Krulicha Nora ;)

12324252729

Komentarz

  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Dom bajarza mnie zachwycił, a szczególnie kominek z okapu. Podziwiam w twórcach takie pomysłowe rozwiązania, mnie one nigdy nie przychodzą do głowy dlatego lubię rozwiązywać problemy za pomocą CC. Staranność i dbałość o szczegóły to coś co lubię u twórców a czego mi samej brakuje ^^
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Zawsze podziwiałem Twoją zabawę w simach głównie za 3 rzeczy; ultra realistyczne i ciekawe niczym w dobrym katalogu projekty modernistyczne oraz liczne oryginalne pomysły (tworzenie nowych mebli czy innych rzeczy zarówno w wystroju zewnętrznym bryły jak i też we wnętrzach i wyposażeniu wnętrz oraz to, że potrafisz doskonale odnaleźć się w różnych stylach (mi owa sztuka wychodzi już delikatnie mówiąc ciut gorzej) na co przykładem są Twoje starsze parcele w azjatyckim czy średniowiecznym stylu a teraz Twoje najnowsze dzieło.
    Dom bajarza lub też tajemniczej istoty z innego świata snującej swoją opowieść o tajemniczej postaci bajarza oraz tym co pozostawił (?) wygląda jak bardzo umiejętne nawiązanie do stylu fantasy spotykanego np w grach i zarazem do średniowiecza czy renesansu.
    Nie będe oryginalny w tym komentarzu, to jest wspaniała praca i ponownie zaskakuje także mnogością ciekawych pomysłów; fantastycznie wygląda foto z kominkiem i coś co uwiebiam a co podejrzałęm dawno temu u Agi czyli "okrągły" stół tymbardziej, że w wersji takiej jak tu-surowej wygląda naprawdę klimatycznie w połączeniu z resztą.
    Wehikuł czasu sprawia, że jest to parcela przygodowa (jak to sobie w myślach nazywam) a to sprawia że można się na niej simem bawić długo chociaż cza uważac by zabawa nie przeniosła się daleko do innego świata ;) a może nie warto na to uważać... :smiley:
    Przy okazji ucieszyło mnie ogromnie to, że przydały ci się smoki choć przyznaje,że raczej nie wpadłbym by wykorzystać obraz smokowy w taki sposób . Prawdziwa bomba tak jak i sposób prezentacji.
    Dosłownie muszę jeszcze pogratulować kapitalnego zabiegu w pięknym otoczeniu domu bo kaskada wody i woda na różnej wysokości zrobiona w taki sposób to dla mnie rzecz zupełnie nowa i szalenie efektowna
    Zaskakujesz i czarujesz Mistrzu :) Pozdrawiam i cóż... jak zawsze chce więcej ;)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    mnie wpadła w oko sama poszukiwaczka bajarza - alienka, niekonwencjonalny sposób prezentacji, połączenie fantasy z klimatem dalekiej przyszłości super sprawa! <3
    sam dom bajarza rewelacyjny! podoba mi się z zewnątrz jak i wewnątrz, królestwo oddam za smoka z rozłożonymi skrzydłami! choć to malowidło elfki nieopodal kominka też piękne!
    sam kominek mnie oczarował i powalił na łopatki, fajnie pomyślane z tym okapem i paleniskiem z ogniska!
    i tu jest bardzo tajemniczo!
    3jkz2rcyfpun.jpg

    super praca! wiem, nadużywam słowa super :) ale jest super :) no to super! ;)
    dziękuje <3
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Piękny, przepełniony magią projekt. :) Bardzo rozbudowana elegancka bryła, kwiecisty ogród z uroczym smokiem pilnującym wejścia na posesje. ;) Wnętrza bardzo stylowe z wieloma niesmowitymi pomysłami, ach lubię takie tajemnicze miejsca. Sypialnia mnie zachwyciła. :) Wspaniała praca <3
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member

