SDW: Coś specjalisz na początek roku :)

17677798182102

Komentarz

  • Dasie2Dasie2 Posty: 66 Member
    Jestem pod wrażeniem! Wspaniała, majestatyczna budowla stworzona z ogromnym wyczuciem architektury dawnej i do tego tylko z elementów gry podstawowej <3 Szacun! Wszystkiego dobrego w Święta i po :)
  • Kropka_Kropka_ Posty: 1,204 Member

    Michaś :), co jeszcze mogę dodać? Sam wiesz ;). Widziałam ją w grze, zwiedziłam całą, od piwnic po dachy :). Na temat Wenecji powiedziałam już chyba wszystko, mogę tylko powtórzyć; wspaniała, cudowna, niepowtarzalna - MISTRZOSTWO <3 Gratuluję fantastycznego projektu.
    Pozdrawiam serdecznie :).
    Historie: Avataria
    Origin ID: jasna98
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png

  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    edytowano marca 2016
    Znam Wenecje bardzo dobrze - spedzilam tam trzy miesiace kiedys i musze Ci powiedziec , ze oddales jej klimat idealnie! Jasne ze nie jest to wierna kopia Wenecji - w grze byloby niemozliwe to zrobic. W rzeczywistosci plac Sw. Marka przywiera do wody tylko z jednej strony ale to sa wycinki Wenecji dokladnie w tym klimacie jaki pamietam z realu.
    Szczegolnie to zdjecie mnie ujelo. Maly bar jakich jest tam dziesiatki, a ten - ten dokladnie wyglada jak jeden z nich zaraz przy malym postku nad kanalem, ktory to bar zdecydowanie zapamietalam XD Jak z niego wyszlismy to dokladnie byl taki klimat jak tutaj na zdjeciu.
    fvfxidcqldta.jpg
    Prawde powiedziawszy tych dziesiatek wspanialych palacow i kosciolow nie potrafie przywolac w pamieci - chyba za duzo ich bylo, ale ten bar w kazdej chwili! XD
    Ogladajac Twoja Wenecje moglam z latwoscia przeniesc sie do wspomnien o tej realnej. Nie bede tu pisac o wspanialych detalach budynkow o swietnie oddanych poszczegolnych budynkach. Jak tys to zrobil, ze to jest tak realne nie moge wyjsc ze zdumienia !
    Piekna praca - to za malo powiedziane. Genialna to juz blizej prawdy <3
    W kazdym razie jesli ktokolwiek kiedys odwiedzi Wenecje to niech poszuka tego baru przy takim malutkim mostku. Wyglada tak jak ten tutaj i maja tam super dobre i tanie "domowe" - znaczy pochodzace z piwniczki przez wlasciciela baru - i jedyne w swoim rodzaju wino!
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Z opóźnieniem, ale i zachwytem napisze, że praca jest niesamowita. Mój avek zwiedzał i nie mógł się nadziwić :) Od piwnicy, gdzie chyba ktoś przeprowadza szalone eksperymenty po same dachy, które są przecudne - uwielbiam całość. Tyle detali, uroczych zakątków, miejsc do spotkań. Rewelacyjny projekt. Super wygląda ścianka z tymi wieżyczkami i okienkami, ogólnie super wygląda wszystko. Nie będę wypisywać ;) Cudny jest ten niebieski budynek, niesamowicie prezentują się też kolumny i mostek, świetnie wykorzystałes okna do zdobień. Czy zostały mi jeszcze jakieś przymiotniki opisujące zachwyt? Nie sądzę :D Dzięki za podzielenie się tą pracą <3
  • PabloPablo Posty: 1,881 Member
    Ponownie mogę Ci tylko pogratulować tak wspaniałej pracy Michale :) Co prawda nigdy nie miałem możliwości podziwiania Wenecji w realu i chyba nie będzie mi to pisane ale jak wspomniała nasza Ela,wierzę jej w 100% iż tak wygląda.
    Mam cichą nadzieję że już znowu nad czymś pracujesz co nas wprowadzi w totalne osłupienie a gały wyskoczą z orbit - hehe :) Michale pewna użytkowniczka zgłosiła twoją kandydaturę za prace na forum STL i pewnie niebawem jakąś zobaczysz na Facebooku - czego ci bardzo życzę :)
    Nick na orgin: pawel0674
    twitter.com/Pawe60835471
    ax2bcah90lb6.jpg










