Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1232426282931

Komentarz

  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member

    fantastyczne Kropku! <3
    świetnie zrobiona bryła choć w wersji minimalistycznej, a to ze względu na mega pomysł umieszczenia wszystkiego pod ziemią, sprytnie wybrnęłaś :) praca jest bardzo oryginalna i niepowtarzalna, szczególnie te czarno - białe wnetrza :)
    przyznam szczerze, ze troche niewygodnie mi sie ogląda screeny... sa tak jaskrawe, że biel bije po oczach,
    być moze, to kwestia ustawień mojego monitora, ale dla porównania oglądam inne prace i jest ok... natomiast jeśli nałożyłas filtr, to będziesz bita! :p
    pięknym pracom niepotrzebne sa żadne dodatkowe upiększenia, owszem rameczke można dać, czy obrobić pierwszą, tytułową, fotkę, cała reszta powinna zostać tak jak w grze :) takie moje subiektywne zdanie...
    mimo to jestem zachwycona, ale obejrzec musze w grze :)
    future, nie future, nie znam się na stylach :) ale całość jest bardzo nowoczesna i rewelacyjnie urządzona :) tak jak juz pisałam fajne zestawienie bieli z czernią, podkreślone wspaniałymi obrazami i zaakcentowane różnymi kolorowymi drobiazgami :) trudno mi wybrac jedno naj, bo wszystkie są naj :)
    super :)
  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Kropciu, chyba za mocno podkręciłaś kontrast na zdjęciach, bo oczy wypala ta biel.

    Nether World ma ciekawą nazwę kojarzącą mi się z Minecraftem. :lol: Wewnątrz bardzo mi się spodobało umeblowanie w części salonowo-kuchennej. Taki futuryzm na wypasie. W sypialniach fajnie rozdzieliłaś pomieszczenie przez środek tymi kolumnami. Taras na dachu z takim wysokim płotem z pewnością w grze super wygląda. Myśląc po rozmiarach konstrukcji na zewnątrz, jak i pod ziemią, ktoś z simowego świata słono będzie musiał zapłacić za ten luksus. :tongue:

    White Lilack bardzo mi się podoba. Taki jak żywcem z dwójki wygląda z tymi panelami. Ciekawa i nieskomplikowana bryła porośnięta ogrodem. Na zewnątrz zadbałaś o detale w ogrodzie, naprawdę zachwyca. :smile: Wewnątrz mocne światła, ale nie biją po oczach jak ten dom powyżej. White Lilack byłaby chatą idealną na imprezy halloweenowe, albo w rytmach disco. Te światła aż proszą o jakąś imprezę. Mi najbardziej spodobała się sypialnia z czerwono-pomarańczowym światłem. Taka w klimacie złotej jesieni, jeszcze cudowne obrazy dopełniły całości.
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Fantastyczne są wariacje z tymi kolumnami, , naprawdę dodają szyku i uroku. Podoba mi się zwłaszcza każda sypialnia i łazienki. Są takie eleganckie i nowoczesne, a te okrągłe kształty tylko to podkreślają. Trochę się zgodzę z Marcinkiem, bile aż razi, ale zastanawiam się czy nie jest to wina zdjęć pod ziemią? I wcale nie jest dwukolorowo bo te focie wprowadzają dużo życia i ciepła
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano września 2016
    Dla mnie projekt jest piękny i jednak bardzo futurystyczny i ciekawie zaplanowany a polotu tez tu pod dostatkiem nie tylko w mega oryginalnych i realistycznych wnętrzach. Bryła jest tu jak szczyt wieżowca zbudowanego pod ziemia (tak mi się skojarzyło jakoś) ze stacją badania atmosfery (coby sprawdzić czy danego dnia poziom promieniowania po ostatniej zawierusze atomowej pozwala wyjść na powierzchnię ;)
    Bryła jest świetna, zwłaszcza na tym ujęciu spodobał mi się Twój pomysł, to jak łapacze energii słonecznej przez które w innym świetle widać to co jest dalej.
    Świetny pomysł na wykorzystanie ścianek z wodą, które otaczają ciekawie wykombinowany górny poziom ,gdzie w bezpieczny sposób można bawić się na powierzchni mając miniaturkę tego co jest wokół. Genialny pomysł z przeniesieniem strefy mieszkalne pod ziemię i to tez kojarzy mi się bardzo futurystycznie z wieloma wizjami z książek czy filmów.
    Wnętrza jak wspomniałem są co najmniej równie genialne np ten salon jest absolutnie bombastyczny, fajnie wykorzystałaś pobliskie baseny , falująca woda za szybami, obrazy z falami... to przywodzi na myśl wizję przyszłego potopu jak w filmie "Wodny Świat" z 1995 r. Każda fotografia wnętrz zadziwia w sumie tak samo realizmem i pomysłowością.To chyba jedne z najlepszych wnętrz jakie widziałem w grze i nie tylko za sprawą znakomitych obrazów, które sama tworzysz.
    Odnośnie obrazów to zdecydowanie nadają ciekawego charakteru min. tej sypialni.
    Rzucają się w oczy także nowe elementy jak choćby ten kominek a w tym samym pomieszczeniu barwny obraz ciekawie ożywia całość.
    Ciekawe rozplanowanie dopełnia całości (ciekawe czy mieszkańcy posadzili eksperymentalnie prawdziwe rośliny by sprawdzić warunki na powierzchni czy też zastosowano sztuczna roślinność, choć pewnie w tych czasach rośliny nie potrzebują już takich warunków jak mamy dziś ;)
    Fantastyczny projekt Aniu, kapitalny pomysł i wykonanie.



  • WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    edytowano września 2016
    Przyznam szczerze, że bardzo ciężko oglądało mi się zdjęcia, ze względu na ich bardzo duże kontrastowanie (ale być może tylko ja mam ten problem). Natomiast jeśli chodzi o budowlę - bryła ma fajny kształt i tworzy fantastyczną całość z ogrodem. Wnętrza wydają się przestronne i są urządzone z rozmachem. Bardzo podobają mi się obrazy, które użyłaś do dekoracji ścian (skąd Wy je w ogóle bierzecie? ^^"). Bardzo ciekawie urządziłaś kuchnię z jadalnią, a łazienki są po prostu rewelacyjne. Genialny kącik z kominkiem Ci wyszedł, ciepło mi od samego patrzenia hihi :D Ogólnie jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego domku.
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo ciekawy pomysł z zejściem do podziemi , świetnie udekorowane wnętrza obrazami , podobają mi się szczególnie te czarno -białe pomieszczenia tu jest rewelacja http://prntscr.com/cnaxpo całość starannie dopasowana no i sporo nowych pomysłów z MOO . Świetna praca :)
    ID Origin olivkasims
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    No ale pojechalas po bandzie z obrobka zdjec .Poglebianie na maxa foci to nie jest dobra idea , bo nie mozna sie skupic na tym co na zdjeciu jest.
    Super sa te rozne wizje przyszlosci w roznych pracach. Od statkow kosmicznych do domow podziemnych jak u Ciebie, Pomysl jest niezwykle oryginalny, prosto z powiesci s-f . Na powierzchni ogrody, a sama konstrukcja budynku schowana pod ziemia. Ma to rozwiazanie duze szanse aby zaistniec w swiecie realnym w nastepnym stuleciu i to ze wzgledu na oszczednosc energii potrzebnej do ogrzania takiego domu, a takze oszczednosc miejsca na powierzchi naszej wkrotce bardzo przeludnionej planety. No i szanse na zawalenie sie takiej budowli sa zerowe.
    Czesc nadziemna , szklo i metal w czarnym ogrodzie - ja wiem ze nie czarny, ale przeciez musze odniesc sie do tego co widze, a nie wyobrazac sobie jak to wygladalo nim Twoj paluszek wcisnal to i owo w obrobce graficznej fotki XD No wiec ten czarny ogrod jest super a budynek swietnie kontrastuje z nim.
    Wnetrza konsekwentnie w lsniacej bieli i czerni. Tu i tam jasny akcent obrazow. Duzo metalu i szkla - absolutnie i konsekwentnie wszystko modern w podstawowych dwoch kolorach. Czern i biel - jesli nawet lozko w sypialni czarne nie bylo na starcie, to na foci teraz jest czarne i pieknie sie komponuje z reszta.
    Prawde powiedziawszy to mnie wkurza taka obrobka fotek, bo zafalszowuja realny wyglad . To bylo zupelnie niepotrzebne , bo dom jest piekny i bez tego zabiegu. Chat z fotkami zmieniajacych realny wyglad - o ile nie jest to wyglad osiagniety w grze dzieki manipulacja swiatel wlasciwie nie powinno sie komentowac. Bo nie focie tu oceniamy ale domy. Twoje domy do tej pory bronily sie swietnie same bez takiego wspomagania, do ktorego uciekaja sie Tworcy sprzedajacy naiwnym falszywy obraz tego co tworza.
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Świetny domek :) Te zdjęcia nie oddają urody ani charakteru , ja nie piszę nigdy na podstawie fotki :) Mam to samo co Ela <3 wszystko muszę testing )))) Po postawieniu na parceli pierwsze co wywołuje ach....... to piękny plac i wspaniały pomysł na miejsce relaksu zrobione właściwie na dachu domu :) Wygląda mega w grze :) Piwnice to już piękna architektura wnętrz , cudownie dobrane kolory i wspaniałe unikalne rozwiązania trybu MMO :) ale uwaga nie widać bardzo jak w grze pikselizuje , może zależy co się łączy :) Mnie dodatkowo ciepło od nazwy ponieważ -uwielbiam , gram i buduje w Minecrafcie :) Więc tak jak pisałam w galerii , bardziej kojarzy mi się z endem i smokiem kresu )) Całość genialna , zachwyca kolorami i obrazami :)
