Poradnik - Dzieci mutanty - wadliwe pliki jak się ich pozbyć

2»

Komentarz

  • SimowaOlaaSimowaOlaa Posty: 305 Member
    edytowano czerwca 2013
    Ja akurat wiedziałam jak usunąć te obiekty,ale wciąż jest to bardzo ważne dla początkujących :) A link to rewelacja,dzięki :) W życiu nie zgadłabym że obiekty tam podane mogą być szkodliwe. A jednak. Mam tylko problem z wadliwymi butami które są w grze i przez nie w mieście mam mutanty :( a w obiektach zmodyfikowanych,w programie startu ich nie ma.Aczkolwiek poradnik świetny :)
  • Psiokotka04Psiokotka04 Posty: 34 Member
    Mam lepszy sposób na ten błąd. Ogólnie sama go wymyśliłam i zawsze działa. Jak mi się urodzi jakieś dziecko mutant,to wpisuję kod ''testingcheatsenabled true'' klikam z shiftem na dziecko,wybieram opcję....przypomni mi ktoś jak się nazywa? W każdym razie,łatwo się po nazwie tej opcji domyśleć ,że wybrany sim po wybraniu jej przechodzi do następnej grupy wiekowej(pragnę przypomnieć,że niemowlę to niezbyt ważna grupa wiekowa i cechy od niej nie zależą). A więc niemowlę zmienia się w małe dziecko,a jeśli ma na sobie ciuchy dla dorosłych,które czynią go trochę mutantem,to można je zmienić. Pomogłam? Wiem,nie umiem pisać poradników.
  • heppkaaaheppkaaa Posty: 19 Member
    SimowaOlaa napisał użytkownik: »
    Ja akurat wiedziałam jak usunąć te obiekty,ale wciąż jest to bardzo ważne dla początkujących :) A link to rewelacja,dzięki :) W życiu nie zgadłabym że obiekty tam podane mogą być szkodliwe. A jednak. Mam tylko problem z wadliwymi butami które są w grze i przez nie w mieście mam mutanty :( a w obiektach zmodyfikowanych,w programie startu ich nie ma.Aczkolwiek poradnik świetny :)

    mam taki sam problem! i nie mam pojęcia który (bo pewnie to przez nie) sims z giełdy wymiany je zawiera :neutral: ale zaraz odpalę swoją grę i będę probowała się tego pozbyć :smiley:
    dziękuje reszcie za pomoc :wink:
  • AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Należy małe dziecko (nie niemowlę) położyć przy komodzie i kliknąć na komodę aby zmienić mu ubranie. Natomiast niemowlę w beciku trzeba kodem "dorosnąć" - można kodem testingcheatsenabled true i potem klikamy na skrzynkę pocztową i z menu wybieramy zmianę wieku, oczywiście wybieramy wcześniej to konkretne dziecko, a nie innego Sima :)

    Modem NRAAS jest szybciej, ale nie każdy lubi mody :)

    Niestety - najczęściej buty i odzież powodują bugi, wynikające z tego, że "twórca" zapomniał przypisać dany ciuch czy buty do konkretnej grupy wiekowej, a czasami i płci. Stąd zdarzają się takie błędy - Sim mężczyzna nagle ma bluzkę "z biustem" a małe dziecko zamienia się w koszmarka, bo siatka ubrania nie pasuje do siatki postaci i zniekształca ją.
    Bywają też bugi związane z włosami, ale wtedy częściej Sim wygląda jako łysy. Brak skórki, której użył twórca do zbudowania postaci powoduje, że nasz pobrany Sim wygląda w bibliotece jak osmolony diabeł :)
  • kumharas13kumharas13 Posty: 1 Member
    Genialny poradnik! Przydaje się nawet 7 lat później 👍 Nareszcie rozwiązanie mojego problemu!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top