    Elfka snująca swoją bajkę jest cudowną postacią w tym tajemniczym i baśniowym domu, a jej opowieść i sam dom to już bajka sama w sobie <3. Osadzony na skałach i otoczony wodą wygląda niesamowicie. Fantastyczne i niezwykle pomysłowo urządzone wnętrza podkreślają tylko ten tajemniczy i trochę mroczny klimat. Wspaniałe foty i przepiękna prezentacja. Po prostu Mistrzostwo <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Pszczółka jest śliczna, jednocześnie dla mnie skomplikowana i prosta. Wnętrza cudne <3 Ale nigdy nie zrozumiem twojej niechęci do choćby 1 marnego drzewka na zewnątrz...
    Za to dom bajarza spełnia wszystkie moje marzenia. Pięknie, sielsko i anielsko <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member

    Andrzejku <3, ogromnie dziękuję za PRZEPIĘKNY dom Dmuchawiec <3. Pobrałam go i wraz z simową Kropką podziwiam w nim wszystko, każdy drobiazg i szczegół. Wszystko jest tak piękne, że zapiera dech. Nie mogę się napatrzeć gbunt8z54jx9.png.
    Każde pomieszczenie zasługuje na najwyższe uznanie. Zakochałam się w sypialni, te światła które tam zastosowałeś dają wspaniały efekt i w grze wygląda to niesamowicie efektownie. A już zupełnie zaskoczył mnie ten szklany sufit nad drzwiami wejściowymi do domku. Fantastyczny, niezwykły patent i pomysł. Bardzo się cieszę że moje fotki tak wpasowały się w koloryt Dmuchawca :). Nie mogę uwierzyć że dało to taki wspaniały efekt. Łazienki w których umieściłeś fotki z kroplami wody na dmuchawcach wyglądają bajecznie 01k077mdphci.png
    .
    Uwielbiam Dmuchawca od pierwszego momentu jak go tylko zobaczyłam w galerii <3
    Jeszcze raz dziękuję za cudowny prezent :)<3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Gdyby przyjąć, że gra to tylko baza do konstruowania zupełnie nowych rzeczy w wystroju wnętrz oraz brył wyglądających ultra nowocześnie i realistycznie zarazem to w wyciąganiu maximum z tej gry również pod tym względem jesteś dla mnie prawdziwym mistrzem; budynek na pierwszy rzut oka nie wygląda jak z Czwórki, realistyczny pełen ciekawych rozwiązań niemal jak z realnego katalogu we wnętrzu zaskakuje jeszcze bardziej.
    Tworzenie w modernistycznej stylistyce wnętrz zawsze wydawało mi się dość trudne nie tylko z powodu genialnych rozwiązań jakie są w takich projektach jak Dandelion (fajna nazwa :) ) ale i z powodu zabawy określonymi ściśle barwami i tworzeniu wszystkiego tak by oddawało wygląd bryły na zewnątrz także kolorystycznie. Dla mnie takie podejście samo w sobie stanowiłoby pewnego rodzaju wyzwanie i podejrzewam, że trochę tak to traktujesz w trakcie tworzenia choć efekt takiego podejścia tworzącego minimalistyczna harmonię kolorystyczną jest bardzo ciekawy i odpowiada chyba świetnie idei modernizmu we wnętrzach.
    Foty bryły są świetne ale to nie tyle z powodu dobrych ujęć w idealnie nadającej się moim zdaniem do prezentacji domów , windenburgowej wyspy co z powodu samego projektu budynku wyglądającego bardzo realistycznie.
    Kapitalnie dobrane do nazwy projektu ale i do tej ciekawej turkusowo biało drewnianej kolorystyki obrazy z dmuchawcami dopełniają całości.
    Brawa za poszczególne nowe pomysły, które są tu chyba niemal w każdym pomieszczeniu jak np szałowa sypialnia z ciekawym systemem szaf czy choćby wszechobecne tu półeczki na okrągłych metalowych kolumnach. Nie sposób nie zauważyć tez pewnego rodzaju nowych przezroczystych daszków :open_mouth: ,spodobały mi się także podwieszane szafki (!)
    Wszechobecny turkusowo-dmuchawcowy akcent świetnie wykorzystany jest ciekawym pomysłem i świetnie sprawdził się także w łazienkach.
    Tu także ciekawie i widać, że choć same w sobie obrazy ,które powstały spod ręki Kropki są świetne to kiedy jeszcze są częścią większej kompozycji choćby tłem na półki to wygląda to naprawdę ciekawie.
    Podziwiam próbując odgadywać co i jak zostało zrobione choć raczej nie porę się na coś podobnego.
    Wspaniała właściwie wyjątkowa praca Mistrzu i idealne z pewnością nie tylko dla tego projektu obrazy Kropko, wielkie brawa !