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Aaa teraz prezentuje sie o niebo lepiej! Po wymianie tych fotek XD
    Piekne sa te wnetrza minimalistyczne i swietnie skomponowane! Te jest przepiekne - doskonale dobrane dekoracje, Kamien ktory jest tu rzezba, powiekszone krzesla na sciane - bardzo pomyslowe :) - plus obrazy oraz odrobine dodanej dodanej zieleni i calosc jest genialna.
    oyc58dr388dw.jpg
    Swietna jest tez sypialnia z lozkiem wydzielonym ta pseudo azurowa scianka , a lazienki oblednie eleganckie.
    Nie rozumiem dlaczego w rozmowie powiedzialas mi, ze nie jestes z tego zadowolona XD To sa wspaniale wnetrza!
    Ale z drugiej strony rozumiem - bo u mnie to normalny objaw w wypadku co drugiej chaty - po trzech dniach od jej wyslania jak ja ogladam na wlasnych fotkach nagle dochodze do wniosku, ze powinnam wszystko zrobic zupelnie inaczej. Na szczescie zostaje te 50% z ktorych jestem w miare zadowolona, choc w porownaniu do innych - Wioli Alinki czy Kami juz nie wspominajac o Andrzeju - ktore tu ogladam nie sa to arcydziela sztuki dekoracji wnetrz. No ale musza byc jacys gorsi w kazdej spolecznosci, zeby tych lepszych lepiej bylo widac XD
    Ale Ty spoko- masz wnetrza lepsze od moich :)
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    Interesujący pomysł, by część mieszkalną umieścić pod ziemią. Też przez chwilę to rozważałam, załamana tym, co mamy w tym wyzwaniu budować.^^'
    Bardzo mi się podoba ten duży taras z miejscem do imprezowania, otoczony tymi wodnymi kurtynami. Świetny klimat w nocy. W ogóle mam wrażenie, że te futurystyczne budynki zdecydowanie lepiej prezentują się nocą.^^'
    Super jest też to, jak otoczyłaś całość basenami, by podziemne pokoje miały ciekawe widoki z okien. Też wykorzystuję ten trick, ale nie padłam na to, by do basenów wpakować tyle skałek i roślinności. Duży plus za to. Wnętrza bardzo gustowne, futurystyczne, ale przyjemne przez obecność obrazów i akwariów. Szczególnie podoba mi się sypilnia Super są te kolumny przy łóżku!
    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Kropeczko pomysł na podziemny dom jest fantastyczny. Widziałam w grze te niezwykle wnętrza i jestem zachwycona. Wszystko nowocześnie i ze smakiem urządzone, a do tego świetne rozwiązania na połączenie przedmiotów. Jestem pod dużym wrażeniem. Pięknie wyglądają lampy umieszczone w tych półkach. Bardzo mi się to spodobało :) Najbardziej spodobały mi się łazienki i sypialnia - te kolumny są super <3
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Stworzyłaś dla Bożenki prześliczny domek pełen barw i uroczych miejsc, jednym słowem może tam wieść bajecznie kolorowe życie. :) Świetna praca <3
    Twoje Future to też nietuzinkowy projekt, w sumie dom umieszczony na małej działce, ale pod ziemią kryje wiele pięknie urządzonych pomieszczeń. Świetnie wykorzystałaś MOO tworząc ciekawe kompozycje, a cudne zdjęcia wspaniale dopełniają i podkreślają elegancki modernistyczno-futurystyczny styl całości. Wspaniała praca Kropeczko <3
  • AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Witaj słońce <3

