PORADNIK - Wielki Poradnik o Cechach

«13
Po trzech dniach pracy i napisaniu prawie 19 000 znaków ukończyłem poradnik dotyczący cech.
Jako, że wersja nie była najlepszej jakości, a nie wszyscy mieli worda aby ściągnąć plik zrobiłem nową wersję.
Obrazek jest za duży i po prostu nie pokaże się na forum.
Poradnik do zobaczenia TUTAJ.
Aktualizacja tego poradnika i Wielkiego Poradnika o Pracy do zobaczenia TUTAJ

Komentarz

  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    edytowano sierpnia 2010
    Ups, napracowałeś się dziko, Parko! Większość informacji można znaleźć podświetlając opcje cech - ale kilka jest rzeczywiście nowych. Serdeczne dzięksy!

    Może mi podpowiesz, co zrobić z flirciarzami, którzy mają cel życiowy "Chłopak/dziewczyna dziesięciu Simów"? Opcji prowadzących do romansu jest rzeczywiżcie przy tej cesze więcej - ale po wejściu w interakcję chłopak/dziewczyna z pierwszym zauroczonym Simem przy kolejnych amorach opcja "Zaproponuj stały związek" już się nie pojawia. Czy jest może jakaś cecha, którą musi mieć Sim-flirciarz, aby przygruchać wymaganą dziesiątkę Simów?

    Pozdrawiam :-)
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano sierpnia 2010
    Jaktojest napisał użytkownik:
    Ups, napracowałeś się dziko, Parko! Większość informacji można znaleźć podświetlając opcje cech - ale kilka jest rzeczywiście nowych. Serdeczne dzięksy!

    Może mi podpowiesz, co zrobić z flirciarzami, którzy mają cel życiowy "Chłopak/dziewczyna dziesięciu Simów"? Opcji prowadzących do romansu jest rzeczywiżcie przy tej cesze więcej - ale po wejściu w interakcję chłopak/dziewczyna z pierwszym zauroczonym Simem przy kolejnych amorach opcja "Zaproponuj stały związek" już się nie pojawia. Czy jest może jakaś cecha, którą musi mieć Sim-flirciarz, aby przygruchać wymaganą dziesiątkę Simów?

    Pozdrawiam :-)
    Nareszcie ktoś dał jakiś komentarz.

    Nie jestem pewny czy nie będzie trzeba zrywać z poznanymi simami aby znaleźć nowych.
  • Opcje
    dziecko99dziecko99 Posty: 2,178 Member
    edytowano sierpnia 2010
    Tak,trzeba zrywać z poprzednimi

    Ciekawy poradnik i dłuuugi ; )
  • Opcje
    Nacia666Nacia666 Posty: 632
    edytowano sierpnia 2010
    Wow! Napracowałeś się ;) Fajny poradnik :D
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano sierpnia 2010
    Cieszę się z pozytywnych komentarzy. Teraz robię poradnik o karierach.

    I zapomniałem dodać dużej ciekawostki o pechowcu.
    Mianowicie gdy nadamy simowi cechę pechowca uczynimy go nieśmiertelnym. Mroczny Kosiarz stwierdzi, że jego pech rozśmiesza wszystkich w pobliżu. Dzięki temu sim pozostanie w świecie simów ***óki nie wykupimy odpowiedniej nagrody i nie zmienimy tej cechy.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    rgx97rgx97 Posty: 7,593 Member
    edytowano sierpnia 2010
    Mam nadzieję, że będzie tak samo rewelacyjny jak ten. ;)
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano sierpnia 2010
    Jest już niemalże skończony.

    Poradnik można kopiować pod warunkiem, że nie podasz się za autora.
  • Opcje
    klaudia2312klaudia2312 Posty: 1,485 Member
    edytowano sierpnia 2010
    Łał, napracowałaś się nad tym poradnikiem.
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano sierpnia 2010
    Widzę, że nikt nie komentuje moich poradników. Tutaj jest kilka komentarzy i stanęło w miejscu, a w poradniku o pracy w ogóle nie ma komentarzy. Miałem nadzieje na przyklejenie, ale to mało możliwe.

    Zamierzam wydać trzeci poradnik. Tym razem o umiejętnościach, ale zastanawiam się czy to ma sens. Chciałbym, aby moje poradniki były popularne. Nie po to poświęcam tyle czasu i pracy, aby obejrzało go kilka osób.

