Świat Kropki słońcem malowany - Sycamore Villa, Valhalla Villa :)

1161719212231

Komentarz

  • Opcje
    CayreesCayrees Posty: 1,547 Member
    i bardzo dobrze, że Ci to CC wcięło >:)<3
    kolejna ciekawa kreacja! wygląda bardzo pro rodzinnie :) w bryle pierwsze co przyciąga oko to dachy, i rożnego rodzaju zadaszenia, fajnie to wyszło, i jeszcze podkreśla je ten kolor brzoskwiniowy kolor
    wewnętrzna bardzo ładnie i funkcjonalnie urządzone, na dole troszkę mniej kolorowo niż na górze, ale za to bardzo pomysłowo. Bardzo podoba mi się kuchnia z ta wysepką tu choćby iturkusowy salonik...takie otwarte pomieszczenia bardzo lubie, tu jest bosko!

    n9xjiccm2l6x.jpg
    na górze, szczególnie łazienka przypadła mi do gustu, wygląda tak świeżo, w tym zielonym kolorze można sie uspokoić i zrelaksować :)

    świetna praca <3
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Aniu to jest naprawdę uroczy, rodzinny domek! Wszędzie piękne kwiaty i pełno miejsca do zabawy, czyli raj dla dzieci. Ciekawie wygląda dach. W środku prześliczny turkusowy salonik i nawet miejsce na kominek się znalazło. Podoba mi się zielona łazienka, ostatnio spodobały mi się te żywe kolory. Różowa sypialnia, mimo, że w troszkę szalonym kolorze :) bardzo przytulna i romantyczna. Super te czarne ściany pasuja do różu. Świetna projekt Aniu <3
  • Opcje
    AgusiamalAgusiamal Posty: 1,764 Member
    Bryła fantastyczna, Aniu! Ja bym się tam wprowadziła bez zastanowienia. Fajny pomysł na kuchnię i śliczny jest ten turkusowy salonik z jadalnią. A ile kolorów na górze! Ślicznie <3
    Agusiowy Zakątek ♦♦♦ Galeria ♦♦♦ BSR Blog ♦♦♦ BSR Tumblr ♦♦♦ Facebook
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Łomatko aż mi sie wierzyć nie chce ,że tak wiele wspaniałęgo przegapiłem u Ciebie (!)
    Modern bardzo mi się podoba bo ma nie tylko ciekawą bryłe ale przedewszystkim super wnętrza min czerwona sypialnię z obrazem mistrza i tą drewnianą (uwielbiam tak wykończone wnętrza). Fajnym pomysłem jest też zadaszony basen.
    Starterek to bajka i tyle, poprostu cza to przetestować w grze ale już po przekroju widać, że w wyposażeniu ma wszystko czego potrzeba.
    W trzecim projekcie spodobały mi się min ciekawe zabiegi ze ściankami przy kuchni no i ten turkusujący salon jest świetny. Doczytaem też, że ostatni dom budowany był pod wyzwanie a więc z ograniczoną dość mocno kasą więc pełen podziw za tak dużą pracę z niespełna 50 ma simdolarami w kieszeni ;) Warsztat budowlany jak widzę rozkręciłaś na max i zdaje się ,że lubisz budować w klimatach które i ja bardzo lubię więc czekam już teraz na kolejne nowości :)
  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    Aniu śliczności budujesz. Te parcelki bez cc są chyba lepsze, niż z cc, i chyba ja sama się zastanowię nad koniecznością posiadania najróżniejszych drobiazgów, kluttersów w szczególności. Ale z podłóg i genetyki (skórek,włosów i makijażu cc) nie zrezygnuję.
    Domek 500+ skradł mi serce. A starterek jest jak kępka fiołków na zielonym trawniku! Przyciąga wzrok, i wzrusza swoją filigranową urodą!
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Zwarta bryła, schludna, estetyczna i w przyjemnym kolorze słońca.
    Wnętrza ciut skromne, ale drewno ociepla klimat, w korytarzu budowlańcy zapomnieli położyć tapetę na pół ściance ;) ale szybko naprawili błąd hahah!
    Bardzo fajna kuchnia z barkiem, mam bardzo podobny układ w domu, jeżeli nie taki sam. Funkcjonalność jest niezwykle ważna gdy kuchnia ma 2 x 3 metry :)
    Salon energetyczny, urodziwe turkusy, śliczna zielona łazienka i romantyczna sypialnia dla właścicieli domu. Wyszło bardzo przytulnie i elegancko <3
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    Dasie2Dasie2 Posty: 66 Member
    Bardzo podoba mi się bryła oraz połączenie cegły muru i kamienia. Fajnie, że kamień z elewacji wprowadzony jest do wnętrza :) Otwarta na pokój dzienny i jadalnię kuchnia zawsze jest dobrym pomysłem <3 . Można zabawiać gości przygotowując posiłek :)
  • Opcje
    KtosikKtosik Posty: 3,546 Member
    Kochana, bez CC poradziłaś sobie genialnie. <3 Modern jest fantastycznie zaprojektowany i urządzony. Śliczna finezyjna bryła, z elegancką elewacją. Jedynie patrząc na to zdjęcie dodałabym z prawej strony jeszcze jakieś elementy drewna na elewacji, ale to tylko sugestia, bo w grze dom może całkiem inaczej wyglądać niż na fotce.
    llo80tr41kw8.jpg
    Wnętrza wspaniale zestawione kolorystycznie, jest radośnie i elegancko. Patio z basenem mnie zauroczyło. :)