    White Lilac to faktycznie dom pełen kolorów przez ta zabawę ze światłami. Każde pomieszczenie zyskuje swój niepowtarzalny klimat. Jadalnia z salonem są wspaniałe. Ciekawy jest też gabinet choć w tych kolorach kojarzy mi się mieszkaniem Drakuli :D

    Nether World - super! Góra może i mogłaby być inaczej przemyślana (wiem, jak się tym gryzłaś) ale i tak ta oranżeria naprawdę ciekawie wygląda. Natomiast podziemny świat to już jest perełka. Po prostu pięknie. Każde pomieszczenie przemyślane i konsekwentnie aranżowane. Całość to prawdziwa przyszłość.

    Super prace <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • okip12okip12 Posty: 523 Member
    Dom w środku jest tak świetny że masakra :smiley: każde pomieszczenie idealnie pasuje do siebie, łazienka i kuchnia są cudne, również salon:https://us.v-cdn.net/6022084/uploads/editor/p8/njf3429vqx0o.jpg
    Cudo :love: czekam na więcej tak wspaniałych budowli.
  • MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Kropeczko troszkę mnie tu u Ciebie nie było, i już widzę jak wiele mnie ominęło :'(

    Przede wszystkim domek "White Lilack" klimatem przypomina mi ten, który zrobiłaś dla Bajarza. Jest cudowny, jest piękny, oczarował mnie w całości, a ogród jest bajeczny <3 Jak zwykle fantastyczne oświetlenie, mnóstwo zieleni. Istny raj!
    Pomieszczenia są prześliczne, ciężko wybrać mi, które najładniejsze, gra świateł jest fantastyczna. Bardzo przyjemna kuchnia w zielonym świetle, można byłoby gotować cały dzień, natomiast sypialnie są tajemnicze i niesamowicie przytulne.

    Następne dzieło to Nether World o ile się nie mylę stworzone na wyzwanie Matta. rewelacyjna bryła, aż bije od niej nowoczesnością! Fajny pomysł z ogródeczkiem na dachu, cudowne miejsce na wieczorne, letnie pory <3 Wnętrza bardzo modern cudownie urządzone, świetna kolorystyka, zdecydowanie biel i czerń dodaje całości bardzo nowoczesnego wyglądu. Wspaniały projekt Aniu :love:
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Ach!! Zgadzam się z Michałem , oglądanie Twojej pracy to czysta przyjemność i radocha , bo pokazujesz nam na zdjęciach też kawałek z życia tej wspaniałej rodzinki , aż chce się tam do nich przyłączyć na te wakacje . Klimat wakacyjny zrobiłaś fantastycznie i do tego perfekcyjnie dobrałaś wszystkie obiekty , każde pomieszczenie jest przemyślane , tu nie ma przypadkowych dekoracji , byleby zapchać pusty kąt :) Tutaj w każdym zakątku czuć słońce oraz atmosferę rodzinnej zabawy i miłości , pięknie to zrobiłaś kochana :star:<3
    Już bryła jest zachwycająca , świetnie dobrałaś kolory i nie masz klocka tylko bardzo zgrabny wakacyjny dom , wnętrza to już mistrzostwo , ale już dawno pokazałaś nam że do wnętrz to masz wyjątkowy talent :) Wszystkie są piękne , ale mnie urzekła szmaragdowo-liliowa sypialnia , oraz zielona łazienka , perfekcja stylu . Ale wzruszyło mnie też to jak zadbałaś o takie szczegóły jak na tej fotce , kocyk zabaweczki i dzieciaczki najszczęśliwsze na świecie

    0a0aikajyxu3.jpg

    oraz tutaj , wspaniała scenka , szczególnie ten zmęczony tata :D Ale wiemy wszyscy że talent do fotek to masz potężny nie darmo przypadł Ci tytuł za najlepszą fotkę roku

    j2k0z5d0at0o.jpg

    Aniu całość jest kapitalna i bardzo się cieszę że zabawiałaś się w to wyzwanie bo dzięki temu my oglądacze mamy tyle przyjemności <3
    ID Origin olivkasims
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top