Agusiowy Zakątek: Eco Living czyli eko czy nie? (str. 27)

12223242527

Komentarz

  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano lutego 2017
    Piękny powrót Agu, wielka praca i nietuzinkowa przemyślana bryła, dużo tarasów i mnóstwo pomieszczeń.. I tu ja bym pewnie poległ aTy zamiast tego wyczarowałaś multum pięknie urządzonych pomieszczeń, bardzo stylowo, zwłaszcza urzeka otwarta jadalnia ale i kapitalne sypialnie. Bardo pomysłowe kompozycje jak w tej sypialni no i coś co lubie czyli funkcjonalny korytarz/klatka schodowa bardzo klimatyczna Ciekawe łączenia luster to od dawna jeden ze znaków rozpoznawczych w Twoich pracach.
    Kapitalne wnętrza ale tez bardzo fajnym bonusem jest owa wystawa obrazów :) świetne foty i jest ich tam chyba całkiem sporo dlatego bez wachania podkradnę sobie i domek i foty ;) Świetna praca.
    Fajnie że jesteś.
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano lutego 2017
    Bardzo ciekawa, wyrafinowana bryla zroznicowana wysokoscia poszczegolnych pieter i rozlozeniem kolorow drzewa i bieli. Bardzo ladnie sie tez prezentuje na tej nadmorskiej dzialce w Windenburgu. Wwnatrz mnostwo cudow z MOO - chyba najbardziej mi sie spodobalo wykorzystanie mebli do storzenia tej rzezbiarskiej kompozycji w sypialni nad lozkiem. Wnetrza eleganckie, przestronne jak zawsze w Twoich pracach.
    Bardzo urokliwy zakatek na tarasie z kominkiem z cudnym widokiem na morze. no i mistrzowskie wykorzystanie zdjec do ozdobienia calosci .
    Praca perfekcyjna z najwyzszej polki .♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • kate_lupkate_lup Posty: 110 Member
    Łooo, fantastyczny dom :D, doskonale dobrane tekstury i kolory, super urządzone wnętrza. Jak przeglądałam wcześniejsze prace podejrzałam kilka ciekawych pomysłów. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz jeżeli kiedyś z któregoś skorzystam. Pytanie o ogród... dla mnie z tym idealnie wystrzyżonym trawnikiem do tego domu jest doskonały. Zarośnięty zielskiem nie pasowałby do dość dużej i zróżnicowanej bryły a ten minimalizm jest prefekcyjny :).
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    wooww! Co my tu mamy ? Pełna profeska budowlana i fotograficzna ;)) Bryła domku niezwykle elegancka w ciepłej i stonowanej kolorystyce. Mega grywalność parceli i wspaniały klimat podwórka ;))
    Super praca <3
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Świetny domek Agusiu :) Czy była byś skłonna wystawić mi taki w realu? - żart
    Bardzo się cieszę że w końcu zebrałaś siły aby do nas wrócić :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Obłędna praca !! Jestem totalnie zachwycona , bryłą .kolorami , stylem , fotki świetne , pokazane każde pomieszczenie z takiej perspektywy jak lubię :star::star: A jest co pokazywać , ale wcześniej nawiążę do ogrodu , którego nie ma :D i bardzo dobrze , to jest własnie strzał w dziesiątkę , tu przy tak pięknej bryle modern , minimalistyczna zieleń dookoła pasuje najbardziej . Wracam do wnętrz , Aga zawsze miałaś talent do urządzania pomieszczeń i oryginalność , pamiętam jak to Ty pierwsza postawiłaś kanapy w toalecie , co było bardzo oryginalne . Tutaj jest już mistrzostwo stylu , niesamowicie eleganckie i wysmakowane zestawienia mebli , kolorów i ozdób , oglądam z wielkim podziwem i bardzo się cieszę , bo z wielką przyjemnością ogląda się taką dopracowaną pracę . Mnie również zachwyciły pomysły z MOO , a najbardziej ta łazienka

