SDW: Coś specjalisz na początek roku :)

18182848687102

Komentarz

  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member
    edytowano lipca 2016
    Tothix w wersji współczesnej jest fantastycznym, ciepłym "misiowatym miśkiem" ;), jednak ja, zdecydowanie wolę go jako wspaniałego wojownika z Axun - Zaginionego Miasta. Już jestem bardzo ciekawa, jakie będę dalsze losy Tothixa i Xali. Michałku, nie trzymaj nas tak długo w niepewności ;).

    Urzekła mnie ta fotka, <3 - Tothixa marzyciela
    w4vmt7b3unms.png
    - jest piękna,

    i rozbroiły miny podczas łowienia ryb :)
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • SILVAbOREALISSILVAbOREALIS Posty: 403 Member
    Ja już nawet nie wiem jak mam komentować. Po prostu szał! Ruchome prezentacje są przepiękne, ujęcia w jakich prezentujesz lokacje, sprawiają że wyglądają one 10 razy lepiej niż normalnie ,tak tajemniczo i pięknie. <3<3<3
    ID w Galerii: SILVAbOREALIS
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    edytowano lipca 2016
    Ja tez jednak wolę go jako wojownika ;) , ale w wersji współczesnej wygląda na mega pozytywnego. Czekam, więc na jego dalsze losy <3 Ruchome obrazki fantastyczne!
  • MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    No wojownik wygląda obłędnie, fantastyczny facet, można się zakochać <3
  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo przystojny sim , bardzo męski i świetnie się odnalazł we współczesnym świecie . A do tego fantastyczne zdjęcie , bardzo mi się podoba!
    ID Origin olivkasims
  • KameliaxxxKameliaxxx Posty: 5,410 Member
    To nie jest marzyciel a zwycięsca. Boski chłopkak
  • krulih2krulih2 Posty: 869
    Za filmiki wielkie <3 Piekne , pracochłonne niesamowity sposób na prezentację i pokazanie prac wszelakich. Brawa także dla twórców tych parceli :love:
    Tothix w obu wersjach wygląda świetnie, zarówno jako wojownik w komiksie jak i w wersji współczesnej, jakby nie patrzeć przystojniak z charakterem ;)
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Kolejna świetna prezentacja dopracowana na maxa :) Tothix ma łagodniejsze rysy twarzy albo tak się wydaje z powodu braku owłosienia twarzowego :) Postać to nie moje pokolenie więc nie mam odniesień i porównać :) Wypaśne fotki ,mistrz zoomu :)
    Pozdrawiam
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Michał, w twoim kąciku bogactwo wszelakie. :) Uroczy hotelik z restauracją, architekturą idealnie wpasowujący się w staromiejskie klimaty Widenburga. :) Natomiast miłośnicy modernu mają do dyspozycji nowoczesny Apartamentowiec, elegancko urządzony. Pomijając fakt, że obie prace są wspaniałe, to ich sposób prezentacji jest fantastyczny!!! Wielki podziw Mistrzu gifów, za stworzenie tych ruchomych obrazków przedstawiających również inne prace. :star::star::star::star::star:
    Halbert Benchi, to seksowny "misiaczek", więc nic dziwnego, że zauroczył simkę Woli . :)
    Tothix, w wersji współczesnej bardzo atrakcyjnie się prezentuje, ale jak widać stare nawyki mu zostały, i nadal biega na wybrzeże. :smiley:
    5eahncrufl7b.jpg
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Chyba tylko mogę dołączyć do poprzedników i po zachwycać się twoimi gifami,są obłędne.
    Michałku a kiedy wrócisz do swoich historyjek? Tak przerwałeś je w połowie i bardzo mnie ciekawią dalsze losy bohaterów.
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • olivkasimsolivkasims Posty: 1,502 Member
    Bardzo dobrze , że poszedłeś dalej w swoim stylu , jak piszesz we wstępie :) bo fotka to tylko inspiracja do stworzenia klimatu z zachowaniem zarysu bryły a to wykonałeś. Bardzo średniowieczny jest Twój budynek , ale co się dziwić tu czujesz się jak ryba w wodzie . Po raz kolejny widzę jak bardzo realistycznie potrafisz odtworzyć te perełki architektury mając tylko to co "czwórka" nam daje. Niezmiennie podziwiam ten właśnie Twój talent , do odwzorowywania realnych budynków. Bo ten właśnie tak mi się kojarzy . Herby na froncie dodatkowo jeszcze ten realizm podkreślają . Świetny pomysł na łózko z baldachimem http://prntscr.com/c6dw3l .Na pierwszy rzut oka dałam się nabrać , ale po chwili do mnie dotarło , że nie mamy w czwórce takowego, więc tym bardziej otworzyłam usta ze zdziwienia . Bomba mistrzu! :star: . I tu kolejny pełen realizm surowości średniowiecza ekstra http://prntscr.com/c6e1uk Zachwyciła mnie też totalnie piwniczka zapchana różnymi specyjałami , genialny pomysł :) Siądę sobie tu na skrzyni i odsapnę od nadmiaru wrażeń i emocji . Jeszcze poszukam jakiejś szklanicy i skosztuję cośik z tych beczek :)
    Wspaniała praca , dzięki za zabawę i oczywiście życzę powodzenia mistrzu!! :)<3
    ID Origin olivkasims
  • MychQQQMychQQQ Posty: 507 Member
    edytowano sierpnia 2016
    Michałku widzę, że obydwoje kochamy się w średniowiecznych i wiejskich klimatach, może kiedyś stworzymy mały duecik i coś razem wybudujemy :lol:
    "Medieval Residential" w galerii na zdjęciu wygląda nieco gorzej niż w realu, z tego też względu od razu go sobie ukradłam i pooglądałam w grze. Bardzo fajnie pomyślałeś o bryle, zachowując wygląd typowo średniowiecznego domstwa nie zapomniałeś również o takim małym drobiażdżku jak podobieństwo do tego obrazkowego domku. Stworzyłeś prawdziwie wiejski dom pochodzący z tamtego okresu i to nie tylko pod względem zewnętrznym ale również i wewnętrznym bo wszystkie pomieszczenia zostały zrobione tak by obrazowały ten średniowieczny klimat. Wyszło Ci to fenomenalnie <3

