Pose player - poradnik i linki do póz

2456789

Komentarz

  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano czerwca 2012
    Zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją . Ściągnęłam pliki , rozpakowałam je , dałam je do odpowiednich dokumentów i dalej nie mam PP w grze. Co ja mogłam zrobić źle ??? <zrobiłam wszystko po kolei co było w filmie który podała Metalova1996>
  • arekisarekis Posty: 2,661 Member
    edytowano czerwca 2012
    Hmmm... pozwolę sobie zamieścić dokładniejszą instrukcję instalacji PP :

    Po ściągnięciu Winrara stąd i zainstalowaniu go musisz zainstalować pomocną małpkę stąd dla odpowiedniej wersji Twojego komputera, potem ściągasz drugą małpę stąd wybierz plik bez obrazka, czyli ten poniżej, bo ten wyżej to tylko ikonka. Wchodzisz w plik ,, pobrane '' instalujesz Pomocną Małpkę. To samo robisz z drugą małpą. Po którejś małpie musisz zresetować komputer, zrób to. Potem trzeba ściągnąć PP z modthesims.info.
    Wchodzisz w pobrane, klikasz 2 razy plik o nazwie cmmoneycośtamcośtam... z ikoną książeczek. Pojawi się okienko Winrara. Wybierasz plik instalacyjny ( ten na dole ) i instaluje się samo. Teraz musisz jakąś pozę z internetu ściągnąć. Np. Na modthesims.info masz różne pozy...
    Ściągnij jakiś ładny zestaw i instalujesz tak samo jak PP, wchodzisz w pobrane, w okienko Winrara i dolny plik instalacyjny. Uwaga ! Przy instalacji PP i póz nie ma okna instalacji. Nie należy się obawiać braku instalacji. Teraz wchodzimy w grę, kupowanie, jadalnia / rzeźby i pierwsza ozdoba to PP. Simem wybierasz Select Pose From List, i koniec :wink:
  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano czerwca 2012
    Zrobiłam wszystko co napisałeś i nic... z tego co się tu dowiaduje to każdy instaluje PP jakoś inaczej i w końcu nie wiem jak to zainstalować -,- to już jakaś moja 10 próba.
  • arekisarekis Posty: 2,661 Member
    edytowano czerwca 2012
    A czy zainstalowałaś obie małpy poprawnie ? I czy obie są zgodne z wersją Twojego komputera ?
    Najważniejsze w tym wszystkim są małpy. Wytłumaczę teraz inaczej :
    Gdy masz już Winrara, whodzisz w pobrane, klikasz pierwszy plik ,, Install Helper Monkey '' z ikoną książeczek prawym przyciskiem myszy, klikasz ,, wypakuj tutaj '' \, pojawi się 1 plik ( instalację małpy ) klikasz to 2 razy. Wszystko instaluje się samo. Tak samo robisz z drugą małpą. Po którejś masz komunikat o resecie komputera, zaakceptuj go. Po resecie niektóre ikonki w folderze EA / TheSims3 będą miały ikonkę małpy. Teraz ściągasz PP. Wchodzisz w pobrane, klikasz prawym przyciskiem myszy i ,, wypakuj tutaj, pojawi Ci się 1 / 2 plik/i, wybierz plik instalacyjny. Teraz ściągasz pozy. Wybierz sobie jakiś ładny zestaw z modthesims.info, ściągnij, wejdź w pobrane ,, wypakuj tutaj '' plik z ikonką małpy i już ! Potem wchodzisz w kupowanie / jadalnia / różne dekoracje, na pierwszym miejscu jest PP. Klikasz ,, Select pose from list '' i już :)
    Prościej nie umiem :x
  • izabela987izabela987 Posty: 53
    edytowano czerwca 2012
    Mi udało się odpowiednio wszystko pobrać po ok. 15 próbach ,ale jakoś mi się udało ;D
    Ja po prostu stworzyłam te dwa foldery, pobrałam pose player i ten drugi plik, rozpakowałam i włożyłam do folderu Packages oraz do folderu Mods dałam ten plik Resource, ściągnęłam kilka póz i jak weszłam do gry wszystko było jak trzeba ;D
  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano czerwca 2012
    Dobra , udało się. Mam w grze PP i mam też pozy więc jest wszystko ok :thumbup: Dziękuję za pomoc !
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano czerwca 2012
    Może to nie jest ważne, ale jestem w trakcie instalowania poseplayra. A właściwie małpek... No więc zainstalowałam obie z tych stron co podał arekis, ale nie pojawiła mi się informacja o resecie komputera, więc spojrzałam do folderu EA i faktyczne niektóre pliki miały ikonkę małpki, czyli niby wszystko jest ok. Zastanawiam się tylko, czy mam sama uruchomić ponownie komputer i wszystko jest dobrze, czy coś zrobiłam źle bo nie pojawił mi się reset :?