    ncq0hxjrn95i.jpg

    oraz kuchnia z jadalnią , genialne zestawienie , perfekcja

    eb7grmqbovh2.jpg

    Zresztą wszystkie pomieszczenia są świetne i zasługują na WIELKIE BRAWA!! Gratuluję Aga !! :D
    ID Origin olivkasims
  • MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    No proszę, i to się nazywa powrót w wielkim stylu ♥ Dom w tej okolicy wygląda cudnie, kojarzy mi się z bogatą, nowoczesną rezydencją nad oceanem :D Bardzo fajny kształt bryły, do tego fantastyczne połączenie drewnianej elewacji z białym neonem, daje to niesamowity efekt. Dzięki temu dom wygląda bardzo schludnie i elegancko, dodatkowo również prezentuje się cudnie i za dnia i nocy i mimo, że ogród nie powala jakoś specjalnie roślinnością, to dom nadrabia wszystko i nie potrzeba nic więcej. Tym bardziej, że znowu taki malutki on nie jest i zgrabnie zajmuje znaczną część działki :D

    Wnętrza to już inna bajka ♥ Każde pomieszczenie dopieszczone w każdym calu. Muszę stwierdzić, że w urządzaniu wnętrz jesteś mistrzynią a przy użyciu MOO potrafisz zdziałać prawdziwe cuda!