    Kolejna praca starterek, ech co tu dużo pisać, cudny słodziak :D<3

    Domek z wyzwania prezentuje się pięknie, i okazale. Wnętrza też bardzo ładne, najbardziej spodobał mi się salonik i zielona łazienka. :) Mogą spokojnie oczekiwać drugiego potomka, bo zastawiłaś im jeszcze trochę kasy na pampersy. :D

    Wspaniałe prace Aniu <3




  • Opcje
    chojrakchojrak Posty: 4,701 Moderator
    A kropcia bez CC też sobie dobrze radzi. :wink:

    Z zewnątrz taka luźna kamieniczka. Słodko wygląda z tymi wielkimi donicami pod oknami. Wewnątrz rozlokowałaś fundusze nierównomiernie. Zabrakło na porządne oświetlenie, szczególnie korytarza. W kuchni wydaje się pusto bez żadnych ozdóbek. Zaś w salonie - który wyszedł świeżo i egzotycznie przez ten turkus - jest niepotrzebne 6 krzeseł. Goście gośćmi, ale to miałabyć cztero osobowa rodzina, a tobie zachciało się kasę na krzesła wywalać. :tongue: Mogą zjeść posiłek siedząc na kanapie w ciemnym korytarzu, ale nie gwarantuję że nie dziabną się w oko widelcem w takiej ciemnicy.

    Wybacz. Musiałem. :trollface:
    Całość mi się podoba, najbardziej różowa sypialnia za energię i połączenie koloru z tą bąbelkową ścianą. Fajny pomysł. :smile::star:
    Nie mogę jednak zdzierżyć że jest tam sześć krzeseł, a ciemno w korytarzu i dziecięcym. :tired_face:
  • Opcje
    kreatorakreatora Posty: 7,255 Member
    Sliczna bryla domku , dachy perfekt . Urody calosci dodaje ten wyniosly komin i okienka na pietrerku ozdobione doniczkami z kwieciem. Wewnatrz najbardziej podobala mi sie lazienka w bieli i zieleni.
    Troche mnie zdumialo pol sciany w otwartej kuchni z otworem drzwiowym XD Moze trzeba bylo ta sciane zakonczyc jakad kolumna czy co? Albo dac tylko kawaleczek sciany od prawej bez luku wejdziwego, szeroka na jedno kratke tak aby tylko zaslaniala bok lodowki - ja z reguly tak robie, bo nie przepadam za wyekspanowanym bokiem lodowki zarowno w realu jak i w simsach. Taka dostawiona z brzegu sciana tworzy bardzo fajny naroznik z miejscem w rogu z miejsce na przyklad na wazon z kwiatami., lub jeszcze lepiej smietnik, ktory w kuchni byc powinien ale nie jest obiektem specjalnie dekoracyjnym, Niestety w simsach pod zlew sie go schowac nie da :)
    Buziaki ♥♥♥
    Moj EA id w Galerii kreatora
    Champion on EA AHQ
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    edytowano lutego 2016
    Fantastyczny zespół, który ma aż dwoje wokalistów. Na scenie prezentują się znakomicie i widać, że są ze sobą zgrani ;)

    "Essence" jest niezwykle pomysłowa jeśli chodzi o bryłę domu, natomiast jak się ogląda wnętrza ma się wrażenie sterylności (kuchnia) lub pudrowej delikatności (łazienka 2). Genialnie prezentują się również obie sypialnie. To co stworzyłaś jako ogród i otoczenie zaparło mi dech w piersiach i wbiło na dobre w fotel. Twoje dzieło Aniu prezentuje się znakomicie. Ten dom jest najlepszym przykładem, że nawet bez CC można stworzyć dzieło godne najwyższego uznania i owacji na stojąco <3

    Starterek z zewnątrz ma tak cudowny wygląd, że nawet bez wyposażania pokusiłabym się na jego zakup. Ilość cudownej zieleni i elewacja rekompensują braki wystroju, który ostatecznie każdy może sobie zaprojektować we własnym zakresie i za własne pieniądze. Ważny jest dach nad głową i cztery ściany :)

    Snuggery Martha" - uwielbiam takie delikatne, ustronne miejsca i domki, które swoim kolorytem i bryłą idealnie wpasowują się w otoczenie. Aranżacja kuchni w połączeniu z salonem wyszła znakomicie. Obie łazienki stonowane i ładnie wyposażone. Trochę przytłoczyła mnie sypialnia, ale tylko dlatego, że róż nie jest moim ulubionym kolorem.

