
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano czerwca 2013
    Świetnie te zdjęcia Tobie wyszły! Ta simka nie dość,że ma powalające włosy to jeszcze prezentuje się świetnie w tych kolorach. :) Jednym słowem, nie mogę się doczekać! :mrgreen:
  • Opcje
    97wojtas9797wojtas97 Posty: 633 Member
    edytowano czerwca 2013
    Już nie mogę się doczekać simki, którą przedstawiłaś nam na tych dwóch zdjęciach. Ciekawie się zapowiada ; ) ; *
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano czerwca 2013
    Simka przypomina mi Mishę Barton :) Jestem ciekawa czy to wrażenie utrzyma się przy kolorowych zdjęciach, tak więc czekam na więcej :)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano czerwca 2013
    Marto, simka wygląda ślicznie i czekam na resztę prezentacji. Te przerobione zdjęcia mają swój urok i są ciekawe. :) Pozdrawiam Gabi.
  • Opcje
    simeczka1212simeczka1212 Posty: 372 Member
    edytowano czerwca 2013
    Woaw,simka zapowiada się bardzo interesująco :) Sądząc po zdjęciach to urodziwa z niej dziewczyna,nie powiem :D Postaram się wpadać do ciebie częściej :)
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano czerwca 2013
    Zmieniłam simce makijaż na delikatniejszy i kontakty, więc twarzyczka będzie się trochę różnić :D
    Bez dalszych wstępów, oto Bridget:
    ebua.jpg
    Strój codzienny:
    ach8.jpg
    Strój wizytowy:
    g4mc.jpg
    Kostium kąpielowy:
    v7md.jpg
    Strój sportowy:
    fkw9.jpg
    Piżama:
    42q9.jpg
    Strój wierzchni:
    r812.jpg
    Wiem, że nie każdemu może się podobać garderoba, jest taka pomieszana stylami. W wierzchnim te rękawiczki zauważyłam dopiero kiedy robiłam zdjęcia i nie chciało mi się ich zmieniać.
    Bonus:
    zae1.jpg

    nqsi.jpg

    ufg0.jpg
    Link na GW: BRIDGET
    Za pare dni dodam sesję z Bridget i jej najlepszą przyjaciółką... :)
    To niech będzie niespodzianką, z jaką xd
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    AmbasadorAlkaAmbasadorAlka Posty: 380
    edytowano czerwca 2013
    Urody to jej nie poskąpiłaś :D Bridget jedynie z imienia kojarzy mi się z dziewczyną, która niegdyś pisała swoje "dzienniki". Twoja simka to taki mały chodzący pikselowy ideał :) Ideał piękna dziewczęcego, przywodzącego mi na myśl czysty spokój i niezmąconą ciszę. Muszę też przyznać, że ma piękne włosy, piękny ich kolor i fryzurę też świetną znalazłaś. :D
    Z garderoby jedynie kuje mnie w oczy strój sportowy. W mój gust po prostu w ogóle nie trafia, jest z serii "nie ściągnę za żadne skarby". Ale jak to mówią: to tylko moja opinia, o którą w pewien sposób się prosi, jeśli chce się dostać komentarz. :twisted:
    Pi sz e sz w swoich postach tak niewiele, że to aż dla mnie niemożliwe, jak ty to robisz. Ja tak nie umiem.
  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    edytowano czerwca 2013
    Simka jest prześliczna :) Pomieszanie stylów ciuchów trochę dziwi, ale co ma się dziewczyna szufladkować ;) Ale zgadzam się z Alką co do sportowego :P Jak takie spodnie/legginsy, to z bluzką zakrywającą kroczę, a jak taka bluza, to z innym dołem :P A te przegapione rękawiczki fajnie się prezentują, ożywiają strój :)
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano czerwca 2013
    Szczerze mówiąc imię Briget kojarzy mi się z koniem, ale nie Twoja simka xD Briget ma piękną urodę, jest prześliczna. Te piękne szarawe oczyska wzbudzają w człowieku zaufanie :lol: Na pierwsze wrażenie zbliżenie jest po prostu: WoW ! :D Teraz przejdźmy do ubioru ( :lol: ):
    Strój codzienny moim skromnym zdaniem, całkowicie nie pasuje do Briget. Ona jest data słodka i delikatna,a ten strój.. no cóż. Są rożne gusty i guściki :mrgreen: Do wizytowego nie mam nic do zarzucenia, jest idealny! :P Tak samo jest już z większością ubrań Briget :D Drugi i ostatni bonusik najbardziej mi się podobają :lol:
    Oczywiście simka już polecona na Giełdzie Wymian :mrgreen:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top