    Cóż mogę jeszcze dodać, pełen profesjonalizm! Brawo kochana! :kissing_heart:
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Przepiękny modern Aguś, oglądam te zdjęcia i oglądam, i nie mogę wyjść z kącika, bo tak mi się wszystko podoba. Wspaniała bryła, ogród idealny nic tam więcej nie potrzeba. Wiem, że Ci smutno, bo lubisz dużo zielska :D Z kolorystyką trafiłaś w mój gust, uwielbiam te odcienie czekoladowe w połączeniu z bielą, czy szarością. Wszystkie wnętrza pięknie urządzone, elegancko i stylowo, ale najbardziej zachwyciła mnie kuchnia z jadalnią oraz ta sypialnia z łazienką. :) Fantastyczna praca <3
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    fantastyczny modern Aguś! <3
    jestem pod wrażeniem, uwielbiam brązy i stonowane kolory, szarości, elementy złota pięknie zgrane. Bryła jest fantastyczna, ale mnie bardziej przyciągnęły wnętrza...boski klimat! :)
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Powrót w fantastycznym stylu Aguś ;) Modern jest niesamowity, przepiękna bryła i otoczenie. Wspaniale wygląda tez elewacja, bardzo lubie ten brąz. Sam szyk i elegancja <3 Wnętrza wymiatają! Osobiście nie przepadam za ciemnymi środkami, ale u Ciebie wyglądają cudownie. Szafka stworzona ze stolików jest obłędna! Podobnie jak obudowane łóżka. Super praca <3
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Z zewnątrz minimalistycznie na elewacji, ale bryła i jej zakamarki i gra kształtów to rekompensuje. Wewnątrz sporo ciemnych kolorów połączonych z drewnem stworzyło przyjemną i ciepłą atmosferę. :star:
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Agu słonko <3. Doskonale znasz moje zdanie :*. Kibicowałm Ci w budowie, wraz i paroma innymi osobami <3, od postawienia pierwszej ścianki :D, poprzez całe meblowanie do momentu wybrania nazwy dla Twojego modernu <3. Sama wiesz, jak ogromnie mi się podoba. Doskonała, fantasyczna praca <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Kiedy nastepny domek leniuszku? ♥
    Przy okazji gratuluje rekordu ogladalnosci i popularnosci Twojego kacika <3 Przeszlo 220 tysiecy odslon to jest rekord wszechczasow tutaj XD
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Sliczny domek :) Usmialam sie jak to przeczytalam o graniu na parterze . Oczywiscie ze granie w parterowej chacie jest najlepsze ! Co ja robie? Bo gram w swoich domach, ktore z 2 wyjatkami parterowe nie sa , Na dole mam przynajmniej 2 sypialnie .. i po prostu wywalam schody XD No ale ja gram jednym simem czasem ten sim ma dzieciatko sztuk jedno wiec dwie sypialnie sa dla mnie perfekt.
    Ale wracajac do Twojego domku - oprocz tego ze popelnilas jeden waski korytarz, czego ja nie lubie to rozplanowanie jest bardzo dobre. A rozplanowac parterowke z tak duza iloscia pokoi to jest tez cos w rodzaju sztuki. :)
    W srodku jest modernistrycznie oczywiscie i elegancko . Sypialnie sa bardzo ladne , a lazienki oczywiscie jak to u Ciebie wymiataja. Dzieciecy to szalenstwo kolorow i dekoracji ale wiadomo, ze dzieci lubia zeby bylo kolorowo :)
    Na dworze basenik kryty daszkiem szklanym plus sliczny zakatek grillowy tez pod dachem - masz wampira w rodzinie? XD Ja mam i to bol glowy zeby wszystko bylo pod dachem XD
    Ogrod faktycznie spory , Ja mam na to myk - wszystko to co ty masz w 10 skrzynkach ja mam w trzech . Kazda roslina po szczepieniu rodzi trzy rodzaje warzyw czy owocow. I jest to akurat w sam raz nawet dla naukowca ktory zuzywa tego sporo i na wyzywienie Roboty prawie zero przy tym : ) No oczywiscie trzeba takowe wyhodowac ale ja przezornie mam takie juz w bibliotece. Nie perfect bo sim musi miec tam cos do roboty ale juz wcale dobre - no i skomasowane trzy w jednym.
    Twoj ogrodek jest GIGANTYCZNY nawet taki jak pisalas okrojony troche, wyglada super jak prawdziwe ogrodnctwo i wyobrazam sobie ile czasu zajmuje podlewanietego XD
    Stacja uzdatniania wody jest imponujaca! Prawdzie laboratorium :)
    Bardzo ladna praca :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Moim zdaniem Twoja propozycja Agu ma ogromnie dużo wspólnego z tą edycją wyzwania nie tylko dlatego, że budynek mógł być inny ale dlatego, że jest total ekologiczny - panele na dachu są extra podobnie jak wspomniana stacja uzdatniana wody. Niesamowita pomysłowość ale także i piękna bryła do tego wszystkiego! Niby parterowa ale bogata w urozmaicenia i z nadbudówką, która powiększa dom optycznie. Od niedawna także podobnie jak Ty więcej gram (choć ogólnie to "więcej" to i tak niewiele) i zalubiłem się totalnie w uprawianiu roślinek i eksperymentach z ich szczepieniem dlatego Twój funkcjonalny ogród też ogromnie mi się spodobał no i siłą rzeczy ten zakątek także kojarzy się z ekologią i samowystarczalnością. Wiele razy miałem taki pomysł by grać simem bez lodówki tzn żeby żywił się tylko warzywkami i owocami które wychoduje sam i Twój haus znakomicie nadawałby się na taki eksperyment (oczywiście najlepiej po schowaniu lodówki ;P ). Świetna sprawa z tak bogatą uprawą i z włączeniem drzew owocowych więc jak dla mnie eko na max.
    Co do wnętrz to powiem krótko (i bez cukru) : są mega! Pomysłowość niezwykła i do tego piękny styl we wszystkim, nie znam się na pokojach dzieckowych ale też mi się podoba natomiast w pozostałych np ta szafa i całe pomieszczenie jest bombastik ! Zresztą pomysłowych nieco futurystycznych mebelków jest tu sporo np ten.Świetny jest tez min purpurowy salon czy ten zakątek (piękne foto!). Fantastyczna praca Agu. Mam ja w grze więc jak tylko znajde chwilkę to ochoczo przetrestuję.
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Fajna bryła. Wewnątrz świetnie Ci wyszły sypialnia gościnna w ziemistych kolorach oraz główna z tą japońską ścianką. Łazienka przy głównej bardzo elegancka i przestronna. Chyba tylko dziecięcy mi się nispodobał bo za pstry na ścianach.
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Tworzenie Twojego projektu Eco Living śledzę niemal od początku i od początku jestem nim zachwycona, sama zresztą wiesz <3. Znam tam niemal każdy kącik, każdy jest dopracowany i wypieszczony. Duża i piękna praca. Gratuluję mega projektu <3
    Dziękuję za wstawienie moich obrazków :*
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top