PORADNIK - Wielki Poradnik o Cechach

13»

Komentarz

  • Opcje
    ZabicSimaZabicSima Posty: 18 Member
    edytowano czerwca 2013
    Też chciałam zobaczyć poradnik, a tu error :(
  • Opcje
    olivia_bytnerolivia_bytner Posty: 33 Member
    edytowano listopada 2013
    Nie działa. ;(

    A co do ukrytych cech to z tego co wiem to je się odziedzicza.Znalazłam to w necie:
    Piroman – U dziecka strażaka pojawia się nowa opcja "Spal Coś w Pobliżu". Tej opcji można użyć tylko na parceli domowej, a ogień się nie rozprzestrzeni. Zawiera w sobie cechę poniżej.
    Niewrażliwy na Ogień – Dziecko strażaka nie umrze z powodu ognia. Ponadto tą cechę posiada również Kościlda.
    Rockman – Dziecko Sima na szczycie kariery muzycznej szybciej osiąga szczyt tej kariery oraz szybciej uczy się grać na gitarze.
    Włamywacz – Dziecko złodzieja ma nową opcję: "Podkradnij się Tutaj".
    Smakosz ***** – Nastrój dziecka dostawcy ***** poprawia się po zjedzeniu *****.
    Nie Bałagani – Dziecko pokojówki... po prostu nie bałagani!
    Potrafi Salutować – Dziecko Sima na szczycie kariery wojskowej potrafi Salutować (pojawia się interakcja w "'Przyjazne" -> "Salutuj'"). Gdy mamy dodatek Pokolenia, to Simowie po szkole wojskowej oraz uczęszczający na skauting również mają tę opcję.
    Potrafi Zatrzymać Włamywacza – Dziecko Stróża Prawa (Najwyższy Poziom Kariery) potrafi zatrzymać Włamywacza!
    Kultura chińska
    Kultura egipska
    Kultura francuska
    Mumia
    Detektyw
    SimBot
    Wampir - Jeśli sim zostanie ugryziony przez wampira dostaję to cechę
    Wymyślony przyjaciel
    Jednorożec – ukryta cecha dla jednorożców
    Dżin
    Pokój dla świata
    Wróżka-
    Wiedźma
    Wilkołak
    Kosmita
    Ważniak
    Kujon
    Buntownik
    Simorośl
  • Opcje
    afloditkaafloditka Posty: 4 Member
    edytowano sierpnia 2014
    Wyświetla się brak takiego pliku :(
  • Opcje
    Dałoby radę jakoś zaktualizować ten plik? Bo był dodany z 6 lat temu i już nie jest aktualny, a fajnie byłoby poczytać, może dowiedziałoby się czegoś więcej na temat cech :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Jest jeszcze strona simspedia http://pl.sims.wikia.com/wiki/Simspedia - tam też można sporo się dowiedzieć :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Parka chyba już od dawna nie zagląda na forum - a szkoda
  • Opcje
    Simspedię znam i tyle, co tam jest przedstawione, to też znam xd Pomyślałam, że skoro ktoś poświęcił spoooro czasu na stworzenie poradnika o cechach, to będzie znacznie lepszy od tego na simpedii nieco potraktowanego po macoszemu :)
    No właśnie, szkoda, że nie zagląda i nie da się wznowić linku. No nic, dzięki w każdym razie! :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top