    Edit: Już nieważne, nic nie idzie tak jak ja bym chciała :x Poddaję się...
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano czerwca 2012
    No to może skorzystaj z filmiku który podała Metalova :)

    A tak na marginesie to czy doda ktoś linki do jakichś fajnych póz ???
  • Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano lipca 2012
    Robię tak jak w filmiku który dała metalova, ale po zarejestrowaniu się na modthesims, znalezieniu poseplayer'a, i kliknięciu download, cały czas pojawia mi się jakiś błąd :x W gruncie rzeczy nie mogę nic pobrać :?

    Edit:
    Dobra, udało mi się jakoś pobrać...
    Rozpakowałam i dałam do folderu Mods/Packages.
    To samo zrobiłam z pozami, tylko czemu nadal nie mam go w grze ?

    Edit2:
    Udało się! Mam PP w grze !
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • arekisarekis Posty: 2,661 Member
    edytowano lipca 2012
    A pozy działają ? :P
  • Zuza99Zuza99 Posty: 237 Member
    edytowano lipca 2012
    Wszystko działa jak należy :-)
  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano lipca 2012
    No to dobrze :D dobrze że nie musiałaś się męczyć tak jak ja żeby go zainstalować :wink:
  • blakcblakc Posty: 529
    edytowano lipca 2012
    Ale tu się dzieje. Widzę, że wiele osób ma problemy i całkiem niepotrzebnie używa małpki. Słuchajcie, mam wielką prośbę. Nie używajcie małpki, z tym programem są same problemy i praktycznie mało kto go używa, z powodu niezgodności z aktualizacjami gry, małpka może powodować problemy, a przynajmniej powodowała je już dużo wcześniej, a nie mam informacji by sytuacja z nią się poprawiła. Świadczy o tym chociażby fakt, że nie już dostępna do pobrania ze strony modthesims, co oznacza, że nie jest rekomendowana. Kojarzę, że instalowała packages starym sposobem i może powodować błędy, których chyba każdy z nas wolałby uniknąć. Zalecam stosowanie ręcznej metody, która nie jest skomplikowana tym bardziej, że wiele osób spokojnie wszystko ogarnęło w 15 minut. Chciałam Was tylko przestrzec. Pozdrawiam wszystkich :mrgreen:
  • nataliaimikanataliaimika Posty: 1,180 Member
    edytowano lipca 2012
    Nie używajcie małpki. Blakc świetnie napisała. Instalacja PP jest prosta (tylko z moim "geniuszem" się plątałam i nie rozpakowałam plików i dla tego mi nier działało). Jak zainstalowałam małpkę to przez jakieś 3 mies. cały czas znajdowałam w kompie czegoś od małpki. Nie polecam jej
  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano lipca 2012
    Ja mam małpkę i chciałabym się dowiedzieć jakie to są błędy bo się boję :shock:
  • nataliaimikanataliaimika Posty: 1,180 Member
    edytowano lipca 2012
    Szczerze to ja tylko słyszałam, że jest gorsza jakość pose playera, ale jak zainstalowałam małpkę (usunęłam ją tego samego dnia) to przez 3 mies. znajdowałam coś na laptopie związanego z małpką. A co najgorsze nie mogłam sobie poradzić z usunięciem tego czegoś. Dopiero wujek informatyk mi pomógł.
  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano lipca 2012
    O mój boszee :shock:
  • LethiasLethias Posty: 2,306 Member
    edytowano lipca 2012
    Problemy z PP - część pierwsza. :mrgreen:

    O to co zmajstrowałem do tej pory:
    52905384.png
    'Wnętrze' folderu packages:
    94008533.png
    'Wnętrze' folderu Pose Player:
    56938614.png
    A klapsa filmowego jak nie było tak nie ma. :roll:


    Podkreślam, że wszystko dałem nie do dokumentów tylko na dysk, ale wątpię że to ma jakieś znaczenie.
  • maff_07maff_07 Posty: 318 Member
    edytowano lipca 2012
    Ja już na pierwszym zdjęciu widzę błąd. Otóż PP powinno być w pliku 'pacpages' a ty stworzyłeś 'Pose Player'.
  • blakcblakc Posty: 529
    edytowano lipca 2012
    No to pomieszałeś jak nie wiem.. :wink:
    Przede wszystkim, to czy folder Mods znajduje się na dysku, czy w dokumentach ma OGROMNE znaczenie!
    Jeżeli masz grę zaktualizowaną łatką 1.12 lub wyższą, a wnioskuję, że tak jest po sprawdzeniu posiadanych przez Ciebie gier, to musisz umieścić Mods w Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3. Nie możesz umieszczać Mods w folderze gry, bo EA zmieniła od łatki 1.12 docelowe miejsce czytania dodatków ND na to, które podałam i to jest podstawa, do ich działania.
    To na początek..

    Jak już zauważyła Maff_07 stworzyłeś folder Pose Player, który jest zupełnie niepotrzebny, bo zawiera pliki potrzebne do tworzenia listy póz, dla kreatorów, a podejrzewam, że raczej Cb to nie interesuje. Usuń folder PP. Jeżeli plik Resource.cfg jest poprawny, to przeniesienie całego folderu Mods bez PP do Moich dokumentów/.. powinno pomóc. Amen.
    ps. to wszystko było mówione 367554924 razy.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top