Krulicha Nora ;)

12324262829

Komentarz

  • Opcje
    Anilewe89Anilewe89 Posty: 3,050 Member
    @krulih2 Mam nadzieję, że cisza w Twoim wątku jest tymczasowa i wynika z pracy nad kolejnym zaskakującym projektem! Pozdrawiam w zachwycie nad pomysłem z grą w grze! :)
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    No ja bym też chętnie jakąś nową chatę odlotową do gry wstawiła a tu cisza i przeciąg?! B)
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member
    edytowano lipca 2016
    Ooo naleśnikowy dom nie do poznania , cudny :) Kilka pokoleń placków ma mega chałupkę full wypas . Z zewnątrz przypomina mi jakiś nowoczesny kurort dla tych co wygrali na loterii ))
    Pozdrawiam :)
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    No nareszcie !!!! Nareszcie coś wrzuciłeś mistrzu, ileż można tęsknić za Twoją perfekcją , minimalizmem i stylem :) Pięknie dziękuje i już komentuję BEE <3
    Jak zawsze obejrzałam w grze i po raz kolejny zadziwiłam się stylem , który przecież tak dobrze znam . Bryła super , prosta bez kombinacji ,wygodne otwarte pomieszczenia całkowicie w moim guście . Mnie trochę zabrakło roślinek w otoczeniu , nie żeby jakieś kwiecia , ale mały zielony krzew dla mojego oka by się zdał . :) Za to wnętrza idealne!! :star: Wspaniale dobrane i cudne obrazy autorstwa Michała @SimDels i tu osobne brawa dla autora :) no i to co wspomniałam wcześniej cudowny minimalizm i perfekcja w doborze kolorów czy struktur. Masz ogromne wyczucie stylu i za to mój wielki podziw bo mnie często zdarza się przedobrzyć :p Świetnie wykorzystałeś te przegrody drewniane z dodatku o restauracjach np. tu http://prntscr.com/c5ydv4 genialne!! Pomysł z ławą w ławie równie sprytny i efektowny http://prntscr.com/c5yei5
    Gratuluję mistrzu , jak zawsze obejrzałam z zachwytem i pokorą dla Twojego talentu :star: Pozdrawiam serdecznie i czekam na więcej !! :D
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    hej, hej! Przejrzałam twój kącik, @krulih2, bo tak jakoś wpadł mi w oczy.;)

    Z początku nie mogłam pojąć, czemu robisz zdjęcia tylko nocą, ale dobrze, ze się to zmieniło, bo w nocy jednak kiepsko widać szczegóły.
    Podobają mi się twoje nowoczesne budowle i zauważyłam, że z czasem nabrałeś rozmachu. ;)

    Twoja orientalna wioska wygląda super. Podziwiam, że ci się chciało przebudowywać w jednym stylu całe miasto. Widać, że włożyłeś w to sporo pracy i serca, a efekt jest świetny. Bardzo mi imponuje, gdy ktoś urządza wnętrze bez CC, ale udaje mu się uzyskać tak świetny klimat i styl.

    29eqdraeubgf.jpg

    Nowoczesny azjatycki dom też zapiera dech w piersiach, kilka zdjęć wyszło ci zjawiskowo, co już wcześniej forumowicze zauważyli. Wnętrza dość minimalistyczne, ale kto potrzebuje dekoracji, gdy ma takie widoki za oknem. Do tego spodobał mi się patent z dywanikami w sypialni. Genialna rzecz. ;)

    qym22bctl75s.jpg

    Imponujący jest też ten futurystyczny projekt. Ogromny, niemal nie do ogarnięcia umysłem, (ja osobiście wolę mniejsze parcele), ale świetnie się prezentuje i ma ciekawie zaaranżowane piwnice (uwielbiam piwnice). Kościotrup w tym zbiorniku mnie pokonał. Przypomniała mi się scena z Obcego 4, gdy Ripley łazi po laboratorium pełnym nieudanych hybryd w słojach. ;)

    d3vpx349bpqt.jpg


    Gdy będę potrzebować pełnych rozmachu budowli publicznych na pewno zajrzę do twojej Galerii. To centrum handlowe jest genialne. Podoba mi się na centralna wieżyczka z kaskadą lamp, i dekoracyjne fontanny przed wejściem. Czuć atmosferę luksusu. Nie wiem tylko, czy mi się simy tam nie pogubią. ;P

