PORADNIK - Wielki Poradnik o Cechach

2

Komentarz

  • Opcje
    krzyhu12krzyhu12 Posty: 664 Member
    edytowano lipca 2011
    świetne, bardzo mi się przydał!
  • Opcje
    PomelkaPomelka Posty: 2
    edytowano lipca 2011
    Niez
      łe mi się bardzo przyda ;)
  • Opcje
    eloelx3eloelx3 Posty: 169 Member
    edytowano lipca 2011
    Świetne te poradniki! Dużo się z nich dowiedziałam, zachęciłeś mnie nawet do kilku cech. Muszę nakłonić Simkę do romansu ze strażakiem...
  • Opcje
    Nika127Nika127 Posty: 1,926 Member
    edytowano lipca 2011
    Ciekawe te poradniki,dowiedziałam się paru rzeczy :)
    Napracowałeś się,nie ma co :)
  • Opcje
    Artix9996Artix9996 Posty: 26
    edytowano sierpnia 2011
    Czy cecha "Wirtuoz" też działa na nowe instrumenty z "Po zmroku". Niestety mi się zdaje, że raczej nie. Powinni zrobić do tego aktualizację. Według mnie też powinno się sobie wybrać instrument, na jakim chce się grać w karierze muzyka.

    Też nasi Simowie powinni mieć możliwośc bycia: lokajami, sprzątaczkami, dostawcami *****, wykidajłem, itp.
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano listopada 2011
    Podziekowania - nie przyszlo mi do glowy, ze geniusz .artysta moze byc pracowac w policji. Tylko jedna uwaga na temat "specjalny pocalunek". Jest szalenie przydatny, gdy kolo siebie pracuja rzezbiarz i np. malarz. Za minute oderwania od pracy nastrojniki szybuja w gore, Jak sie doda po jednej pochwale - nastrojniki u obojga na maxa.A wiadomo - max nastrojniki to arcydziela. Tak nawiasem -jedno arcydzielo rzezbiarstwa poprawia ozdobienie calej dzialki. Czyli tez nastrojniki w gore. Najbardziej zyskowne zestawienie zawodow u jednego Sima to astronauta (wojsko 10 poziom) plus rzezbiarz 10 poziom. Jak sie biedaka na te poziomy dociagnie.. 8)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    ewunia9811ewunia9811 Posty: 39
    edytowano listopada 2011
    super poradnik
  • Opcje
    piesrudycwaniakpiesrudycwaniak Posty: 3
    edytowano stycznia 2012
    Świetny poradnik, napracowałeś się ;] pozdrawaiam ;*
  • Opcje
    LaLiLasiLaLiLasi Posty: 20
    edytowano stycznia 2012
    Poradnik jest Świetny :D :thumbup: :thumbup: :thumbup:
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano lutego 2012
    Właśnie przejrzałem poradnik i stwierdzam, że forma obrazka sprawia, że staje się on brzydki a momentami po prostu słabo czytelny.

    Zacząłem go aktualizować. Dotyczyć ma to głównie wzbogacenia poradnika o cechy z dodatków, które jeszcze nie wyszły gdy go pisałem (od Po Zmroku włącznie). Poprawiłem kilka błędów w pisowni przy czym chodzi tu głównie o przecinki.
    Pojawi się także większa zmiana. Ciągły tekst nie był zbyt ciekawy. Dodaję ikonki cech, które są widoczne w CASie i ewentualnych wymaganych dodatków. Taka czysto wizualna zmiana.

    Sam poradnik będzie prawdopodobnie w formacie PDF (poproszę jednego z użytkowników, który wspominał o tym w poradniku o pracy aby mi w tym pomógł). Wrzucę również wersję z Worda na bardziej normalny serwer. Jeśli dam radę zrobię także wersję w PowerPoincie, którą będzie się przeglądać najwygodniej.

    Z poradnikiem o pracy też postaram się coś zrobić.

    @Edit: W jaki sposób można wrzucić plik .pdf aby był online? Google Chrome umożliwia przeglądanie takich plików bezpośrednio w oknie tylko jak to zrobić?
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    FilleableFilleable Posty: 10
    edytowano lutego 2012
    Super ten poradnik. Ja praktycznie wszystko to wiedziałam, bo jestam starym wyjadaczem simsów, ale na pewno poradnik praktyczny :)
  • Opcje
    ad2802ad2802 Posty: 1
    edytowano marca 2012
    Poradnik jest rewelacyjny.
    Do cech dorzuć jeszcze to co doszło w "Showtime", jeśli możesz.
    Co do karier - szkoda, że tak mało opisałeś, tylko filmowca, jeśli dasz radę to może wklep coś więcej.
    Uwagi na temat cech ukrytych są bezcenne, nie miałam pojęcia że są takowe.
    I koniecznie dodaj o tym "specjalnym pocałunku" który ktoś wcześniej opisał. Takie spostrzeżenia z gry są na wagę złota, ja sama korzystam na okrągło tylko z kilku "bezpiecznych" cech, widać że trzeba czasami zaszaleć. :mrgreen:
  • Opcje
    marcin05400marcin05400 Posty: 216
    edytowano marca 2012
    No no widać bardzo dobra robota Przydatne nie tak jak inne poradniki :D ...
    Dobrze było by jak byś dodał nowe cechy z Zostań gwiazdą ...
  • Opcje
    OLox20012OLox20012 Posty: 35 Member
    edytowano kwietnia 2012
    Wspaniały przewspaniały ten poradnik.Ej mam pytanie czy te ukryte cechy można odziedziczać bo chce wszystkie cechy w jednym simie.
  • Opcje
    qbas2000qbas2000 Posty: 3 Member
    edytowano kwietnia 2012
    Super poradnik. Wszystko jest dok
      ładnie opisane i zgadzam się z moimi poprzednikami żebyś dodał cechy z Zostań Gwiazdą. I czy da się zdoby
    [code]ć jakoś te ukryte cechy?
  • Opcje
    bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    edytowano sierpnia 2012
    super poradnik, bardzo przydatny dla początkujących graczy ;)
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Opcje
    MateomikMateomik Posty: 435
    edytowano listopada 2012
    hmmm nie moge go otworzyć wyskakuje mi takie cuś:
    Błąd! - Error 404

    Strona lub plik, którego ******* nie istnieje.

    Możliwe rozwiązania problemu:
    - plik został skasowany przez Administrację, bo był niezgodny z regulaminem,
    - plik się zestarzał (patrz regulamin),
    - popełniłeś błąd wpisując adres strony.
    W innym przypadku skontaktuj się z Administracją.

  • Opcje
    Kruszynka1991Kruszynka1991 Posty: 9
    edytowano grudnia 2012
    Witam.
    Byłam bardzo ciekawa tego poradnika, ale niestety nic nie działa... Jakiś Error czy coś.. :( Czy można to jakoś naprawić? Bardzo proszę.. Pozdrawiam
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    edytowano grudnia 2012
    Faktycznie nie działa. Spróbujemy końca świąt zrobić nowy. I tak by nie zaginął
  • Opcje
    Crazydog126Crazydog126 Posty: 4
    edytowano czerwca 2013
    Będzie naprawiona wersja? Jestem ciekaw poradnika, a tu ERRORY ;/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top