    To łóżko z baldachimem, typowe dla tego okresu:

    yaagve0uaqhz.jpg

    oraz rewelacyjnie wybrnąłeś z kominkiem :lol: Pomysł na pewno wykorzystam u siebie :trollface:

    qb7bb3g5p6ad.jpg

    Najbardziej charakterystyczna jest jednak kuchnia, super to wygląda:

    f6xj0e8lw5ut.jpg

    Dodam też, że i piwnicę fantastycznie wymyśliłeś, pełni funkcję spiżarni w której można przechowywać różne szpargały, żywność jak i także beczki z winem :smiley:

    Wspaniała praca :love: Ściskam mocno i powodzenia w wyzwaniu <3
    Post edited by MychQQQ on
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member

    Michaś, w każdym szczególe tego projektu widać Twoją pasję i uwielbienie dla średniowiecznych klimatów. Ten większy budynek faktycznie kojarzy się ze Spichlerzem, w tym wypadku gdańskim, bo to chyba jedyny jaki znam :). Wnętrza, przez Twoją ukochaną cegiełkę, również w doskonały sposób ukazują klimat tych czasów. Długie, zimne korytarze, ciężkie i ciemne meble doskonale ukazują realizm średniowiecza. Mnie również, tak jak Oli, urzekła ta piwniczka :). Przysiądę sobie obok niej i razem poszukamy tych szklanic ;). Fantastyczny projekt Mistrzu <3
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Świetna praca. Bardzo w Twoim stylu Michale. Brakuje jedynie kuchary przy wielkim kotle i minstrela z lutnią przed kominkiem. Wszystko idealnie wpisuje się w klimat średniowiecza. Fajny pomysł na rozwiązanie tematu, a łózko z baldachimem mnie zachwyciło.
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • waniSimswaniSims Posty: 1,300 Member

    Super praca , czuć ciężki średniowieczy klimat :) Jakby nie oglądać bryły to wnętrza wyglądają jak z jakiegoś zamku :) Super pomysł z okapem , baldachimem i kolumnami :) Wnętrze jak w twierdzy rycerskiej a nie w simowej chatce )) Zdjęcia i cała prezentacja świetne . Pozdrawiam , życzę wygranej ))
  • CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    fantastyczny projekt Delsik! <3
    ja jestem pod wrażeniem Twego spojrzenia na temat, realistyczny i minimalistyczny (faktycznie minimalizm wpasowany w epokę)
    ale ale, to jest piękne! wszystko spójne i w klimacie, rozwodzę się tu głównie nad wnętrzami, bom ci ja jest zaskoczona :D
    pierwsze co mnie urzekło to...kto zgadnie?
    piwnica!! dokładnie!
    6lfy2y72l2t9.jpg
    za bajeranckim i jakże klimatycznym, dłuuugim jak ciapong, korytarzem podziemnym! no strzał w dychę, w grze rewelacja! (tak sprawdziłam wszystkie domki w grze :p )

    a2tycysym3hw.jpg

    poza tym kuchnia! z suszącymi się ziołami, skrzynkami, rozrzuconymi warzywami, sprawia wrażenie żywego obrazu!
    na szczególna uwagę zasługuje tez wielokrotnie wspominane już łoże z baldachimem!
    całość wystroju wnętrz zrobiła na mnie piorunujące wrażenie! nie chce tu przesądzać, ale chyba to Twoje najlepsze wnętrza <3
    Co do bryły, też ujęło mnie, to że spojrzałeś na proponowaną fotkę w swoisty sposób, a to mimo, że można powiedzieć, że praca jest wzorowana, dodaje jej tylko oryginalności :)
    super!
    i dziękuje :)<3
  • QuiteIzzzyQuiteIzzzy Posty: 295 Member
    Muszę się pochwalić - przebrnęłam przez wszystkie 84 strony tego wątku. Może jestem dziwna, ale gdy się dobieram do czyjegoś kącika (wiem jak to brzmi), to chcę go poznać i wyrobić sobie zdanie. No i wyrobiłam.