    8q218iwx3o6d.jpg

    Podoba mi się też ten budynek. Podziwiam twoją cierpliwość w ozdabianiu elewacji tymi kinkietami. (Widziałam, też tutaj drugi, podobny). Mnie by szlag trafił po jednej ścianie. Nie mam za grosz serca do takiej roboty. Ale efekt jest niesamowity i wart tej pracy. Podoba mi się też jak zaaranżowałeś wnętrze. Szczególnie takie detale jak przeszklona szatnia czy toaletki z kombinowanych stolików. Uwielbiam takie kreatywne rozwiązania. ;)


    nuqhw6fdbeo4.jpg

    Pozdrawiam i czekam na więcej. ;)







    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Bryla swietna i szczegolnie pieknie wyglada noca. Tym razem poszedles w zloto i czern i efekt jest rewelacyjny. Zarowno od zewnatrz jak i od wewnatrz. Od zewnatrz zlote panele taneczne jako wysuniete tarasy-sufity dodaly budynkowi bardzo duzo urody, a w nocy efekt jest powalajacy.
    Wnetrza jak zawsze mimimalistyczne, designe mistrzowski Nowoczesne stelaze - polki plus kolumna rura - choc znajac Ciebie rowni dobrze zamiast kolumny jest gwozdz, lub lampa rura - wciaz nie znam na pamiec wszystkich elementow , ktore wy z Alinka - mistrzowie MOO potraficie przeobrazic, czy to w mebel jak Ty, czy jak ostatnio Alinka mnie zabila zaminiajac stojak do przypraw w porecz mostka XD
    Wnetrza czern i biel i szaroscie cegly - to sie nie zmienilo, ale doszly elementy cieple jak drzewo na posadzkach , czy ta przegroda drewniana. No ale przede wszystkim obrazy cieple "miodne" i czarno biale Michala.
    Sypilania ze tymi owadami w zlocie jest mistrzowska choc gabinecik z tym skombinowanym dzieki MOO pod sciana "nowym meblem jej nie ustepuje.
    Lazienka w tym samym stylu choc zdaje sie ze przekombinowales z zielenina i jeden wazonik lewituje XD Chyba, ze to poprostu zdjecie przeklamuje rzeczywistosc :)
    owgb5mtb1mj2.jpg
    Abstrahujac od tego wazonika praca jest mistrzowska. Zdaje sie ze nawet pomieszczenia u Ciebie teraz wieksze sa ku radosci tych co duze lubia i robia zdjecia z gry.
    Buziaki Jedrus i gratki za tak wspaniala prace <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Realizm Twoich projektów modernistycznych zapiera dech i tu pomysłowości w realizacji pięknego realistycznego projektu nie zabrakło.
    Fantastycznie wygląda ten efekt,że z bliska i z dołu to realistyczny projekt modernistyczny a z rzutu z góry naprawde przypomina ... pszczołę :) Genialne!
    Piękne zdjęcia tego hausu pokazują jego zgranie z otoczeniem. Bryła ma ciekawe rozwiązania choć tych nie brakuje także wewnątrz np w tej sypialni
    Tworzysz tu świetny styl mwblowania min za pomocą rur i półek
    Jest nowocześnie i niby minimalistycznie ale jakoś i przytulnie co chyba rzadko w takim stylu udaje się uzyskac (jak dla mnie) Tobie udało się świetnie połączyć minimalizm modernizmu z przytulnością i przyjaznym odczuciem a "powykręcane" pomieszczenia dodają dodatkowego smaczku pozwalając na jeszcze ciekawsze rozmieszczenie elementów.
    Wazonik zdaje się jest na lustrze i ogromnie podoba mi się to foto przypomniane przez Elę.
    Genialny projekt, można by powiedzieć ,że potrafisz ile się tylko da wycisnąć w temacie niewielkiej parceli z nowoczesnym domem mieszkalnym nie szczędząc przy tym oryginalności. Piękny powrót po przerwie mistrzu!
    Bzz... znaczy się pozdrawiam :)
  • Opcje
    M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Wow, świetna praca. Idealnie wpasowuje się w nadmorski klimat. Jestem zachwycona!
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Opcje
    Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    Jędruś, wspaniały i fantastyczny projekt. Cudowna bryła, piękne, ciepłe barwy i oczywiście niezwykle eleganckie wnętrza. Cały Ty Mistrzu :).
    Teraz można jedynie czekać na Twoje wcześniejsze, jeszcze tu nie pokazywane prace. Mam nadzieję że wkrótce to nastąpi, bo są naprawdę rewelacyjne i niezwykłe. :)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • Opcje
    MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    Andrzejku Twoja "Pszczółka" jest bajeczna, w sumie zastanawiam się skąd pomysł na taki tytuł :lol: Przepiękny modern w kolorze cappucino (tak mi się jakoś skojarzyło). Bardzo elegancka bryła, z całą pewnością dla bogatszych Simów :smile: Wnętrza jak to zawsze u Ciebie cudowne i eleganckie nadal w cappucinkowej tonacji. Ulubiam <3

