My little world~Marta - Emma na str. 10

135678

Komentarz

  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano marca 2013
    Śliczna ta czarodziejka i nawet nie będzie musiała używać magii, bo rozkochać w sobie jakiegoś sima. :) Fryzurkę i kolor włosów też ma super.:)
    Miłej zabawy z nowym dodatkiem, mnie on się bardzo podoba i pomiomo tego, że już gram nim dość długo jeszcze wiele rzeczy muszę przetestować. :)
  • Opcje
    EdollciaEdollcia Posty: 179
    edytowano marca 2013
    Ja nienawidzę połączenia NZTŚ i CPR - bugi na lodowiku i rolkowisku mnie wkurzają, tym bardziej że bardzo lubie grać dżinem :evil:
    Co do simki, to widzę że wszystkie Twoje mają odkryty brzuch :? A ja tego nie lubie jest to dla mnie w pewnym stopniu nie estetyczne :lol: Natomiast ma bardzo ładne oczy ;) A w wizytowym moglas dać jakieś biżu czy coś:D
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano marca 2013
    WOW :shock:
    Ruda, kocham rude :shock:
    Bo sama jestem ruda ;)
    Te zdjęcie mnnie rozwaliło :mrgreen: :
    screenshot10ks.jpg
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano marca 2013
    @ziutobol12345678: Dzięki, że wstąpiłaś ;)
    @Ktosik: Dziękują za miłą opinię Gabi :) NZTŚ mile mnie zaskoczył :3
    @Edollcia: Zauważyłam, że tylko czarownice mogą jeździć na rolkach/łyżwach. I szczerze mówiąc, nie zauważyłam, że widać moim simkom brzuszki :oops: Poprawię się ;33
    @EmilaXD: Dziekuję :*

    Po dłuuugiej przerwie zapraszam Was na Rosemary:
    screenshotgs.jpg
    Strój codzienny:
    screenshot2jl.jpg
    Strój wizytowy:
    screenshot3tvl.jpg
    Strój kąpielowy:
    screenshot4pi.jpg
    Strój sportowo podobny xD:
    screenshot8qe.jpg
    Pidżama:
    screenshot7bb.jpg
    Strój wierzchni:
    screenshot9ll.jpg
    Bonusy:
    screenshot5op.jpg

    screenshot6hsa.jpg
    GW:ROSEMARY
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    AshmaceAshmace Posty: 34 Member
    edytowano marca 2013
    Rosemary jest ładna. Jej fryzura rządzi :D Co do garderoby, najbardziej do gustu przypadł mi strój wizytowy. Pidżamka jest urocza :3 Cała Simka mi się podoba.

    Pozdrawiam i czekam na więcej
    ~Daria :3
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano marca 2013
    Rosemary jest naprawdę śliczna trochę przypomina mi taką jedną hiszpańską aktorkę...nieważne. Bardzo ładna. Racja, Dario, fryzurka super. Zapraszam do siebię na sesję ze Stefanią i moją niespodzianką. Pozdro :*
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano marca 2013
    Marta :***
    No to tak:
    Struj codzienny zaje***y ;D
    Ma ładną twarz, oraz włosy :)

    Wybbacz, ale nie umiem pi.sa.ć profesjonalnych, komentarzy
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano marca 2013
    Simka ma bardzo ładne imię Rosemary i cudne oczy. :) Widać, że lubi wszelkie odcienie różu i dobrze w nich wygląda. Ma trochę nietypową kolekcję ubrań, ale kto powiedział, że wiztowy to musi być s.u.k.i.e.n.k.a. W szortach wygląda świetnie.:)Poleciłam.
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano marca 2013
    Daria: Cieszę się, że Ci się podoba :) Wpadaj częściej :3
    @ziutobol12345678: Dziękuję :)
    @EmilaXD: Dzięki :*
    @Ktosik: Zapomniałam wspomnieć, że ulubiony kolor Rosemary, to różowy xD Dziękuję, właśnie nad wizytowym najwięcej czasu poświęciłam :)
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    simelisssimeliss Posty: 144 Member
    edytowano kwietnia 2013
    Simka jest śliczna. Ma bujne, czarne włoski. Wszystko się ze sobą świetnie zgrywa. Jak dla mnie duży '+' :mrgreen:
    tumblr_n48m7svDXn1s5vw2ko1_500.gif
  • Opcje
    martuska2515martuska2515 Posty: 100
    edytowano kwietnia 2013
    Jestem tutaj chyba pierwszy raz... Tworzysz bardzo fajne simki. A co do Rosemary to jest ona uroczą i ładną simkę, fajnie dobrałaś jej ubrania. Nie podoba mi się zbytnio ten komplet z wizytowego, ale u Rosemary wygląda pięknie. Pozdrawiam :D
    "Tylko wariaci są coś warci" - Alicja w Krainie Czarów
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano maja 2013
    @Eliza: Dziękuję :D Cieszę się, że Ci się podoba moja simka :)
    @Marta: Zawsze mnie cieszy każdy nowy "podglądacz" mojego kącika :D Mam nadzieję, że będziesz wpadać częściej :D

    Po prawie miesięcznej przerwie wracam z nową simką dedykowaną Agacie, ponieważ dzięki niej PP działa, podała mi dobry plik resource :) Dziękuję kochana! :*
    Oto Megan i pierwsze kroki z PP:
    screenshotcj.jpg
    Strój codzienny:
    screenshot2w.jpg
    Strój wizytowy:
    screenshot3nv.jpg
    Strój sportowy:
    screenshot9fo.jpg
    Kostium kąpielowy:
    screenshot4vdw.jpg
    Pidżama (bez makijażu):
    screenshot5ou.jpg

    screenshot6oz.jpg
    Strój wierzchni:
    screenshot10iy.jpg
    Bonusik:
    screenshot11cl.jpg

    screenshot7ax.jpg

    screenshot12cc.jpg

    Link na GW: MEGAN
    To tyle. Mam nadzieję, że się wam spodoba ;D
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    KOkosik13KOkosik13 Posty: 103 Member
    edytowano maja 2013
    Bardzo dziękuję za dedykację i cieszę się razem z tobą :*