    Wszystkie pomysły są znakomite i pierwszorzędne, oby tak dalej Aniu. Pozdrawiam serdecznie i posyłam :*


    Post edited by bobas52 on
    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    Dasie2Dasie2 Posty: 66 Member
    Piękny domek wzniosłaś :) Chyba po raz pierwszy odniosę się do wnętrz (w realu jestem fanką wnętrz i malowanych mebli), bo w moim odczuciu ten dom jest stworzony dla wnętrz <3 W Twojej eleganckiej b&w kuchni będę przyrządzać krewetki i będę te różowości serwować w czarnej misie na białym blacie i zjemy je rodzinnie w kuchni (białe pokrowce w jadalni nie zobaczą naszych brudnych łapek). Chciałabym mieć TV nad kominkiem i niech się spali czasem, gdy TV-wieści są do bani ;) W całej sekcji spa nurzam się rozkosznie i estetycznie <3 Turkusowa łazienka jest moja!
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    Świetna praca Aniu, bakcyl ci służy zdecydwanie ! Po pierwszych fotach miałem powiedzieć,że masz podobny styl wykańczania wnętrz (moja ulubiona tekstura drewniania plus pastelowa barwa na ścianie ,chętnie zielona właśnie) ale po dalszych szybko stwierdziłem,że gdzie mi tam do Ciebie - ta kuchnia :O kapitalne ! Szoknięty jestem także pozostałymi pomieszczeniami z łazienką zamiast truskawki na torcie. Kiedyś bardzo lubiłem też popularne u nas nadal duże segmenty jak tu, bardzo fajnie realistycznie to urządziłaś. Wspaniała praca.
  • Opcje
    Anna_vel_annAAnna_vel_annA Posty: 3,173 Member
    Sunshine - bryła trafnie skonstruowana na tle urokliwego ogrodu. Ślicznie to wygląda jako całość. Wnętrza przestronne, wysokie ściany, jest miejsce na wszystko. Profesjonalna kuchnia w pełni wyposażona a obok przytulna jadalnia z prezentacją trunków pierwszej potrzeby na ścianach, bardzo efektowne. Salon w oranżach, ciepły i ekskluzywny. Potem trochę luksusu, naturalnie, wpierw wpadłabym po kielich wina do jadalni a potem wycofała się na masaż do spa, idealnie. Miętowo szary pokój kąpielowy jest boski. Brawo Aniu :*
    h6shak8bpgow.jpg

  • Opcje
    AlicjaAlicja Posty: 7,018 Member
    O la la Wielokropko!!!!
    To zamiast całego komentarza. I wiesz jeszcze co? Ja może podeślę ci moją pracowicie zbudowaną chałupkę, a ty mi ją tak pięknie umebluj, bez cc :) Oczywiście żartuję, bo każdy by chciał ciebie zatrudnić w charakterze - no właśnie - arcymistrza dekorowania wnętrz. No i nie miałabyś czasu robić takich cudeniek!
  • Opcje
    dzidziak86dzidziak86 Posty: 4,262 Moderator
    Piękny projekt, taki rodzinny dom z ślicznym ogrodem. Super, że pokazujesz nam znów swoje prace. Podoba mi się biała elewacja z kamiennymi akcentami. Świetne też są te drzwi do garażowe. Kuchnia wspaniale wyposażona, myślę, że Gordon Ramsay by się nie powstydził takiej :) Pokój relaksacyjny w naturalnych kolorach to na pewno miejsce, gdzie można zapomnieć o trudach i wypocząć. Super Aniu <3
  • Opcje
    bobas52bobas52 Posty: 1,090 Member
    Kropeczko kochana <3 nie wiem jak Cię przekonać do tego, że Twoje prace bez CC w niczym nie ustępują tym, które przedstawiałaś dotychczas z CC.

    Sunshine" już na pierwszy rzut oka przyciąga wspaniałym ogrodem i fantazyjną bryłą budynku. Natomiast to co ukazało się moim oczom w środku przeszło moje najśmielsze oczekiwania.
    Kuchnia to połączenie funkcjonalności i nowoczesnego dizajnu. Mając taką kuchnię niczego więcej nie potrzebowałabym do szczęścia, no może jeszcze :) Twój cudownie ciepły i przytulny salon z jadalnią oraz niezwykle efektowną łazienkę.
    Tak się zapatrzyłam na wymienione pomieszczenia, że pominęłam salon masażu i siłownię, które urządziłaś ze wyczuciem stylu i smakiem.

    To światło słoneczne rozświetliło nie tylko moją twarz, czego dowodem są wspaniałe komentarze moich poprzedników.
    Chciałabym mieć choć w jednej milionowej tyle talentu i poczucia estetyki, które ty posiadasz.
    Praca wyborna i jak dla mnie emanująca dobrą energią :blush:



    Origin ID: bobas52
    yjwd60z382s8.png
    Kliknij - pomożesz zwierzakom ze schroniska!
    banner1.png
  • Opcje
    SimDelsSimDels Posty: 3,201 Member
    edytowano marca 2016
    Łazienki to full exclusiv ,bardzo ciekawie prezentuje się tez tył domu z basenem.
    Równie pomysłowa jest niebieskawa sypialka ale najbardziej podoba mi się taki klimat.
Ta dyskusja została zamknięta.
Return to top