  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Ile miejsca dla pływania dla simów. :smiley: Wyszło lepiej niż trójkowa Wenecja spod ręki Ea, gdzie budynki w tle były płaskie i miały być makietą. Wewnątrz widzę też ładnie. Szczególnie spodobało mi się pomieszczenie z wanną i różowymi kwiatami na zdjęciu. Przytulne pokoiki w tym mieście na zimnej wodzie.
  • KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Och Michał, zachwycasz rozmachem swoich projektów, czasem wydaje mi się, że ty masz całkiem inną grę niż ja. :D Z łatwością przechodzisz z jednego stylu architektonicznego do drugiego, i potrafisz wyczarować specyficzny klimat tych miejsc. <3 Wenecję miałam okazję zobaczyć w realu, wiec śmiało mogę powiedzieć, że stworzyłeś taką wizytówkę tego miasta, z uroczymi zakamarkami, kanałami, obiektami sakralnymi i misternie zdobionymi budynkami. :) Wenecja w realu mnie zauroczyła, ale równie piękne są inne wyspy koło niej jak Murano, czy Burano. Jednak największe wrażenie wywarła na mnie laguna na której są usytuowane. :)
    Przepiękne prace Panie Czarodzieju simowych budowli. <3
    Pozdrawiam serdecznie :*
  • @SimDels jestem pod ogromnym wrażeniem widząc te wszystkie wspaniałe budowle,słusznie użytkownicy przypisali ci miano Architekta,popieram ich w 100% procentach i czekam na kolejne wspaniałe dzieła :)
  • M3lcikM3lcik Posty: 621 Member
    Szczeka mi odpadła i nie mogę jej znaleźć. To tyle co mogę napisać w temacie Twoich prac :)
    Tylko wariaci
    są czegoś naprawdę warci

    Moja Galeria
    arlenap89.tumblr.com
    ID: M3lcik
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Wenecja to dzieło sztuki. Niesamowita budowla, projekt doskonały. Nie mam co więcej pisać prócz tego że całość mi się podoba, gdybym nie wiedziała powiem, że to jakaś mistyfikacja i takiego dzieła nie da się stworzyć w sims 4, ale wy to a Andrzejkiem potraficie. Jak coś jest niemożliwe, znaczy że maczaliście w tym palce. CUDO!

    1-venice-at-night.jpg
    h6shak8bpgow.jpg

  • bubu53bubu53 Posty: 580 Member
    Powracając do 'żywych' jeśli chodzi o forum i samą grę (zakupiłam w końcu spotkajmy się) pomyślałam od razu o Twoich pracach, a tutaj proszę kolejne dzieło = Tixal. Jak zwykle mój klimat, podoba mi się.
    Trochę czasu, porobię własne projekty i zasysam wszystkie Twoje świątynie no i historię będzie czas zacząć :smiley:
    Wenecja... brak słów :P Pięknie. Gondoli brakuje, świetne miejsce na fotki do jakiegoś love story.
    Dzięki za motywację do grania :) Pozdrawiam.
    MOJA GALERIA - CLAUDIOVA

  • Dasie2Dasie2 Posty: 66 Member
    Na widok Wenecji i francuskiego miasteczka zbieram szczękę z podłogi... za każdym razem! Obydwie kreacje cudowne <3 ogrom pracy <3 wyczucie architektury i dekoracji wnętrz <3
  • bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano kwietnia 2016
    Witaj Misiaczku <3 mam dzisiaj chwilkę czasu i poza tym zdecydowanie więcej energii niż wczoraj, dlatego z dużym opóźnieniem dowlokłam się do Twojego kącika. Chciałam odpocząć od simów a przy okazji okazało się, że im dłużej odpoczywałam, tym mniej mnie do nich ciągnęło ;)
    Sam najlepiej wiesz jak bardzo lubię i cenię Twoje prace. Gdyby nie rozleniwienie i etap mani książkowej, który mnie teraz dopadł, zapewne prędzej bym tu zawitała.

    TIXAL jest kolejnym obłędnym projektem przy czym najbardziej urzekło mnie to zdjęcie z wiadomych powodów ;)
    Jak się ogląda takie miejsca jak to, serce samo się wyrywa aby tam pojechać i porównać z oryginałem, który w jakiś stopniu, był dla Ciebie pierwowzorem.
    Jest coś niesamowitego w tych piramidach, które mimo upływu lat nadal zachwycają swoją ponadczasową konstrukcją i działają niczym magnes na turystów.