    Jeśli chodzi o simkę, to bardzo podobają jej rysy twarzy, ale wygląda na trochę smutną c: Z garderoby najbardziej podoba mi się jej strój codzienny, ponieważ kocham wzór kwiatowy, a także cieszę się, że pokazałaś Megan bez makijażu. Lubię naturalność u simek :> Jak na początek pracy z pp uważam, że zrobiłaś dobrą robotę :)
    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    EmilaXDEmilaXD Posty: 711 Member
    edytowano maja 2013
    O to, to ! <wskazuje skacząc na krześle, na spódniczkę w stroju codziennym> mam taką samą *o*. Świetne pozy. Widze,że kilka dni nieobecności a Wy <ma na myśli Agate i Martusa> robicie mi takie niespodzianki *w*
    Pooodoba mi się :lol:

    Emila, daje zawodowy komentarz 8)
  • Opcje
    simelisssimeliss Posty: 144 Member
    edytowano maja 2013
    Świetnie sobie radzisz z PP. Simka ma takie smuuutaśne oczka, ale to jej tylko i wyłącznie dodaje uroku bo jest śliczna. Nic jej nie brakuje. Baw się tym dalej bo dobrze ci idzie :mrgreen:
    tumblr_n48m7svDXn1s5vw2ko1_500.gif
  • Opcje
    ziutobol12345678ziutobol12345678 Posty: 456 Member
    edytowano maja 2013
    Ładna simka. Powiem tylko, że nie podoba mi się pidżamka :? Po prostu ostatnio tak często ją widziałam u simek, że straciła urok, jak dla mnie :( Bardzo podoba mi się strój kąpielowy, kojarzy mi się z lodami, takimi kolorowymi, pysznymi lodami...Aż na nie mam ochotę :!: Podoba mi się też delikatność u simki, wygląda naturalnie i nie przesadziłaś z makijażem, mi np. się to często zdarza :D:D Jak na początek, do bd Ci poszło. I już lecę ją polecić :wink:
    P.S. Zapraszam do siebie :*
    Niee, zupełnie mi nie o to chodziło, początkującego z PP i pozami :wink:
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    bwsunnybwsunny Posty: 1,255 Member
    edytowano maja 2013
    Ziuta sorry, ale "jak na początkującego"? Od kiedy Ty jesteś weteranem? Bo przynajmniej Marta robi zdjęcia z prawidłowej perspektywy. A jeżeli piżamka dla Cb straciła urok, to nie **** tego, nie o takiego rodzaju opinie tu chodzi O.o Raczej konsekwencji stylu, kolorystyki, ewentualnie od strony technicznej jakiś braków.

    Marto - Simka udana, radziłabym zwiększyć ustawienia grafiki na max w kategorii detale simów i dokładności prezentowanych wzorów. Poza tym konsekwencja, o której wspomniałam jest zachowana - zaprezentowałaś taką prostą dziewczynę o dobrym, ale skromnym stylu. Estetycznie praca udana :)

    Pozdrawiam,
    Sunny
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    edytowano maja 2013
    Witaj Marto, po dłuższej przerwie. :) Cieszę się, że w końcu udało Ci się zainstalować PP. :)
    Co do simki, to Megan jest śliczna i bardzo naturalna. Garderobę ładnie jej dobrałaś i pokazałaś. Świetnie wygląda w stroju wizytowym, zestawienie bieli i szarości czyni go eleganckim, a upięte włosy idealnie pasują do całości.:)
    Życzę powodzenia w dalszej zabawie z PP i pozdrawiam. Gabi :)
  • Opcje
    Martussia120Martussia120 Posty: 380 Member
    edytowano maja 2013
    Miło mi bardzo :lol:
    @Agata: Super, że Ci się podoba <3 Bardzo mi na tym zależało :) Stwarzając ją, skojarzyłaś mnie się z kwiatami, więc dałam taki wzorek <3
    @Emila: Tak, zawodowy komentarz xD Takich niespodzianek będzie więcej ;*
    @Eliza: Szczerze mówiąc, dopiero teraz zauważyłam, że ma smutne oczka. Dziękuję, kolejne prace oczywiście będą :)
    @Jowita: A mnie się podoba ta piżamka :twisted: Wiesz, ja początkującym to już raczej nie jestem xD Dzięki :)
    @bwsunny: Dziękuję, zastanawiałam się właśnie nad zwiększeniem na maxa "detale simów", ale nie chciało mi się od nowa włączać gry xD Przy następnej pracy tak zrobię, nie będę leniem :)
    @Gabi: Dziękuję bardzo, będę się super bawić :) Również pozdrawiam <3
    tumblr_mrlb62YGNs1s2vfc3o1_500.gif
  • Opcje
    kolorowanka11kolorowanka11 Posty: 285 Member
    edytowano maja 2013
    Cześć Marto ^^
    Kolejna bardzo udana simka. Jest śliczna. Miód dla oczu można powiedzieć :wink:
    Ma bardzo ładne usta. Tak, tak ja się zawsze ustami i noskami zachwycam.. No cóż..
    Widzę że z PP już sobie nieźle radzisz no to super i powodzenia! Jeszcze co do simki. To świetnie dobrałaś ubrania. Ma bardzo delikatny makijaż <3 Aww. Coś co lubię :D
    Pozdrawiam i powodzenia w tworzeniu ;3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top