    To jak? Robić ten trzeci poradnik?
  • Opcje
    klaudia2312klaudia2312 Posty: 1,485 Member
    edytowano sierpnia 2010
    Hmm.Jeżeli będziesz go robic w Wordze to ja go nie przeczytam bo nie mam Worda. Jeżeli chcesz to zrób..Albo zaczekaj az ktoś jeszcze wypowie się na ten temat.
  • Opcje
    JagodaWJagodaW Posty: 188
    edytowano sierpnia 2010
    Zrób ten trzeci poradnik. Ten jest bardzo przydatny.
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano sierpnia 2010
    Nowa przejrzysta wersja dostępna dla wszystkich już jest. Wystarczy kliknąć linka.
  • Opcje
    ciara87ciara87 Posty: 297
    edytowano sierpnia 2010
    Dlaczego nie ma linków? Jestem bardzo zaciekawiona poradnikami a tu nic :(
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano sierpnia 2010
    ciara87 napisał użytkownik:
    Dlaczego nie ma linków? Jestem bardzo zaciekawiona poradnikami a tu nic :(
    Już wszystko zostało ukończone. W poradniku o pracy jest mały błąd spowodowany tym, że robiłem go w wordzie i zapomniałem w pewnym momencie skasować linię oddzielającą strony. Oba poradniki mają długość co najmniej 15.000 pikseli i to zlepka kilkunastu lub kilkudziesięciu screen-shotów.
    Proszę was o komentarze. Chciałbym, aby poradniki zostały przyklejone, ale chyba nie wolno mi zgłosić do przyklejenia własnych tematów.

    Poradniki można rozpowszechniać, ale warunkiem jest to, że nie powiesz, że to ty jesteś jego autorem. Ufam wam więc dlatego nie wstawiłem znaków wodnych. Nie myślcie, że nie zorientuje się, że ktoś zrobił plagiat, bo mam do tego program.
  • Opcje
    ciara87ciara87 Posty: 297
    edytowano września 2010
    Naprawdę świetny. Jest tylko mala niedogodnośc - nie umiem tego skopiowac, zeby sobie wydrukowac. Czy to moze specjalnie, by bylo dostepne tylko na necie?
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano września 2010
    ciara87 napisał użytkownik:
    Naprawdę świetny. Jest tylko mala niedogodnośc - nie umiem tego skopiowac, zeby sobie wydrukowac. Czy to moze specjalnie, by bylo dostepne tylko na necie?
    Bo ten poradnik jest obrazem. Musisz wydrukować go w programie graficznym uprzednio zapisując (PPM + zapisz obraz jako).
  • Opcje
    Martyna0801Martyna0801 Posty: 21
    edytowano września 2010
    To wspaniały poradnik. Szczerze mówiąc bardzo mi pomógł. Musisz koniecznie zrobić następny, świetnie ci to idzie. :D:D:D:D :-) :-) :-) :D:D:D:wink::wink::wink::wink::wink:
  • Opcje
    JaktojestJaktojest Posty: 941 Member
    edytowano września 2010
    Rób kolejny poradnik koniecznie! I nie wściekaj się, że nie od razu masz feedbacki. Niestety, grupa użytkowników, którzy potrafią napisać coś więcej niż "Wow", "Łoł" albo "Fajnie!" w tej społeczności jest wyjątkowo mała :-) A ci, którzy są, nie codziennie mogą bywać na forum. :-(

    Popieram pomysł przyklejenia poradników. Wtedy i bez kopiowania można łatwo się do nich dostać, gdy potrzebujemy jakiejś informacji.
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano października 2010
    Jaktojest napisał użytkownik:
    Rób kolejny poradnik koniecznie! I nie wściekaj się, że nie od razu masz feedbacki. Niestety, grupa użytkowników, którzy potrafią napisać coś więcej niż "Wow", "Łoł" albo "Fajnie!" w tej społeczności jest wyjątkowo mała :-) A ci, którzy są, nie codziennie mogą bywać na forum. :-(

    Popieram pomysł przyklejenia poradników. Wtedy i bez kopiowania można łatwo się do nich dostać, gdy potrzebujemy jakiejś informacji.
    Jak skończę robić trzeci poradnik stworze temat w którym będą wszystkie. Wtedy będzie go można przykleić, ale żeby to zrobić będziecie to musieli powiedzieć moderatorowi (ja chyba nie mogę prosić o przyklejenie własnego tematu). Mam nadzieję, że pomoże to wielu użytkownikom, a przyklejenie sprawiłoby, że wiele osób by się zainteresowało. Niedługo będę musiał robić aktualizację, bo wychodzi dodatek PZ.
    Edit: Trzeci poradnik nie powstanie i chyba moja kolezanka o tym wspomniała. Widzę, że tematy przyklejone co mnie raduje. Teraz jak przeczytałem go jeszcze raz zauważyłem błędy. Gdy wyjdzie dodatek Po Zmroku wspomnę o wszystkich miejscach, w których popełniłem błąd.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Opcje
    parka632parka632 Posty: 548
    edytowano listopada 2010
    Minął tydzień więc mi wolno.
    Ta czwarta aktualizacja jest do wielkiego poradnika o pracy, a nie o cechach.
    Poradnik
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top