    Michałku z tego co wiem już dawno nosiłeś się z zamieram stworzenia czegoś co miałoby dużo wody :) ja tylko ten pomysł ubrałam w konkretna nazwę: WENECJA ... ot i tyle tu mojej zasługi :D
    Dlatego jak pokazałeś mi pierwsze zdjęcia oniemiałam z zachwytu. Chociaż mimo tego, że jest to jak piszesz: " moja wariacja na temat tego miasta" uważam, że oddałeś wiernie jego wygląd i charakter (zwłaszcza plac św. Marka).
    z1j7igdp2ow7.jpg
    sctog0zbq7ap.jpg

    Romantyzm tego miasta wyczuwa się na każdym kroku. Genialna praca :star:

    Wasza wspólna praca z Agusią czyli French Town w pełni zasługuje na najwyższe wyrazy uznania pod każdym względem, bo to co stworzyliście jest obłędne. Każdy centymetr tej parceli sprawia wrażenie realnego miasta i pobudza wyobraźnię. Uwielbiam klimat wąskich uliczek i stoliczków na świeżym powietrzu, gdzie można wypić kawę, zjeść rogaliki francuskie lub po prostu porozmawiać z przyjaciółmi.
    Całość jest wyborna jak najlepsze francuskie wino i tak smakowita jak taca najznakomitszych serów z tego rejonu.

    yc8m0hj3v7o9.jpg



    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    To jest przyklad perfekcyjnej wspolpracy pary architekow. Specjalisty od rekonstrukcji zabytkowych miast i wybitnego architekta wnetrz. Calosc jest piekna i zwala z nog iloscia pracy wlozonej w ta kreacje.
    I znow dzieki architekturze i drobnym szczegolom takim jak te stoliczki przed kawiarenka udalo Ci sie Michale oddac klimat francuskiego miasteczka. Nie mozna tego pomylic z zadnym innym europejskim krajem. To chyba trzeba miec specjalny talent by tak dobierac wystroj architektury i wyglad miasteczka by juz po pierwszych spojrzeniach turysta mogl stwierdzic ze jest we Francji.
    Agusia wykonala swietna robote bo wszystkie pomieszczenia sa nie tylko piekne ale i wspaniale dostosowane do tej architektury. Ja osobiscie wlaze do basenu -strasznie mi sie ten basen zamkniety tutaj spodobal :)
    Dla mnie rewelacja <3
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Nie wiem czemu, ale to miasteczko mnie rozczula :) Jest takie urocze z tymi małymi budyneczkami i okienkami, wąskimi uliczkami :) Nie mogę się napatrzeć na to wszystko! Gra może mnie teraz tam wessać i w sumie zostawić na jakiś czas, pospaceruję, popływam (chociaż nie umiem :) ), odwiedzę wspaniałe kawiarenki, obejrzę kabaret i poczytam książkę przy pysznej kawusi! Naprawdę super praca, klimatyczna i romantyczna. <3
  • Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Wygląda to imponująco! Kawał wspaniałej dueciarskiej roboty, świetne zdjęcia oddające urodę kolejnych budynków. Klimat prześwietny wyłącznie by się dobrze z simami bawić bo tutaj możemy zwiedzać wszystko razem z nimi. Prześliczne serce miasta z fontanną i kanałem rzecznym w centrum, wygląda to bosko. Interior dopracowany, jest zajęcie dla każdego gdziekolwiek by nie trafił. Bardzo podoba mi się przedział restauracyjny, jak teraz wejdzie nowy dodatek o tworzeniu własnej knajpki - będzie co robić! Projekt jak żywy!

    L'Absinthe%20Restaurant%20NYC-650-thumb-650x432-4669.jpg

    Dobrego dnia!
    h6shak8bpgow.jpg

  • chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    Nielubię oceniać tak dużych projektów bo nie wiem gdzie zacząć a gdzie skończyć. :angry:
    Super pomysł ze schodami i dwupoziomowym miastem. :smile: Szklarnia na dachu też fajna.
    Całe miasto urozmaicone urbanistycznie.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.
Return to top