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Och !!! Krulichu złoty , kolejny raz pokazałeś że Twoja fantazja i pomysły nie mają końca i patrząc na takie Twoje prace jak Dandelion można się pomylić czy to jeszcze czwórka :D !!? Mam ogromny szacunek do Ciebie za to ze potrafisz wyczarować świetne nowoczesne stylowe wnętrza bez użycia jakiegokolwiek CC . Tobie do stworzenia tak realistycznego domu potrzebna jest tylko TheSims4 , Twoja nieograniczona wyobraźnia i wielki talent , oraz wyczucie smaku i gust . Mnie zachwyciłeś tą pracą totalnie , uwielbiam minimalizm i ład w pomieszczeniach , a ty za pomocą kilku kolorów świetnie skomponowanych wyczarowałeś wnętrze jak z realnego stylowego katalogu .Pełna harmonia. Szmaragdowe wstawki w podłogach prezentuję się obłędnie . Do tego dopasowałeś obrazy (pięknie namalowane przez Kropka) tu jęknęłam z zachwytu http://prntscr.com/cbyik4
    Każde pomieszczenie jest trafione w punkt , wyważone kolory i idealnie dobrane struktury . Endrju co ja mogę więcej napisać , słów mam mały zasób więc tylko kilka na koniec zachwyt, szacunek , podziw , pokora tyle z mojej strony miszczu!!! :star::star:
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Cóż mogę napisac. Dom jest magiczny. Łazienki , kuchnia , sypialnie, wszytko jest po prostu cudne. Inspirujesz nas @krulih2 i oby jak najdłużej
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Wooww! Spektakularny domek , doskonałe eleganckie wnętrza . Pięknie utrzymana linia kolorystyczna . Duża grywalność , minimalizm ozdób i ozdobników. Biurko , sypialnia to już wyższa szkoła budowania simowego , ja nie mam pojęcia jak te półki zrobiłeś . Podziwiam , świetna kreacja :)
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Czy się podoba??? Pytasz na poważnie? ;) Fantastyczna bryła, piękne, eleganckie i przestrzenne wnętrza no i te kolory. Tutaj wszystko jest wspaniałe. No i oczywiście nowe rozwiązania i patenty. Jak Ci już wspominałam, jestem zachwycona tą szafą garderobianą z rozsuwanymi drzwiami w sypialni nastolatków i wykorzystamiem tych przeszklonych szafek. Wyszło Ci to obłędnie <3. Powtórzę za Alinką :), stworzyłeś wspaniałą i niepowtarzalną serię modernów co widać, bo już zaczęło się podrabianie i zarówno Pszczółka jak i Dmuchawiec doczekały się niestety plagiatów. Teraz czekam na fotki modernu Traveler, który jest równie fantastyczny. Rewelacyjne prace Jędruś <3.
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    WatashiwaraissaWatashiwaraissa Posty: 111 Member
    Witam, Krulih :)
    Twoje modernistyczne domy są po prostu rewelacyjne. To, że sam tworzysz meble czyni Twoje prace niepowtarzalnymi. Wnętrza są urządzone schludnie, są bardzo przestronne, nie ma dekoracyjnego przesytu, a obrazy są przecudne. Wszystko ma swoje miejsce i zapewne bardzo dobrze spełnia swoją funkcję. Wszystko współgra ze sobą kolorystycznie. To tyle, jeśli chodzi o ogół. Odnosząc się natomiast do Twojej najnowszej budowli, tutaj bardzo przypadła mi do gustu kuchnia - jasna, przestronna, świeża. Ponadto moją uwagę zwróciła sypialnia w kolorach takich, jak lubię, czyli czerń w połączeniu z czerwienią. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twoich prac, zwłaszcza, że zdjęcia, które zamieszczasz nie wyglądają, jak screeny z gry (na co ktoś już zwrócił tutaj uwagę), pozdrawiam. :)
    Origin ID: Watashiwaraissa
    'Let me show you the world in my eyes.'
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Twoje prace są wyjątkowe, to kolejna pokazująca, że tworzysz modernizm a właściwie futuryzm w tak realistyczny sposób jak chyba nikt inny i rzeczywiście nie tylko dopracowane niepowtarzalne realistyczne bryły o tym świadczą ale także i kapitalne wnętrza. Patrząc się na foty czy na Twoje dzieła w grze za każdym razem łapię się na tym,że przez chwilę nie wiem o co kaman,, co to za szafa skoro takiej w grze nie ma i dopiero po chwili widzę,że genialne rozwiązania jak nowe meble powstały tylko z tego co oferuje gra choć wyglądają często jak świetne rzeczy cc. Masz niesamowity talent do tworzenia nowego i realistycznego stylu i robisz to bardzo realistycznie także za sprawą ciekawej zabawy kolorem.
    Świetnie wygląda część zielona i czerwona, wszystko układa się w całość bo w końcu te barwy oddzielnie są piękne a razem tworzą kontrast.

