PORADNIK - Jak wywołać meteor ?

«1

Wymagana gra The Sims 3 Kariera-


1.Kupujemy teleskop.
2.Dajemy simowi cechę "pechowiec" (podobno działa to szybciej niż normalnie)
3.Karzemy simowi oglądać nocą gwiazdy lub każemy "obserwować" niebo za dnia(nie działa to na interkacji przeglądaj galaktykę :P )
meteor.jpg
4.Po kilku dniach obserwacji (czasem po 5 dniach czasem po 20 dniach) uderzy w naszego sima meteor .
Myślę że nie będzie już 255487 tematów na forum jak wywołać meteoryt..




Druga metoda to mod, jednak wielkim fanem modów nie jestem, więc nie wiem czy mod działa.Wiadomo mi iż po instalacji moda częściej spadają meteoryty.
Link do moda


Oh dziś kolorowo :D

Komentarz

  • Opcje
    olizgsolizgs Posty: 1,462 Member
    edytowano czerwca 2010
    Poradnik przydatny, i napewno pomoże wielu osobom na forum.
  • Opcje
    ArcamionaArcamiona Posty: 18
    edytowano lipca 2010
    Hmm...mi zabil meteor simke jak pielila w ogrodku.

    Simka ta byla moim genialnym dzieckiem, szalonym naukowcem i kiedy osiagnelam juz to co chcialam (pragnienie zyciowe potomek da Vinci) mialam juz powiekszac rodzine i bach! spadl na nia metor w ogrodku ale dlaczego tego nie wiem....

    nagle sie sciemnilo i pojawil sie komunikat "Marissa zastanawia sie dlaczego nagle zrobilo sie tak ciemno" po czym oczywiscie spadl metor zostawiajac wielka dziure w ziemi i zrozpaczonego meza.

    Szkoda ze ozywic sima mozna tylko do postaci ducha, niestety dziecko z duchem tez nie mialo powloki cielesnej :(
  • Opcje
    Guralka79Guralka79 Posty: 114
    edytowano lipca 2010
    Arcamiona napisał użytkownik:
    Hmm...mi zabil meteor simke jak pielila w ogrodku.

    Szkoda ze ozywic sima mozna tylko do postaci ducha, niestety dziecko z duchem tez nie mialo powloki cielesnej :(

    Przecież wystarczy, że taki duch zje ambrozję i juz będzie normalny.

  • Opcje
    ArcamionaArcamiona Posty: 18
    edytowano lipca 2010
    No tak tylko skad ambrozje? Zanim zrobie postac z ogrodnictwem 10 i do tego znajde i wyhoduje odpowiednie rosliny to juz mi sie reszta zestarzeje :(
  • Opcje
    Guralka79Guralka79 Posty: 114
    edytowano lipca 2010
    Arcamiona napisał użytkownik:
    No tak tylko skad ambrozje? Zanim zrobie postac z ogrodnictwem 10 i do tego znajde i wyhoduje odpowiednie rosliny to juz mi sie reszta zestarzeje :(
    Hodujesz w innej rodzinie (możesz na ten czas wyłączyć starzenie się) a potem możesz do sąsiada po owoce życia jeździć całą okolicą (nigdy nie przestanie rosnąć). Mój sim zasiał wszystkie mozliwe w grze rośliny)rośliny na parceli, potem się przeprowadził na parcele obok i ma "prawie swoj" wieczny ogrodek, ktorego nie trzeba podlewac, plewic, tylko mozna zbierac :wink:
    To samo zrobilam z rybami. Zrobilam parcele ze stawami hodowlanymi i tam ************* rybki, które złapałam różnymi simami i teraz nie musze jezdzic zadnym simem np. do Egiptu, żeby zlowić rybe mumię.
  • Opcje
    ArcamionaArcamiona Posty: 18
    edytowano lipca 2010
    Dzieki, na pewno sprobuje :)
  • Opcje
    emila17061996emila17061996 Posty: 97
    edytowano lipca 2010
    A jest jakis sposub na wywolanie meteorytu bez dodatków?
  • Opcje
    martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano lipca 2010
    Nie, ponieważ meteor dochodzi w dodatku Kariera, w grze podstawowej jego nie ma.
  • Opcje
    pauletkapauletka Posty: 307
    edytowano lipca 2010
    A mój sim skaka[/list]ł na trampolinie i w niego uderzy
      ł
  • Opcje
    krzyhu12krzyhu12 Posty: 664 Member
    edytowano września 2010
    Arcamiona napisał użytkownik:
    Hmm...mi zabil meteor simke jak pielila w ogrodku.

