"Ulepszenie" pewnych dodatków i propozycja na inne.

Mówi jeden z fanów The Sims. Czytałem na temat dodatku "Nie z tego świata" i w pewnych sytuacjach jestem przerażony. Simy-zombie? To straszne. Chciałbym powiedzieć, ze do dodatku dałbym profesję "kapłan", który przeganiałby te upiory, a inne przemieniał w zwykłych Simów. Inna nazwa brzmi "egzorcysta". Nie oznacza to jednak, ze zamierzam tworzyć jakąś nową religię.

Komentarz

  • Opcje
    JanBoyQJanBoyQ Posty: 315 Member
    edytowano czerwca 2012
    Głupi pomysł, po to jest edycja z strzelającym groszkiem z Plants vs Zombies i to odstrasza.
  • Opcje
    Miziol7Miziol7 Posty: 6
    edytowano lipca 2012
    Rozumiem. Dziękuję za pomoc. Więc ma ktoś może pomysł na nowe dodatki lub rozbudowę tych istniejących? Ja mam tylko tyle, że do "kariery" dodałbym własny ****** taki jak w The Sims 2.
  • Opcje
    Seba7211Seba7211 Posty: 6 Member
    edytowano lutego 2013
    Np. w "Nie z tego świata" mogły by być jakieś festiwale pełni księżyca w barach dla stworzeń nadnaturalnych, wampirze klany, wilkołacze stada, czarodziejskie drużyny i inne takie grupy dla stworzeń nadnaturalnych. I żeby można było dołączać oczy wiście do nich i walczyć z innymi. Fajne, co nie?
  • Opcje
    DominirakosDominirakos Posty: 294
    edytowano lutego 2013
    Ja osobiście dodałbym dodatek ,,Odległy Świat/Zderzenie Światów" To był by taki wielki dodatek multi.Dodałby on nowy wielki świat(nie wiem jeszcze jaka nazwa).Każdy by mógł do niego dołączyć i się tam budować.Tworzyć zupełnie nowe miasto zmieniane przez graczy.Dało by się głownego sima np.burmistrza.Wyrażałby on zgody na budowle nowych domów,lokali itp.Nie wiem zupełnie jak by to wyglądało.Był by nim jakiś moderator,gracz czy ktoś.Wszystcy gracze w 1 wielkim świecie.Moglibyśmy odwiedzać się w zjaemnie.Gracz z graczem wziąśc ślub,przeżywać wspólni chwile i wiele więcej.Nie wiem może jakaś baza danych,czy coś by każdy mógł się łączyć,by świat się zmieniał.Wszystcy grając w tym samym czasie w tym mieście.Edytujcie to bo nie mam głowy do jak by miało to działać.No wiecie to nie jest w 100% idelanay pomysł.Możecie go krytykować,lubić,zmieniąc.Ny wszystko miało całość,podstawy i kupy się trzymało :wink:
  • Opcje
    Seba7211Seba7211 Posty: 6 Member
    edytowano marca 2013
    The Sims 3: Online
    Taki dodatek za 60 zł.
    Wprowadzał by wielkie miasto inspirowane Tokyo.
    tokyo%20%289%29.jpg
    Oraz przedmieścia. Dla każdego użytkownika byłaby stworzona parcela 45x45. Iwszyscy mogliby zbudować dom. Można odwiedzać innych użytkowników (jeśli ktoś jest offline to dom jest zamknięty). Możemy grać jednym Simem. I nasz Sim może mieć z innym użytkownikiem dzieci (które żyją według własnej woli). No i oczywiście będzie czat (ale na nim będą się pojawiały tylko teksty osób będących na danej parceli). Oczywiście co do tego większego miasta - tam będzie wiele klubów, barów itp. a nawet można się tam przeprowadzić. Podoba się?
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano marca 2013
    Bardzo , bo ma ochotę parę osóbzaprosić na kawe lub drinka i pogadać
  • Opcje
    Tiki11Tiki11 Posty: 1 Member
    Proponuję dodatek w którym można dobrać wiek w sensie np. sim ma 27 lat
    Można dobrać wzrost np. młody dorosły ma 150cm
  • Opcje
    Danuta720Danuta720 Posty: 3,547 Member
    @Tiki11
    Tiki11 napisał użytkownik: »
    Proponuję dodatek w którym można dobrać wiek w sensie np. sim ma 27 lat
    Można dobrać wzrost np. młody dorosły ma 150cm

    Trochę się spóźniłeś, gdyż edycja gry The Sims 3 zakończyła się w 2014 roku. :)

  • Opcje
    Pilny_gracz1Pilny_gracz1 Posty: 18 Member
    edytowano lutego 2020
    Nie tu.

    Od The Sims I razem!<3
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top