Mody do The Sims 3

1141516171820»

Komentarz

  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Mod na to, żeby okna wpuszczały więcej światła. Zdążyłem się już dowiedzieć, że dla wielu graczy jest to absolutny must-have, ponieważ wiele okien od EA jest zbugowanych i często nie wpuszczają światła (zwłaszcza te z dodatku Uniwersytet i Nie z Tego Świata). Światło zostało zedytowane przy wszystkich oknach, ze wszystkich dodatków. Poniżej tylko porównanie okien z podstawy, reszta w tym linku.

    MTS_Blyss-1605472-windows-basegame-ORIG.jpg

    MTS_Blyss-1605473-windows-basegame-EDIT.jpg
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Mod na mniej krzykliwe kolory roślin. Teoretycznie to można by to uznać też za CC, ale podmianki rzeczy z gry traktuję też po części jako mody.

    Tutaj link i zdjęcia porównawcze. W zestawie są małe rośliny, jak i większe drzewa.

    MTS_HystericalParoxysm-1211256-flowers-after.jpg
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Mod na ciekawsze ekrany ładowania. Również do miast ze store, do których do tej pory był ustawiony ten sam, domyślny. Można też zmodyfikować ten mod i dodać ekran ładowania do swojego własnego świata, autor dał nawet instrukcje jak to zrobić.

    Ogólnie jest to druga wersja moda z 2018. Nowa wersja jest udoskonalona i nie jest już tzw "core mod", a jedynie zwykłym modem skryptowym. Oznacza to, że nie będzie się gryzło z innymi core mods i że jest znacznie mniej inwazyjna.

    Wydawało mi się, że poprzednią wersję tego moda gdzieś już przedstawiałem na forum, ale nie mogę tego nigdzie znaleźć ani wyszukać. A chciałem uaktualnić link. :neutral:

    Tak czy siak, tutaj macie link do pobrania tej nowej wersji i szczegóły odnośnie moda. Poniżej kilka screenów.

    MTS_gamefreak130-1905623-MV.png

    MTS_gamefreak130-1905625-DV.png

    MTS_gamefreak130-1905627-RH.png
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Mod na walkę na miecze. Animacje zaczerpnięte z The Sims Średniowiecze, trzeba je pobrać osobno z linka w opisie moda.

    Walka działa jak sparing z dodatku z podróżami. Wszystko to łącznie z animacjami waży zadziwiająco mało.

    Tutaj link do moda

    MTS_CyrusBanefort-1909520-Screenshot-29.jpg

    MTS_CyrusBanefort-1909522-Screenshot-32.jpg
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano kwietnia 2020
    Mod który jest - można powiedzieć - przełomowy pod pewnym względem. Randomizuje genetykę w grze i może w pewnym stopniu ograniczyć tworzenie się tzw "budyni". Miastowi wygenerowani przez grę wyglądają jak latynosi ze sporą nadwagą i zamiast szczęki mają wał tłuszczu. To przez tą twarz nadano im tytuł budyniów. Poniższy mod może w jakimś stopniu to ograniczyć, bo cechy dziedziczone są losowe. Choć w dłuższej perspektywie nie wiadomo jak ten mod się zachowa i czy nie powstaną jakieś potworki. Na zdjęciach autor dał dosyć jaskrawe przykłady.

    Tutaj link i więcej informacji. Poniżej przeklejam kilka zdjęć.

    MTS_NeuroBlazer-1919891-Thumbnail.jpg

    MTS_NeuroBlazer-1919888-NotificationsCompilation.jpg



  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    edytowano kwietnia 2020
    Podobny mod powstał dla zwierzaków ale tu bardziej chodzi, żeby zwierzaki nie były tak chude i żeby nie wyglądały jak klony. Ja rzadko gram zwierzakami, nigdy jednak nie zauważyłem niczego takiego. Na zdjęciach autora też nie bardzo wiem o co tam biega, bo dużej różnicy nie widzę. Być może jest to mod dla tych, którzy bawią się w prowadzenie hodowli i zwracają uwagę na szczegóły.

    Tutaj link i szczegóły.

    MTS_LittleCheshire-1914350-PuppiesBefore1.jpg

    MTS_LittleCheshire-1914351-PuppiesAfter1.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top