    Simka ta byla moim genialnym dzieckiem, szalonym naukowcem i kiedy osiagnelam juz to co chcialam (pragnienie zyciowe potomek da Vinci) mialam juz powiekszac rodzine i bach! spadl na nia metor w ogrodku ale dlaczego tego nie wiem....

    nagle sie sciemnilo i pojawil sie komunikat "Marissa zastanawia sie dlaczego nagle zrobilo sie tak ciemno" po czym oczywiscie spadl metor zostawiajac wielka dziure w ziemi i zrozpaczonego meza.

    Szkoda ze ozywic sima mozna tylko do postaci ducha, niestety dziecko z duchem tez nie mialo powloki cielesnej :(


    przecież możesz zrobić dziecko z nią a później dać jej albo arbuza(urodzi dziewczyne) albo jabłko(będzie chłopiec)oczywiście zwiększa szanse że będzie to sim-człowiek!!!
    wypróbowałem to a chciałem mieć dziecko-ducha dziewczyne i bach zjadła mi simka z 10 arbuzów i przyszła na świat dziewczyneczka-człowiek! a miałbyć dziewczynka-duch :cry:
  • Opcje
    eloelx3eloelx3 Posty: 169 Member
    edytowano lipca 2011
    martys15 napisał użytkownik:

    Wymagana gra The Sims 3 Kariera-


    1.Kupujemy teleskop.
    2.Dajemy simowi cechę "pechowiec" (podobno działa to szybciej niż normalnie)
    3.Karzemy simowi oglądać nocą gwiazdy lub każemy "obserwować" niebo za dnia(nie działa to na interkacji przeglądaj galaktykę :P )
    meteor.jpg
    4.Po kilku dniach obserwacji (czasem po 5 dniach czasem po 20 dniach) uderzy w naszego sima meteor .
    Myślę że nie będzie już 255487 tematów na forum jak wywołać meteoryt..

    Sim nie musi obserwować nieba, może robić cokolwiek, tylko, że meteor uderzy tylko w sima z wysokim poziomem logiki. A jak będzie Pechowcem to nie umrze, można wspomnieć, więc jak ktoś chce zabić sima, to niech mu nie daję cechy Pechowiec.
  • Opcje
    martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano lipca 2011
    Ostatnio do tych meteorów szczęścia nie mam. Przez rok mi nie spadł O.o
  • Opcje
    karhankarhan Posty: 18
    edytowano lipca 2011
    Można wpisać testincheatsenabled true, a potem buydebug i kupić rozsiewacz meteorytów, wtedy szybciej spadnie ten meteoryt.
  • Opcje
    martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano lipca 2011
    Haha!

    To nie tak!

    Rozsiewacz sprawia że meteoryty pojawiają się na ziemi a nie spadają z nieba! :lol:
  • Opcje
    24KINIA24KINIA Posty: 40
    edytowano lipca 2011
    jak mi kiedyś dziewczynka sprzedawała ciastka to w nią uderzył najpierw nie wiedziałam co sie dzieje bo mi jak do mi nie spadł zaden



    potem mi do jej ojca zadzwonili z ośrodka naukowego wskrześili ją i normalnie była ducham mogłam ją sterować :!:
  • Opcje
    krzyhu12krzyhu12 Posty: 664 Member
    edytowano lipca 2011
    to teraz zrób jej ambrozje to stanie się człowiekiem
  • Opcje
    Blade20008Blade20008 Posty: 21
    edytowano sierpnia 2011
    z tymi sposobami na ogrodki i ryby nie myslaem nad tego typu zabawa
    dzieki
  • Opcje
    goka1999goka1999 Posty: 374 Member
    edytowano października 2011
    Co do ogródków to można wpisać kody Testingcheatsenabled true a potem buydebug on i wybrać z odpowiedniego katalogu rośliny i stawiać aż któraś będzie miała owoce, a ryby to zrobić jezioro, i powstawiać rozsiewacze ryb i łowić
  • Opcje
    MlodyRaperMlodyRaper Posty: 231
    edytowano października 2011
    po 12 dniach meteor zawitał :D
  • Opcje
    ANIAchocolateANIAchocolate Posty: 51 Member
    edytowano sierpnia 2012
    Ja się boję tego moda!!! Pobrałam go i od razu prawie zabiło mi simkę!!!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top