    @SimDels, jestem pełna podziwu, bo przeszedłeś daleką drogę i dokonałeś wielu wspaniałych rzeczy. Początki były skromne (a sądząc po jakości grafiki chyba też na nieco gorszym sprzęcie), ale teraz to czapki z głów i proszę siadać. To naprawdę miłe, że inni forumowicze od początku tak świetnie ci kibicowali i zachęcali, bo naprawdę miałeś potencjał i go rozwinąłeś i mam nadzieję dalej rozwijasz.

    Uroczy był twój pomysł z dworcem, w sumie szkoda, że nie ma takich parceli w grze.
    Świetny też był z tym szeregiem kamienic, w połowie wyburzonym i z konkursem na to, by dobudować nowy budynek. Chyba najbardziej podobał mi się projekt @Kameliaxxx.
    To, jak umieściłeś zdjęcia budowli w grze i stworzyłeś pracownię architekta, przypomniało mi, że w TS2 była kreślnica, a w TS3 chyba nawet profesja związana z architekturą wnętrz. Tego też brakuje teraz w TS4. Ale generalnie to super pomysł na grę - przerabianie domów innych simowych rodzin. ;)

    Podziwiam cię za ten rozmach w budowaniu parceli publicznych, które są wycinkami miast. Nie będę wklejać zdjęć, które mi się najbardziej podobały, bo zaspamowałabym posta doszczętnie, ale naprawdę trudno zdecydować co lepsze. "European City Center 02" to prawdziwa perełka. Nie przejrzałam jeszcze całej twojej Galerii, ale jak znajdę tę parcelę, to na pewno pobiorę. ;) Wenecja też wyszła dobrze, szkoda, ze simy nie mają łódek.^^' Świetnie też wyglądała ta japońska dzielnica. Można się poczuć jak w Tokyo.^^
    I'm not totally worthless, I can be used as a bad example.

    OriginID: QuiteIzzzy

    Zapraszam do poczytania o wyzwaniu: Wielka Przebudowa
  • SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano sierpnia 2016
    @QuiteIzzzy jestem pod szczerym wrażeniem tego,że miałaś ochotę i czas przejrzeć te wszystkie strony z moimi wypocinkami i jestem ci winien ogromne podziękowanie za to <3 (lukrowane prosto z Piernikogrodu dla Ciebie) na prawde dzięki serdeczne za poświęcony czas i miłe słowa ale także za to,że dzięki Tobie sam sobie zajrzałem z ciekawości na pierwszą stronę moich wypocinek przypominając sobie skrótowo jak zaczęło się moje bytowanie w Czwórce i na czwórkowym forum to dla mnie bardzo miła "podróż w czasie" zobaczyć wsio ponownie i za to tez dzięki.
    Co do konkursu a właściwie zabawy w odbudowe wyburzonej kamienicy to chyba poprzez to przypomnienie nabrałem ochoty na powtórkę z rozrywki jeśli ktoś będzie chętny :) Tylko najpierw cza coś sklecić simową kielnią.
    "European Towny" wynikły z mojego zapotrzebowania na trochę bardziej miejski charakter otoczenia bo skoro już uznajemy że to symulacja życia to chcielibyśmy tez upodobnić sobie to otoczenie jakoś do tego które znamy, "oswoić" :) Choć i dobrym pomysłem jest tworzenie tego czego na co dzień nie możemy z reguły oglądać np.miasto japońskie; tworzenie kwartałów czy mini-miast parcelowych bardzo zmienia grę i otoczenie a w Czwórce jest tez takim trochę zamiennikiem braku możliwości pełnego wpływu na kształt świata gry.
    "European City Center 2" i dla mnie pozostaje jedną z najfajniejszych rzeczy i najfajniejszych efektów współpracy w simowej zabawie dlatego dzięki też za to,że zwróciłaś na to uwagę natomiast do klimatów a-la Tokyo pewnie niebawem powrócę bo to mi chyba nigdy nieprzestanie chodzić po głowie :smiley:
    To wspaniałe z Twojej strony że tak dokładnie zapoznajesz się z twórczą zabawa u każdego od deski do deski jeszcze raz dzięki za to i przy okazji choć wiem, że jesteś tu nie od dziś, życzę ci wspaniałej zabawy zarówno w grze jak i na forum :)

    Przy okazji mała zapowiedź jednej z kilku rzeczy, które od dawna stoją w rusztowaniach i czekają na ukończenie :)

    squzuqjiepgk.png

    Post edited by SimDels on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top