    Full realistyczne wydaje mi się min foto sypialni, kapitalne wykorzystanie simowej foty w zestawieniu z innymi elementami jednak każde wnętrze zadziwia tak samo, np kuchnia to także mistrzostwo w wyczuciu barw i elementów czy mówiąc inaczej tworzeniu czegoś co nie wygląda jak z simsów.
    Tu jak chyba w każdym pomieszczeniu roi się od ciekawych pomysłów.Listkowa kuchnia też wygląda niesamowicie (fajny pomysł z tym motywem sprawia wrażenie ruchomego).
    Tu powiedzieć, że świetny pomysł z szafą to mało bo każdy inny detal w tym pomieszczeniu jest dopieszczony na max, belkowanie na górze na dole... naucz mnie meblowac plisss ;)
    Mega haus, fantastyczny w każdym calu i niepowtarzalny ,pomijając tzw plagiaty, które jednak świadczą tez o tym,że Twoje prace zaskakują na tyle,że rozchodzą się jak ciepłe buły jakkolwiek to brzmi.
    mam nadzieję, że jednak zamiast plagiatowania rozejdzie się nam inspirowana takimi dziełami prawdziwa kreatywność bo na tym to powinno polegać.
    Ja widząc Twoje ultra realistyczne moderny aż się rwę by coś takiego pobudować choć wiem,że w temacie takiej architektury jestem totalnie zielony tak jak pierwsze pokazane pomieszczenia :wink:

    Gratuluje pomysłowości w wykorzystaniu gry Panie Krulih i czekam niecierpliwie na następne cuda.
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Jeszcze taki jeden i się normalnie na Ciebie obrażę. Te zabójcze tempo i ten szyk. Piękny te wstawaki z liści są cudne. Wszytko pięknie przemyślane i skomponowane. Ale chyba jednak poprzednie miety do mnie bardziej przemawiają. Nie mniej jednak i tak przyjmij hołdy i pokłony od wielkiej fanki
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    odlot króliczku! :)<3
    bryła fantastyczna, tak wymyślna, że aż zapiera dech!
    wnętrza, nie ulega wątpliwości, są rewelacyjne!
    Jesteś kopalnią pomysłów! dzięki wielkie, że się z nami dzielisz! chętnie skorzystam :)
    wszystkie pomieszczenia mi się szalenie podobają, ale szczególnie główna sypialnia, rewelacyjny dywan! że o ścianie nad łóżkiem nie wspomnę, czy też sama szafa!
    największy zaskok i niedowierzanie budzi podwieszane TV? dobrze widzę? szczerze, to dziś jeszcze zajrzę do gry i oblukam dokładnie :)
    super!
    pozdrowienia :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top