    Mam nadzieję, że dołączysz do wyzwania @Cayrees i zachwycisz nas swoją pracą :blush:
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Super praca )) Wnętrza stonowane i eleganckie bez zbędnych bajerów :) Bryła ciekawa , świetne kolory . W środku pięknie i stylowo , kojarzy mi się z rezydencją aktorską :) Pozdrawiam ciepło ;)
  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    edytowano sierpnia 2016
    bzzzzzzzzzz króliczku! :)
    fantastyczna praca! <3
    rzeczywiście, patrząc z lotu ptaka, swym kształtem przypomina pszczółkę! jeśli takie było zamierzenie od początku, to jestem pod ogromnym wrażeniem! dodatkowo podkreślają tą prace kolory - ciepłe, głębokie brązy i beże, czy pomarańcz przechodzący wręcz w miodowy! a ten jest trafiony wybitnie, pasuje i kojarzy sie z nazwą. Do tego niesamowite połączenie struktur - ceglane murki z drewnianymi czy metalowymi elementami i fantastyczne obrazki!
    Całość daje niesamowity efekt!
    Do tego wspaniała aranżacja wnętrz i ciekawe pomysły!

    ta ława jest obłędna, i jak tylko mogę wykorzystam!
    rvc09r49beas.jpg

    i tu fantastyczny pomysł na ekspozycje obrazu
    yzj2ptdxwrqa.jpg

    piękna praca! <3
    p.s jestem zainteresowana obrazkami ;)
  • Opcje
    olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo dostojnie i bogato prezentuje się twoja wersja , świetny pomysł prezentacji w połączeniu z historyjką , fantastyczne wykorzystanie obiektów z debug . Piękna magiczna parcela , która skrywa wiele tajemnic . Mnie oczarowało to miejsce , magia z kominka bucha ,a obraz na ścianie obłędny , zresztą jak i pozostałe http://prntscr.com/c87h58 . Wielkie brawa !!!! Ja jestem zachwycona tą wersją i prezentacją :star:
    ID Origin olivkasims
  • Opcje
    waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member
    Miejsce niesamowite, magiczny -zaczarowany domek skrywający portal do świata kosmitów to 100% fantazy z domieszką sci fi)) Pomysł genialnie zrealizowany czuć magię smoka i kosmiczną technologię ;) Stylistyka nie do podrobienia, kolorystycznie cudownie. Więc przed wycieczką w nadprzestrzeń mogą mieszkańcy ogrzać się przy kominku i spełnić marzenia przy studni życzeń, czego chcieć więcej ;) Super praca, pozdrawiam))
  • Opcje
    krulih2krulih2 Posty: 869
    Oli zamówione u bardzo zdolnego malarza co sir Dels się zowie, jak mu o nich powiesz to Ci coś opowie ;)
    WaniSims dziękuję młoda damo o Twe posiadłości mogę powiedzieć to samo ;)
  • Opcje
    QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Rozbawiły mnie te twoje rymowanki, fajny pomysł na historię wprowadzającą do prezentacji domku.;)

    Urzekły mnie detale we wnętrzach, np te liście w kominku:

    ndasugw1fy40.jpg

    To jak wykorzystałeś te drzewopodobne ozdoby by zaaranżować przestrzeń wokół łózka. Od dawna cierpminy na brak fajnych łóżek w Simach, a ty zmieniłeś jeden z tych nudnym mebli w małe arcydziełko:

    s4bja92ep52a.png

    I niesamowicie mi się podoba motyw z między-wymiarowymi drzwiami w piwnicy:

    awmy79izk1tj.jpg

    Twoja zielonoskóra simka też bardzo fajna. Podoba mi się jak dobrałeś jej fryzurkę i ciuchy - taka łakoma przygód elfka. Jej obecność na zdjęciach i w historyjce to świetny pomysł. ^^
    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • Opcje
    KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    Pszczółko moja droga, najpierw opisze ten domek ,a za parę dni drugi. Bo każdemu należy się osobny komentarz. Niestety jak pisałam za pierwszym razem parę dni temu wszystkich wywaliło z forum...

    Tak więc uwielbiam kolorystykę wnętrz, moja ulubiona prywatnie, czarne z drewnem. Fantastycznie wykorzystałeś elementy ze zjedzmy na mieście, stworzyły się takie perełki, tylko klaskać. Cała bryła jest piękna choć trochę odważnie zagrałeś tą decyzją o otwarciu jednej z sypialni na dom, Na pewno na to bym się nie odważyła.
    No i kocham ta kuchnie, jest po prostu elegancka , sama się broni bez żadnych niepotrzebnych drobiazgów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top