PYTANIA ODNOŚNIE KONKURSÓW EA (OFICJALNYCH I MINI) - ZADAJEMY TUTAJ, NIE W KONKURSIE!!!

«13456747
Tutaj zadajemy wszelakie pytania odnośnie KONKURSU - chodź i tak wydaje mi się, że wszystko jest CZARNO na BIAŁYM! - Pozdrawiam :)

Komentarz

  • MateomikMateomik Posty: 435
    edytowano października 2009
    Tak zgadzam sie jest czarno na białym lecz mam jedno pytanie jezeli wiersz znajduje sie na konkursie to czy mozna go zmienic cos dodac ujac jak ktos chce czy z chwilą wysłanie nic nie mozna zmieniac??
  • martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano października 2009
    Czy może być wiersz dwu zwrotkowy, czy można je ozdabiać graficznie (niech mi tylko ktoś zabierze ten pomysł to zabije :twisted: ) ?
  • Mod_miNoxPLMod_miNoxPL Posty: 406
    edytowano października 2009
    Mateomik napisał użytkownik:
    Tak zgadzam sie jest czarno na białym lecz mam jedno pytanie jezeli wiersz znajduje sie na konkursie to czy mozna go zmienic cos dodac ujac jak ktos chce czy z chwilą wysłanie nic nie mozna zmieniac??


    Można zmienić tylko zaraz po dodaniu np zobaczyłeś błąd itp ale później już niestety nie...

    Martys sluchaj jak zrobisz tak zrobisz aby było ok :)
  • martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano października 2009
    Czy estetyka pracy będzie oceniana ?
  • Mod_miNoxPLMod_miNoxPL Posty: 406
    edytowano października 2009
    martys15 napisał użytkownik:
    Czy estetyka pracy będzie oceniana ?

    A jest to napisane?? Gdzieś w regulaminie konkursu?
  • martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano listopada 2009
    Eh minox, napisałem dla ciebie wierszyk ale zapodam go po konkursie :lol: ^^

    A co do konkursu, to musiałem raz edytować posta ponieważ mi się zrobiło takie cudo
    beztytuurf.png

    Że by nie było że gram nie fer.
    Post edited by Nieznany użytkownik on
  • Mod_miNoxPLMod_miNoxPL Posty: 406
    edytowano listopada 2009
    martys15 napisał użytkownik:
    Eh minox, napisałem dla ciebie wierszyk ale zapodam go po konkursie :lol: ^^

    A co do konkursu, to musiałem raz edytować posta ponieważ mi się zrobiło takie cudo
    beztytuurf.png

    Że by nie było że gram nie fer.

    Nie podlizuj się, bo i tak Diskwalifikacja Ci grozi :) za to postowanie w temacie konkursowym... dejwiemu też :)
  • Gosia96Gosia96 Posty: 637
    edytowano listopada 2009
    Błagam :-( tylko mnie nie zdyskwalifikujcie. :cry: Tak się napracowałam nad moim wierszykiem.
  • martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano listopada 2009
    Dobra będę już grzeczny :mrgreen:
  • gusia1972gusia1972 Posty: 674
    edytowano listopada 2009
    Przepraszam ale co do konkursu musiałam edytować posta ponieważ pomyliłam się w jednej linijce wiersza i musiałam poprawić :(

    Jeszcze raz przepraszam :(
    Mam nadzieje że nie zostanę zdyskwalifikowana.
  • Klaudyna178Klaudyna178 Posty: 123
    edytowano listopada 2009
    Ja też musiałam zmienić, ale to od razu po dodaniu, ponieważ wkleiłam nie tą wersję wiersza :).Mam pytanie ile ściąga się gry ze strony EA ? Mam chrapkę na Need for Speed shift :twisted: . Pewnie i tak nie wygram.Z moim "szczęściem" nie warto nawet brać udziału w konkursach, ale spróbować zawsze można. :D
    Nie wiem, czy dobrze napisałam nazwę gry.
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano listopada 2009
    Klaudyna178 napisał użytkownik:
    Mam pytanie ile ściąga się gry ze strony EA ?
    Wróżką nie jestem. Policz sobie uwzględniając szybkość swojego neta.
  • martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano listopada 2009
    To zależy od neta, umnie gry po 3 gb pobiera w kilka dni z transferem 120 kb/s przy 1 mb necie.
  • obaretkaobaretka Posty: 14,662 Member
    edytowano listopada 2009
    To się pobiera :shock: Oj będe miala chyba problem...
  • GalongerGalonger Posty: 1,542
    edytowano listopada 2009
    obaretka, jak dla mnie ten fragment w konkursie wyjaśnia wszystko.
    konkursz.jpg
  • obaretkaobaretka Posty: 14,662 Member
    edytowano listopada 2009
    Och przepraszam :XD: Jaka ja roztrzepana jestem xD Długo będzie się ściągała ta gra... No ale będzie... Sory za offtop :oops:
  • Klaudyna178Klaudyna178 Posty: 123
    edytowano listopada 2009
    A to jest zupełnie za darmo ? Sorka,że takie pytania zadaje, alem mam uprzedzenie do takich konkursów. P.i.s.z.e, że za darmo, a trzeba płacić.
  • martys15martys15 Posty: 4,192 Member
    edytowano listopada 2009
    Jak masz neta dobrego neta to ci szybko pobierze a jak masz neta który ledwo wyświetla onet.pl to łoo hohoho simy dopiero będziesz miała dłuugo po premierze.

    Simy będziesz ściągać przez EADM.
  • Klaudyna178Klaudyna178 Posty: 123
    edytowano listopada 2009
    martys15 napisał użytkownik:
    Simy będziesz ściągać przez EADM.
    A co to jeśli mogę się zapytać. Ja jestem ciemna i powtarzałam to parę razy :roll:
  • Mod_miNoxPLMod_miNoxPL Posty: 406
    edytowano listopada 2009
    Klaudyna178 napisał użytkownik:
    martys15 napisał użytkownik:
    Simy będziesz ściągać przez EADM.
    A co to jeśli mogę się zapytać. Ja jestem ciemna i powtarzałam to parę razy :roll:

    EADM- Ea Download Manager - program dzięki któremu zalogujesz się do konta na ea.pl i ściągniesz zamówione/kupione/wygrane gry :) całą instrukcję wraz z nagrodą (kodem umożliwiającym bezpłatne pobranie gry) otrzymuje zwycięzca konkursu.

    Ktoś tu pisał, że wygrywa a trzeba płacić a o to dowód, że tutaj nie tolerujemy kruczków i tak będzie wyglądać zamówiona gra w EA Store po wpisaniu tego kodu.
    znizka.th.jpg Proszę zwrócić uwagę na pomarańczowy okrąg który pokazuję należnośc do zapłaty "0.00zł" a liczby wyżej przedstawiają cene łączną wszystkich produktów przed rabatem i po.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top